Kategoriler
Genel

Beyaz ırk’a saldırmak açıkladı

Beyazlar kırmızı ya da mavi oy veren tek yarıştır. Diğer yarışların çoğu mavi oy kullanır.

Bu yüzden medya acımasızca beyaz ırka saldırıyor. Onları boyun eğmeye ayırmak ya da nüfustan çıkarmak. Onlara ırkçı olduklarını, onların acenstral tarihlerinin ırkçı olduğunu söylediler. Kendilerinden nefret etmek için. Siyahlara veya Hispaniklere daha iyi bakmak için. Onları mali olarak mahvetmek, kovulmaları, mahallelerinden uzaklaştırılması.

KENDİ FRICKING NATION’ini gönderdikten veya azınlık yaptıktan sonra, ülke çoğunluk Demokrat olacak. Demokratlar, açık yatılıların nesiller boyunca Demokrat’ın çoğunluğunu korumasına izin verecek.

1a ve 2a haklarınızın kötüye kullanıldığını düşünüyorsanız, henüz hiçbir şey görmediniz.

“Beyaz ırk’a saldırmak açıkladı” için 8 yanıt

Adana merkezden ben ziya. Selam herkese bu web sitesi valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım 11-07-2020 17:46:32

Burdur merkezden ben Gürbüz. Slm siten ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 14-07-2020 17:09:36

Manisa merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden güzel, sağolun 21-07-2020 22:51:39

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir