Bu ırkçı bir yazı değildir. Kulağa öyle gelebilir ama değil. Beyaz arkadaşlarım var ve sizi takdir ediyorum ve hepinizin kötü olmadığını biliyorum. Ten rengimiz ne olursa olsun sizleri seviyorum, çünkü hepimiz biriz ve ilahi kaynaktan geliyoruz.

Eğer ruhsal olarak uyanmamış olsaydın, söylediğim şeyleri anlayamazdın. İyi olan şey, uyanış çağı ve umarım gelecekte sizin için anlamlı olacaktır.

Bunu kolay anlaşılır hale getirmeye çalışacağım ve lütfen üzülme. Yanıldığımı düşünüyorsanız, tartışın ve puanlarınızı verin.

Biz insanlar topraktan değiliz. Belki Mars ya da başka bir yer ama kesinlikle buralı değiliz ve buraya uzaylılar tarafından gönderildik ya da genlerini bizimle karıştırdılar çünkü kendileri hayatta kalamadılar çünkü yiyecekle yaşamıyorlar. Enerjiyle yaşarlar. Uzaylılar için bir enerji kaynağı olarak kullanılıyoruz.

Eğer astral projeksiyonunuz varsa (evet gerçek, bunu yapmanıza engel olmayacağını düşünerek bundan şüphe duyamazsınız) griler, sürüngenler gibi uzaylılar da dahil olmak üzere her türlü varlıkla tanışmış ve telepatik olarak onlarla iletişim kurmuş olurdunuz. ve çok daha fazlası.

Bu uzaylılar hakkında bildiğimiz şey, arkadaş canlısı olmadıkları ama aynı zamanda kötü de olmadıklarıdır. Bazıları bize yardım etmeye çalışıyor, bazıları bizi kullanmaya çalışıyor. Bazen sizinle iletişim kurup size bilgi verirler, bazen de sizi astral düzlemden atarlar. Astral projeksiyonu öğrenmek ve bunu yapmak istiyorsanız r/astral projeksiyonu ziyaret edin, yine ruhsal olarak uyanmadıysanız muhtemelen size çılgınca gelebilirim ama söz veriyorum öyle değil.

Uzaylıların çoğu psikopattır. Hissetmiyorlar. Bizim gibi konuşmuyorlar ya da ağızlarını oynatmıyorlar. Hepsi telepatik. Çok daha gelişmişler ama sahip olmadıkları tek şey duygu ve bunu oldukça kıskanıyorlar. Bazıları duygularımız yüzünden aptal olduğumuzu düşünüyor ama bizi insan yapan da bu. Duygular savaşın olmasının nedenidir. Birbirimizi öldürüyor olmamızdan hoşlanmıyorlar. Çoğu barışçıldır ve birbirimizi ya da bizi yok etmeye odaklanmıyorlar çünkü bunun arkasında hiçbir duygu yok, açgözlülük yok, güç yok, hiçbir şey yok, hepsi tarafsız. Sadece hayatta kalıyorlar ve teknolojilerinde daha iyi oluyorlar. Bu yüzden bizi öldürmediler.

Bir de İskandinav beyaz uzaylı ırkı var. Büyük mavi gözleri var, uzun boylu ve soluk beyaz. Ayrıca gerçekten ileri düzeydeler ve başından beri bizi ve dünyayı izliyorlar. Bizi sadece onlar değil, birçoğu izliyor. Uzaylı ırkları arasında herhangi bir çatışma olup olmadığından emin değilim. İskandinav ırkı psikopattır.

Benim teorim, İskandinav ırkının insanlarını dünya insanlarıyla karıştırdığı yönünde.

Kahverengiler Anunnaki ırkıyla karıştırılır.

Asyalılar da dürüstçe bilmediğim bir yarışa karıştı.

Tüm bu uzaylıların özel yetenekleri vardır, bu nedenle her ırkın kendine has özellikleri vardır. Örneğin Asya uzaylı ırkı gerçekten zeki ve teknik bir ırktı.

Başından beri beyazlar en saldırgan ve kötü ırk olmuştur. Tarihte en çok zararı beyazlar verdi. Sadece gerçekler. Sadece beyazlar değil, diğer ırklar da var ama şimdi bildiğimiz kadarıyla en çok beyazlar yaptı ve her zaman insanları fethetmeye, öldürmeye ve köleleştirmeye çalıştı.

Psikopat uzaylılarla karıştırılıyorlar. Hepinizin %100 beyaz olmadığını bildiğim için hepinizi söylemiyorum ve duygularınızın çoğunu oradan alıyorsunuz. Ama okulları ateşe veren, Ortadoğu’yu yerle bir eden, dünyayı, derin devleti ve tüm şerli insanları kontrol etmeye çalışanlar beyazdır. Seni umursamıyorlar. Onlar psikopat. İsrailli Afrikalıların “beyaz adam şeytandır” diye bağırmasının nedeni budur.

Neden diğer ırklar psikopat değil? Diğer ırkların uzaylı babaları psikopat değil. Bildiğimiz kadarıyla sadece Kuzeyliler. Grilerin genlerini bizimle karıştırdıklarını sanmıyorum ama eski Atlantis uygarlığı olabilir ve şimdi sıkışmış görünmelerinin nedeni, uzayda sahip oldukları çevresel değişimden kaynaklanıyor.

38 Comments

1. Bu konu : ” Beyaz insanlar hakkındaki teorim ” çok güzel. Selamın aleyküm siten yeminle çok hoşuma gitti, sağolun , ali – 247

2. Mrb paylaşımınız inanılmaz hayran edici, tebrikler

3. Erzurum merkezden ben emin. Slm web siten yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 06-06-2021 06:11:01

4. Selam sayfanız valla güzel, sosyal medyada paylaştım

5. merhaba arkadaşlar web siten yeminle hayran bıraktı, şukuladım

6. elif yılmaz Reply

Şırnak merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siteniz vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım 10-06-2021 21:56:06

7. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Beyaz insanlar hakkındaki teorim ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi vallaha güzel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 399

8. Mrb paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım

9. Bu konu : ” Beyaz insanlar hakkındaki teorim ” çok güzel. Merhaba siteniz valla hayran edici, teraziye tıkladım , hatice – 3

10. Bu konu : ” Beyaz insanlar hakkındaki teorim ” çok güzel. Merhaba web siten gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler , banu – 204

11. Merhaba paylaşımın yeminle iyi, linkedinde paylaştım

12. elif yılmaz Reply

Balıkesir dan kimler var. Beyaz insanlar hakkındaki teorim . Merhabalar paylaşım vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 348

13. Sinop merkezden ben emin. Selamlar paylaşımınız harbiden iyi, teşekkürler 13-06-2021 21:39:42

14. Bu konu : ” Beyaz insanlar hakkındaki teorim ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , doruk – 305

15. Karabük dan kimler var. Beyaz insanlar hakkındaki teorim . Merhabalar paylaşım vallaha çok güzel, tebrikler , mehmet – 259

16. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

17. Merhaba paylaşımınız gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki güzel, teraziye tıkladım

19. Bu konu : ” Beyaz insanlar hakkındaki teorim ” çok güzel. Selam web siten harbiden dikkatimi çekti, şukuladım , – 161

20. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim güzel, face de paylaştım

21. Bu konu : ” Beyaz insanlar hakkındaki teorim ” çok güzel. Selamın aleyküm siten yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 487

22. Bu konu : ” Beyaz insanlar hakkındaki teorim ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan vallaha mükemmel, face de paylaştım , hatice – 190

23. Siirt dan kimler var. Beyaz insanlar hakkındaki teorim . Merhaba herkese web siten gerçekten çok iyi, teşekkürler , ali – 199

24. Bu konu : ” Beyaz insanlar hakkındaki teorim ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 94

25. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım

26. Mardin merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşımınız inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 15-07-2021 09:14:12

27. elif yılmaz Reply

Rize merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşımınız valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 28-07-2021 05:54:34

28. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım

29. Sinop dan kimler var. Beyaz insanlar hakkındaki teorim . Selam bu web sitesi yeminle çok güzel, face de paylaştım , ali – 267

30. Bu konu : ” Beyaz insanlar hakkındaki teorim ” çok güzel. Slm web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun , ahmet – 123

31. Bu konu : ” Beyaz insanlar hakkındaki teorim ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun , mehmet – 55

32. İzmir dan kimler var. Beyaz insanlar hakkındaki teorim . Selam paylaşımınız inanki çok güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 436

33. Elazığ dan kimler var. Beyaz insanlar hakkındaki teorim . Merhaba sayfa inan ki hayran edici, tebrikler , ziya – 329

34. Bu konu : ” Beyaz insanlar hakkındaki teorim ” çok güzel. Merhaba herkese web siten ciddiyim çok iyi, tebrikler , hatice – 237

35. Kırklareli merkezden ben memo. Slm siten yeminle mükemmel, twitter da paylaştım 11-09-2021 19:51:24

36. Bu konu : ” Beyaz insanlar hakkındaki teorim ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 210

Write A Comment