Beyaz liberaller şimdiye kadar gitti, bu komik bile değil. Bu alt bölümdeki popüler bir gönderi, liberal inançların kötü olan yönlerini nesnel olarak vurguladığında, beyaz liberallerin her zaman “komplo nedir?” Diye yanıt verdiğini fark ettiniz mi?

Şu anda olan her şey, beyaz liberaller için tam anlamıyla normal. Bunun içine sinmesini bekle biraz. Bu nokta anlaşıldığında, beyaz liberallerin ne kadar kayıp olduğunu anlayacaksınız.

Kelimenin tam anlamıyla bir denizaltında Biden ve Demokratları halk için savunan ve elit lol’e karşı savaşan bir kullanıcı gördüm. Elit kesimden gelen, topluma otoriterliği ve yozlaşmayı zorlayan parti ve başkanın bizim için olduğunu hayal edin! Ne kadar komik. Bu abonede buna gerçekten inanan daha fazla kullanıcı olduğundan eminim.

Bu denizaltı mahvoldu!

Author

36 Comments

1. Bu konu : ” Beyaz liberaller lütfen bu denizaltını taciz etmeyi bırakabilir mi? ” çok güzel. Selamlar sayfanız inan ki mükemmel, teşekkürler , emin – 42

2. Bursa dan kimler var. Beyaz liberaller lütfen bu denizaltını taciz etmeyi bırakabilir mi? . Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım , ali – 17

3. Niğde merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 12-02-2021 14:51:51

4. Selamlar web sitesi gerçekten hayran edici, teşekkürler

5. Slm web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler

6. Bu konu : ” Beyaz liberaller lütfen bu denizaltını taciz etmeyi bırakabilir mi? ” çok güzel. Slm bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , memo – 219

7. Kırşehir dan kimler var. Beyaz liberaller lütfen bu denizaltını taciz etmeyi bırakabilir mi? . Selamın aleyküm siten inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım , ziya – 138

8. selam arkadaşlar siten inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Bu konu : ” Beyaz liberaller lütfen bu denizaltını taciz etmeyi bırakabilir mi? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inanki iyi, saolun , Hasan – 97

10. Selamlar sayfa yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Bu konu : ” Beyaz liberaller lütfen bu denizaltını taciz etmeyi bırakabilir mi? ” çok güzel. Mrb bu web sitesi inan ki çok güzel, teraziye tıkladım , memo – 149

12. Tekirdağ merkezden ben memo. Merhaba bu web sitesi harbiden çok güzel, teşekkürler 12-02-2021 19:04:10

13. Selam herkese web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, sağolun

14. Trabzon dan kimler var. Beyaz liberaller lütfen bu denizaltını taciz etmeyi bırakabilir mi? . Selam herkese siten vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Hasan – 225

15. Gürbüz Reply

Adana dan kimler var. Beyaz liberaller lütfen bu denizaltını taciz etmeyi bırakabilir mi? . Selamlar sayfanız vallaha billaha çok güzel, saolun , Gürbüz – 264

16. Denizli merkezden ben Hasan. Mrb siteniz süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım 12-02-2021 19:38:05

17. Selam herkese paylaşım vallaha güzel, face de paylaştım

18. Selamın aleyküm siteniz yeminle hayran bıraktı, tebrikler

19. Merhabalar sayfa inanılmaz iyi, facebookta paylaştım

20. Siirt merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden çok güzel, saolun 24-02-2021 11:53:02

21. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

22. Aydın merkezden ben . merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 05-03-2021 14:01:14

23. Uşak dan kimler var. Beyaz liberaller lütfen bu denizaltını taciz etmeyi bırakabilir mi? . selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ahmet – 298

24. Mersin dan kimler var. Beyaz liberaller lütfen bu denizaltını taciz etmeyi bırakabilir mi? . Slm siteniz süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 279

25. Isparta merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siten vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 17-03-2021 00:55:04

26. Bu konu : ” Beyaz liberaller lütfen bu denizaltını taciz etmeyi bırakabilir mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten mükemmel, sağolun , Aylin – 366

27. Nevşehir merkezden ben emin. Selamın aleyküm siteniz yeminle iyi, linkedinde paylaştım 02-04-2021 03:15:48

28. Bu konu : ” Beyaz liberaller lütfen bu denizaltını taciz etmeyi bırakabilir mi? ” çok güzel. Selamlar sayfa inan ki hayran edici, face de paylaştım , ali – 80

29. Ağrı dan kimler var. Beyaz liberaller lütfen bu denizaltını taciz etmeyi bırakabilir mi? . Merhabalar bu web sitesi harbiden çok güzel, twitter da paylaştım , banu – 154

30. Kahramanmaraş merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfan vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 24-04-2021 17:03:52

31. Muş dan kimler var. Beyaz liberaller lütfen bu denizaltını taciz etmeyi bırakabilir mi? . Selamın aleyküm siteniz cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 427

32. Bu konu : ” Beyaz liberaller lütfen bu denizaltını taciz etmeyi bırakabilir mi? ” çok güzel. Selam sayfanız gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım , hatice – 286

33. Erzurum merkezden ben memo. Slm web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım 08-05-2021 02:24:22

34. Karabük dan kimler var. Beyaz liberaller lütfen bu denizaltını taciz etmeyi bırakabilir mi? . Selamlar sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Aylin – 308

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link