Biden az önce “beyaz üstünlüğünün” ABD’nin karşı karşıya olduğu en büyük aile içi şiddet tehdidi olduğunu belirtti.

ABD’nin her yerinde, birçok farklı şehir ve eyalette yaşadım. Bir kez bile “beyaz üstünlüğünün” belirtisini görmedim. Bu doğru değil. İnsanlar insandır. Hepimiz idare etmeye çalışıyoruz. Renkleri ne olursa olsun her tarafta aşırılık yanlıları var. Biden’ın bahsettiği bu sözde “beyaz teröristleri” hiç gördünüz mü? İşleri yakıp kargaşaya mı neden oluyorlar? Seni korkutuyorlar mı?

Neden beyazları düşman olarak resmediyorlar? Yemle yarışmaya ve insanları beyazlara çevirmeye çalışıyorlarmış gibi geliyor.

Author

30 Comments

1. Karabük dan kimler var. Beyaz insanlar tehlikelidir! . selam arkadaşlar sayfan inanılmaz hayran bıraktı, saolun , emin – 446

2. Muş dan kimler var. Beyaz insanlar tehlikelidir! . Slm sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 364

3. Bu konu : ” Beyaz insanlar tehlikelidir! ” çok güzel. Merhabalar sayfan cidden hoşuma gitti, saolun , hatice – 484

4. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar siten inanki hayran edici, şukuladım

5. Merhaba herkese sayfan harbiden mükemmel, teşekkürler

6. Bu konu : ” Beyaz insanlar tehlikelidir! ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 417

7. Merhaba herkese sayfanız harbiden mükemmel, facebookta paylaştım

8. Merhabalar web sitesi vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım

9. Yozgat merkezden ben Emine. Merhaba herkese siten ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler 24-05-2021 21:51:40

10. selamun aleyküm web siten yeminle mükemmel, şukuladım

11. Selamlar web siten inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım

12. Bu konu : ” Beyaz insanlar tehlikelidir! ” çok güzel. Slm sayfanız gerçekten güzel, teşekkürler , hatice – 356

13. Edirne dan kimler var. Beyaz insanlar tehlikelidir! . Selam herkese paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 194

14. Bayburt dan kimler var. Beyaz insanlar tehlikelidir! . Merhaba herkese sayfan yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım , Aylin – 477

15. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Beyaz insanlar tehlikelidir! ” çok güzel. Slm bu web sitesi inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 20

16. Bu konu : ” Beyaz insanlar tehlikelidir! ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Hasan – 156

17. Bu konu : ” Beyaz insanlar tehlikelidir! ” çok güzel. Merhabalar sayfanız vallaha billaha iyi, face de paylaştım , ziya – 424

18. Bu konu : ” Beyaz insanlar tehlikelidir! ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım , doruk – 431

19. Bu konu : ” Beyaz insanlar tehlikelidir! ” çok güzel. Selam sayfa cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , mehmet – 450

20. merhaba arkadaşlar sayfan valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Bu konu : ” Beyaz insanlar tehlikelidir! ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, saolun , doruk – 342

22. Hakkari merkezden ben ali. Slm web siten ciddiyim iyi, şukuladım 09-07-2021 07:19:44

23. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler

24. Yozgat dan kimler var. Beyaz insanlar tehlikelidir! . Selam herkese siteniz valla iyi, şukuladım , banu – 291

25. Bu konu : ” Beyaz insanlar tehlikelidir! ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 475

26. Afyon dan kimler var. Beyaz insanlar tehlikelidir! . selam arkadaşlar web siten yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Emine – 69

27. Bu konu : ” Beyaz insanlar tehlikelidir! ” çok güzel. Slm sayfa inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 444

28. Bu konu : ” Beyaz insanlar tehlikelidir! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle dikkatimi çekti, sağolun , banu – 18

29. Edirne merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımınız vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 04-08-2021 07:41:16

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link