Bunu bilen tek kişinin ben olmadığımı biliyorum. R / MurderedByWords ve r / SelfAwareWolves gibi altyazılarda yayınlanan resimlerin çoğunda, katalizör görevi gören yorum, beyaz bir liberalin girip günü kurtarabilmesi için çok rahat bir şekilde ifade ediliyor. Daha sonra borsadan bir ekran görüntüsü alınır ve Reddit’e gönderilir.

Bu, çok daha büyük ölçekte olanların küçük ölçekli bir örneğidir. Bu yüzden hep söyledim, ırkçılık her zaman var olacak çünkü günün sonunda beyaz liberaller için bir ekonomi. Beyaz liberaller onun varlığından yararlanıyor. Arzı yetersizse, beyaz liberaller sadece daha fazlasını üretecek.

Author

40 Comments

1. Kocaeli dan kimler var. Beyaz liberaller, ilgili denizaltına göndermek için sahte materyal yaratıyor. Bu sahte materyal, daha sonra, ilgili alt gruplardaki diğer beyaz liberallere doğrulama önyargısı olarak hizmet ediyor. . Merhabalar siteniz ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım , – 335

2. Selam siteniz inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım

3. Kocaeli merkezden ben Emine. Mrb paylaşım inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım 14-02-2021 16:32:42

4. Bu konu : ” Beyaz liberaller, ilgili denizaltına göndermek için sahte materyal yaratıyor. Bu sahte materyal, daha sonra, ilgili alt gruplardaki diğer beyaz liberallere doğrulama önyargısı olarak hizmet ediyor. ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Hasan – 257

5. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım

6. Aksaray dan kimler var. Beyaz liberaller, ilgili denizaltına göndermek için sahte materyal yaratıyor. Bu sahte materyal, daha sonra, ilgili alt gruplardaki diğer beyaz liberallere doğrulama önyargısı olarak hizmet ediyor. . selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun , mehmet – 42

7. elif yılmaz Reply

Ardahan merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşımın inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım 14-02-2021 18:43:13

8. Bu konu : ” Beyaz liberaller, ilgili denizaltına göndermek için sahte materyal yaratıyor. Bu sahte materyal, daha sonra, ilgili alt gruplardaki diğer beyaz liberallere doğrulama önyargısı olarak hizmet ediyor. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, saolun , ali – 80

9. Tekirdağ merkezden ben doruk. Selamlar web sitesi süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım 20-02-2021 15:49:47

10. Gümüşhane dan kimler var. Beyaz liberaller, ilgili denizaltına göndermek için sahte materyal yaratıyor. Bu sahte materyal, daha sonra, ilgili alt gruplardaki diğer beyaz liberallere doğrulama önyargısı olarak hizmet ediyor. . Merhaba paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 280

11. elif yılmaz Reply

Mersin dan kimler var. Beyaz liberaller, ilgili denizaltına göndermek için sahte materyal yaratıyor. Bu sahte materyal, daha sonra, ilgili alt gruplardaki diğer beyaz liberallere doğrulama önyargısı olarak hizmet ediyor. . Mrb paylaşımın süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 35

12. elif yılmaz Reply

Bartın merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz dikkat çekici, saolun 01-03-2021 03:22:15

13. Elazığ dan kimler var. Beyaz liberaller, ilgili denizaltına göndermek için sahte materyal yaratıyor. Bu sahte materyal, daha sonra, ilgili alt gruplardaki diğer beyaz liberallere doğrulama önyargısı olarak hizmet ediyor. . Slm sayfa vallaha çok iyi, sağolun , Aylin – 443

14. Bu konu : ” Beyaz liberaller, ilgili denizaltına göndermek için sahte materyal yaratıyor. Bu sahte materyal, daha sonra, ilgili alt gruplardaki diğer beyaz liberallere doğrulama önyargısı olarak hizmet ediyor. ” çok güzel. Merhaba sayfa ciddiyim çok güzel, face de paylaştım , ali – 425

15. Manisa dan kimler var. Beyaz liberaller, ilgili denizaltına göndermek için sahte materyal yaratıyor. Bu sahte materyal, daha sonra, ilgili alt gruplardaki diğer beyaz liberallere doğrulama önyargısı olarak hizmet ediyor. . Selamlar siteniz yeminle çok iyi, saolun , ziya – 128

16. Hakkari dan kimler var. Beyaz liberaller, ilgili denizaltına göndermek için sahte materyal yaratıyor. Bu sahte materyal, daha sonra, ilgili alt gruplardaki diğer beyaz liberallere doğrulama önyargısı olarak hizmet ediyor. . Merhaba web sitesi vallaha dikkat çekici, saolun , memo – 298

17. Bu konu : ” Beyaz liberaller, ilgili denizaltına göndermek için sahte materyal yaratıyor. Bu sahte materyal, daha sonra, ilgili alt gruplardaki diğer beyaz liberallere doğrulama önyargısı olarak hizmet ediyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 110

18. Bu konu : ” Beyaz liberaller, ilgili denizaltına göndermek için sahte materyal yaratıyor. Bu sahte materyal, daha sonra, ilgili alt gruplardaki diğer beyaz liberallere doğrulama önyargısı olarak hizmet ediyor. ” çok güzel. Slm paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 227

19. Hakkari dan kimler var. Beyaz liberaller, ilgili denizaltına göndermek için sahte materyal yaratıyor. Bu sahte materyal, daha sonra, ilgili alt gruplardaki diğer beyaz liberallere doğrulama önyargısı olarak hizmet ediyor. . selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler , Hasan – 441

20. Siirt dan kimler var. Beyaz liberaller, ilgili denizaltına göndermek için sahte materyal yaratıyor. Bu sahte materyal, daha sonra, ilgili alt gruplardaki diğer beyaz liberallere doğrulama önyargısı olarak hizmet ediyor. . merhaba arkadaşlar siteniz cidden iyi, tebrikler , Emine – 259

21. Bu konu : ” Beyaz liberaller, ilgili denizaltına göndermek için sahte materyal yaratıyor. Bu sahte materyal, daha sonra, ilgili alt gruplardaki diğer beyaz liberallere doğrulama önyargısı olarak hizmet ediyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden güzel, tebrikler , Aylin – 315

22. Van merkezden ben mehmet. Merhabalar web siteniz süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım 13-04-2021 15:19:12

23. Bu konu : ” Beyaz liberaller, ilgili denizaltına göndermek için sahte materyal yaratıyor. Bu sahte materyal, daha sonra, ilgili alt gruplardaki diğer beyaz liberallere doğrulama önyargısı olarak hizmet ediyor. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın yeminle dikkat çekici, teşekkürler , mehmet – 242

24. Siirt dan kimler var. Beyaz liberaller, ilgili denizaltına göndermek için sahte materyal yaratıyor. Bu sahte materyal, daha sonra, ilgili alt gruplardaki diğer beyaz liberallere doğrulama önyargısı olarak hizmet ediyor. . Merhabalar siten inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 136

25. Selamlar web siteniz cidden iyi, sosyal medyada paylaştım

26. Bu konu : ” Beyaz liberaller, ilgili denizaltına göndermek için sahte materyal yaratıyor. Bu sahte materyal, daha sonra, ilgili alt gruplardaki diğer beyaz liberallere doğrulama önyargısı olarak hizmet ediyor. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler , banu – 444

27. Bu konu : ” Beyaz liberaller, ilgili denizaltına göndermek için sahte materyal yaratıyor. Bu sahte materyal, daha sonra, ilgili alt gruplardaki diğer beyaz liberallere doğrulama önyargısı olarak hizmet ediyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız harbiden güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 395

28. Gürbüz Reply

Ordu merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siten cidden hayran edici, tebrikler 18-05-2021 17:25:14

29. Tunceli merkezden ben Emine. Slm paylaşım vallaha güzel, sağolun 22-05-2021 14:00:55

30. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Beyaz liberaller, ilgili denizaltına göndermek için sahte materyal yaratıyor. Bu sahte materyal, daha sonra, ilgili alt gruplardaki diğer beyaz liberallere doğrulama önyargısı olarak hizmet ediyor. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , elif yılmaz – 189

31. Merhabalar paylaşım vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım

32. Bu konu : ” Beyaz liberaller, ilgili denizaltına göndermek için sahte materyal yaratıyor. Bu sahte materyal, daha sonra, ilgili alt gruplardaki diğer beyaz liberallere doğrulama önyargısı olarak hizmet ediyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz cidden hayran edici, linkedinde paylaştım , ziya – 186

33. Kocaeli dan kimler var. Beyaz liberaller, ilgili denizaltına göndermek için sahte materyal yaratıyor. Bu sahte materyal, daha sonra, ilgili alt gruplardaki diğer beyaz liberallere doğrulama önyargısı olarak hizmet ediyor. . Mrb bu web sitesi ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 354

34. Iğdır merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 04-07-2021 13:31:33

35. elif yılmaz Reply

Erzurum merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfanız inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım 04-07-2021 22:09:10

36. Bu konu : ” Beyaz liberaller, ilgili denizaltına göndermek için sahte materyal yaratıyor. Bu sahte materyal, daha sonra, ilgili alt gruplardaki diğer beyaz liberallere doğrulama önyargısı olarak hizmet ediyor. ” çok güzel. Mrb sayfa vallaha çok iyi, tebrikler , Aylin – 107

37. Bu konu : ” Beyaz liberaller, ilgili denizaltına göndermek için sahte materyal yaratıyor. Bu sahte materyal, daha sonra, ilgili alt gruplardaki diğer beyaz liberallere doğrulama önyargısı olarak hizmet ediyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hayran edici, face de paylaştım , gaye – 25

38. Amasya merkezden ben emin. Selamlar sayfanız süper ötesi hayran edici, sağolun 16-07-2021 21:41:17

39. Bu konu : ” Beyaz liberaller, ilgili denizaltına göndermek için sahte materyal yaratıyor. Bu sahte materyal, daha sonra, ilgili alt gruplardaki diğer beyaz liberallere doğrulama önyargısı olarak hizmet ediyor. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 64

40. Bu konu : ” Beyaz liberaller, ilgili denizaltına göndermek için sahte materyal yaratıyor. Bu sahte materyal, daha sonra, ilgili alt gruplardaki diğer beyaz liberallere doğrulama önyargısı olarak hizmet ediyor. ” çok güzel. Merhaba web sitesi harbiden dikkatimi çekti, sağolun , doruk – 307

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link