Kategoriler
Genel

“Beyaz ayrıcalık” ifadesi bir Derin Devlet psyop’udur

‘Ayrıcalık’, hak edilmemiş özel tedavi göreceğiniz anlamına gelir. “Beyaz ayrıcalık” ın anlamı, Devletin beyaz insanları siyahlarla aynı şekilde dövmesi, hapsetmesi ve öldürmesi gerektiğidir. Derin Devlet, alınamayan haklar hakkında düşünmeyi bırakmamızı ve bunun yerine mümkün olan ayrıcalık açısından düşünmemizi istiyor.

Herhangi bir siyah ‘sözcüsü’ (ve bu insanları ‘seçen’, Bill Gates’in küresel sağlık için ‘sözcüsü’ olarak nasıl seçildiği gibi mi?) Derin Devlet için bir şilin / trol. Martin Luther King haklardan söz etti, Charlemagne Tha God ayrıcalıklardan bahsediyor. Biri Derin Devlet tarafından dövüldü, hapsedildi ve öldürüldü, diğeri oligarşinin sahip olduğu MSM tarafından zenginleşti. Bu, kimin gerçekten umursadığını ve bu güçlerin çalışanı olduğunu söylemelidir.

Floyd’u öldürenlerin özel vatandaşlar değil, devlet ajanları olduğunu unutmayın. Daha sonra ırkçı politikaları, gerçekte olanlara karşı apaçık olan genel olarak beyazlardan sorumlu tutulur. Onların son oyunu sıkıyönetim uygulamak ve herkesin haklarını almak için bir yarış pisti yaratmaktır. “Beyaz ayrıcalık” ifadesi genel olarak beyaz insanlara suçluluk getirirken, siyah haklar tanınmaya devam ediyor.

““Beyaz ayrıcalık” ifadesi bir Derin Devlet psyop’udur” için 34 yanıt

Erzincan merkezden ben elif yılmaz. Mrb web siten harbiden hayran edici, teşekkürler 06-06-2020 16:38:50

Samsun merkezden ben doruk. Mrb paylaşımın ciddiyim mükemmel, face de paylaştım 07-06-2020 01:21:00

Şırnak merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siten inanki güzel, sağolun 01-07-2020 13:20:23

Kayseri merkezden ben gaye. Selamlar siten vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 25-07-2020 07:13:37

Kocaeli merkezden ben banu. selam arkadaşlar web sitesi inan ki mükemmel, teraziye tıkladım 07-08-2020 18:44:11

Ardahan merkezden ben Aylin. Merhaba herkese bu web sitesi cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 16-08-2020 06:11:58

Kilis merkezden ben doruk. Merhaba paylaşımınız cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 23-08-2020 16:05:12

Antalya merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun 15-09-2020 05:53:23

Kayseri merkezden ben ahmet. Selamlar web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım 15-09-2020 11:28:18

Nevşehir merkezden ben ali. Merhaba paylaşımınız inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 17-09-2020 03:42:34

Bingöl merkezden ben banu. Selam herkese sayfa gerçekten çok iyi, face de paylaştım 23-09-2020 01:38:49

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir