Kategoriler
Genel

Beyaz liberaller ve Hıristiyan karşıtı düşünceler

Bu yüzden hepimiz biliyoruz ki beyaz liberaller reddit anlatısını ön sayfaya maruz kalma açısından hemen hemen kontrol ediyor. Bu sadece reddit için değil, diğer birçok sosyal medya platformu ve televizyon ağı için de geçerlidir. Her neyse, reddit ön sayfasına çoğu gün bakıyorum ve zamanın% 80'i, bir Hıristiyan karşıtı yazı bulacağım. İster İsa'yı ister Hıristiyanları alay ediyor ya da eleştiriyor olsun, onu orada bulacağımı biliyorum.

Diğer taraftan, ön sayfada İslam ya da başka bir dine yönelik hiçbir benzer yazı görmedim. Şimdi oldukça açık olmalı ama Hıristiyanlık toplumda özgür bir oyun haline geldi. Boşluk veya cezaya maruz kalmadan alay edebilir ve alay edebilirsiniz. Aynı şeyi İslam'a bile yapacak olsaydınız, beyaz liberaller tarafından avlanacaksınız. Sadece bir dinin hedeflenmesinin garip olduğunu düşünmüyor musunuz?

Ama bu sadece Hıristiyan karşıtı duyguları görebileceğiniz sosyal medya değil. Hollywood ve anaakım medyada da yaygın. Seçkinler gelecekleri için insanları koşullandırıyor mu? Yani şimdi bile, Hıristiyanlara açık zulüm uygulanabiliyordu ve beyaz liberaller neşelendiriyordu.

Bir Bernie Sanders çalışanı yakın zamanda çıktı ve muhafazakarların (Hıristiyanların) toplama kamplarına konulması gerektiğini söyledi. Sence medyada günün saati var mı? Sizce beyaz liberallerden yaygın bir öfke aldı? Kesinlikle hayır! Şimdi birisinin Müslümanlar için de aynı şeyi söyleyip düşünmediğini düşünün! Bu yüzden beyaz liberalleri hor görüyorum.

Ama kendinize şu soruyu sorun: Hıristiyanlık neden seçkinlerin hedefi? Unutmayın, bu çocuk kurban etme ve diğer şeytani davranışlarda yer alan aynı elit. Buradaki insanlar iki ve ikiyi bir araya getirmeye başlamalı. Buradaki birçok kişinin yakın olduğunu, ancak kimin resmini göremediğini hissediyorum. Söyleyeceğim tek şey şu anda tekerlekler hareket halinde ve bulmacanın parçaları yerine oturmaya başlıyor.

“Beyaz liberaller ve Hıristiyan karşıtı düşünceler” için 36 yanıt

Kocaeli merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım 18-01-2020 07:11:44

Aksaray merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfan yeminle güzel, tebrikler 18-01-2020 08:12:13

Kütahya merkezden ben ziya. Mrb paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, saolun 28-01-2020 02:22:32

Uşak merkezden ben ali. Slm siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 30-01-2020 21:27:19

Karaman merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfa inanki iyi, facebookta paylaştım 06-02-2020 04:43:48

Antalya merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki hoşuma gitti, teşekkürler 10-02-2020 02:19:34

Bitlis merkezden ben doruk. Mrb paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler 14-02-2020 20:21:07

Bayburt merkezden ben ziya. selamun aleyküm web sitesi inanki hoşuma gitti, sağolun 24-02-2020 11:17:23

Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfanız süper ötesi mükemmel, saolun 22-03-2020 10:24:20

Bingöl merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok güzel, teraziye tıkladım 29-03-2020 16:35:22

Adana merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşım inan ki hayran bıraktı, sağolun 29-03-2020 20:46:46

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir