Demokrat veya Cumhuriyetçi olmanız fark etmez. Önemli olan kanunsuzluğun kazanmaktır. Gücümüze ne oldu, insanları asmaktan veya silahsız Vatandaşları vurmaktan bahsetmiyorum, ağırlık olan şey için savaşma arzumuzdan bahsediyorum. Kürekinizi ve dirgeninizi alın ve evinizi koruyun, zarar veren beyaz veya siyahlar her şeyi öldürün. Bo ne ağırlıktan vazgeçmeyin yegenlerim. Yarın Ft.Collins, CO’da buluşalım.

29 Comments

1. Trabzon merkezden ben banu. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 18-04-2021 05:15:22

2. elif yılmaz Reply

Bitlis merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siteniz yeminle çok güzel, face de paylaştım 18-04-2021 05:17:49

3. Bu konu : ” Beyaz İnsanlar Yürüyüşü ” çok güzel. Selam herkese siteniz inan ki dikkatimi çekti, tebrikler , hatice – 59

4. Bu konu : ” Beyaz İnsanlar Yürüyüşü ” çok güzel. Selam paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 300

5. Kırklareli merkezden ben Aylin. Merhaba sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 18-04-2021 05:54:20

6. Kırklareli merkezden ben gaye. Mrb siten yeminle iyi, twitter da paylaştım 18-04-2021 05:57:23

7. Karaman merkezden ben . Selamlar web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 18-04-2021 12:50:50

8. Zonguldak merkezden ben Aylin. Merhaba sayfanız vallaha hayran bıraktı, tebrikler 19-04-2021 02:11:49

9. Bayburt dan kimler var. Beyaz İnsanlar Yürüyüşü . Selam herkese paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 229

10. merhaba arkadaşlar sayfan cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

11. Bu konu : ” Beyaz İnsanlar Yürüyüşü ” çok güzel. Merhaba herkese web siten vallaha iyi, twitter da paylaştım , banu – 325

12. Selam herkese sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

13. Yozgat merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki iyi, teşekkürler 24-04-2021 11:08:05

14. Adıyaman merkezden ben emin. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, tebrikler 24-04-2021 22:35:49

15. Gümüşhane dan kimler var. Beyaz İnsanlar Yürüyüşü . Selamın aleyküm sayfanız cidden hoşuma gitti, şukuladım , memo – 298

16. Bu konu : ” Beyaz İnsanlar Yürüyüşü ” çok güzel. Merhaba sayfan harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 231

17. Merhabalar sayfan harbiden güzel, teraziye tıkladım

18. elif yılmaz Reply

Selamlar sayfan yeminle çok iyi, teraziye tıkladım

19. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki çok güzel, tebrikler

20. Merhabalar sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

21. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Beyaz İnsanlar Yürüyüşü ” çok güzel. Mrb paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 51

22. Gaziantep dan kimler var. Beyaz İnsanlar Yürüyüşü . Selam web sitesi yeminle güzel, sağolun , banu – 306

23. Bu konu : ” Beyaz İnsanlar Yürüyüşü ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 305

24. selam arkadaşlar sayfan cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

25. Bu konu : ” Beyaz İnsanlar Yürüyüşü ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 244

26. Tokat merkezden ben hatice. selamun aleyküm sayfanız harbiden dikkat çekici, sağolun 13-06-2021 21:46:07

27. selamun aleyküm paylaşım yeminle dikkatimi çekti, sağolun

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link