Beyaz liberaller, ilgili denizaltına göndermek için sahte materyal yaratıyor. Bu sahte materyal, daha sonra, ilgili alt gruplardaki diğer beyaz liberallere doğrulama önyargısı olarak hizmet ediyor.

Bunu bilen tek kişinin ben olmadığımı biliyorum. R / MurderedByWords ve r / SelfAwareWolves gibi altyazılarda yayınlanan resimlerin çoğunda, katalizör görevi gören yorum, beyaz bir liberalin girip günü kurtarabilmesi için çok rahat bir şekilde ifade ediliyor. Daha sonra borsadan bir ekran görüntüsü alınır ve Reddit’e gönderilir.

Bu, çok daha büyük ölçekte olanların küçük ölçekli bir örneğidir. Bu yüzden hep söyledim, ırkçılık her zaman var olacak çünkü günün sonunda beyaz liberaller için bir ekonomi. Beyaz liberaller onun varlığından yararlanıyor. Arzı yetersizse, beyaz liberaller sadece daha fazlasını üretecek.

“Beyaz liberaller, ilgili denizaltına göndermek için sahte materyal yaratıyor. Bu sahte materyal, daha sonra, ilgili alt gruplardaki diğer beyaz liberallere doğrulama önyargısı olarak hizmet ediyor.” üzerine 12 yorum

1. Kocaeli dan kimler var. Beyaz liberaller, ilgili denizaltına göndermek için sahte materyal yaratıyor. Bu sahte materyal, daha sonra, ilgili alt gruplardaki diğer beyaz liberallere doğrulama önyargısı olarak hizmet ediyor. . Merhabalar siteniz ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım , – 335

2. Kocaeli merkezden ben Emine. Mrb paylaşım inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım 14-02-2021 16:32:42

3. Bu konu : ” Beyaz liberaller, ilgili denizaltına göndermek için sahte materyal yaratıyor. Bu sahte materyal, daha sonra, ilgili alt gruplardaki diğer beyaz liberallere doğrulama önyargısı olarak hizmet ediyor. ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Hasan – 257

4. Aksaray dan kimler var. Beyaz liberaller, ilgili denizaltına göndermek için sahte materyal yaratıyor. Bu sahte materyal, daha sonra, ilgili alt gruplardaki diğer beyaz liberallere doğrulama önyargısı olarak hizmet ediyor. . selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun , mehmet – 42

5. Ardahan merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşımın inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım 14-02-2021 18:43:13

6. Bu konu : ” Beyaz liberaller, ilgili denizaltına göndermek için sahte materyal yaratıyor. Bu sahte materyal, daha sonra, ilgili alt gruplardaki diğer beyaz liberallere doğrulama önyargısı olarak hizmet ediyor. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, saolun , ali – 80

7. Tekirdağ merkezden ben doruk. Selamlar web sitesi süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım 20-02-2021 15:49:47

8. Gümüşhane dan kimler var. Beyaz liberaller, ilgili denizaltına göndermek için sahte materyal yaratıyor. Bu sahte materyal, daha sonra, ilgili alt gruplardaki diğer beyaz liberallere doğrulama önyargısı olarak hizmet ediyor. . Merhaba paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 280

9. Mersin dan kimler var. Beyaz liberaller, ilgili denizaltına göndermek için sahte materyal yaratıyor. Bu sahte materyal, daha sonra, ilgili alt gruplardaki diğer beyaz liberallere doğrulama önyargısı olarak hizmet ediyor. . Mrb paylaşımın süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 35

10. Bartın merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz dikkat çekici, saolun 01-03-2021 03:22:15

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link