Beyaz liberaller lütfen bu denizaltını taciz etmeyi bırakabilir mi?

Beyaz liberaller şimdiye kadar gitti, bu komik bile değil. Bu alt bölümdeki popüler bir gönderi, liberal inançların kötü olan yönlerini nesnel olarak vurguladığında, beyaz liberallerin her zaman “komplo nedir?” Diye yanıt verdiğini fark ettiniz mi?

Şu anda olan her şey, beyaz liberaller için tam anlamıyla normal. Bunun içine sinmesini bekle biraz. Bu nokta anlaşıldığında, beyaz liberallerin ne kadar kayıp olduğunu anlayacaksınız.

Kelimenin tam anlamıyla bir denizaltında Biden ve Demokratları halk için savunan ve elit lol’e karşı savaşan bir kullanıcı gördüm. Elit kesimden gelen, topluma otoriterliği ve yozlaşmayı zorlayan parti ve başkanın bizim için olduğunu hayal edin! Ne kadar komik. Bu abonede buna gerçekten inanan daha fazla kullanıcı olduğundan eminim.

Bu denizaltı mahvoldu!

“Beyaz liberaller lütfen bu denizaltını taciz etmeyi bırakabilir mi?” üzerine 21 yorum

1. Bu konu : ” Beyaz liberaller lütfen bu denizaltını taciz etmeyi bırakabilir mi? ” çok güzel. Selamlar sayfanız inan ki mükemmel, teşekkürler , emin – 42

2. Bursa dan kimler var. Beyaz liberaller lütfen bu denizaltını taciz etmeyi bırakabilir mi? . Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım , ali – 17

3. Niğde merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 12-02-2021 14:51:51

4. Bu konu : ” Beyaz liberaller lütfen bu denizaltını taciz etmeyi bırakabilir mi? ” çok güzel. Slm bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , memo – 219

5. Kırşehir dan kimler var. Beyaz liberaller lütfen bu denizaltını taciz etmeyi bırakabilir mi? . Selamın aleyküm siten inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım , ziya – 138

6. Bu konu : ” Beyaz liberaller lütfen bu denizaltını taciz etmeyi bırakabilir mi? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inanki iyi, saolun , Hasan – 97

7. Bu konu : ” Beyaz liberaller lütfen bu denizaltını taciz etmeyi bırakabilir mi? ” çok güzel. Mrb bu web sitesi inan ki çok güzel, teraziye tıkladım , memo – 149

8. Trabzon dan kimler var. Beyaz liberaller lütfen bu denizaltını taciz etmeyi bırakabilir mi? . Selam herkese siten vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Hasan – 225

9. Adana dan kimler var. Beyaz liberaller lütfen bu denizaltını taciz etmeyi bırakabilir mi? . Selamlar sayfanız vallaha billaha çok güzel, saolun , Gürbüz – 264

10. Denizli merkezden ben Hasan. Mrb siteniz süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım 12-02-2021 19:38:05

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link