Kategoriler
Genel

Beyaz liberaller ve ırkçılık

Her zaman söyledim, eğer siyah insanlar şimdi zorlandıklarını düşünüyorlarsa, beyaz liberal gündeme karşı gelene kadar bekleyin.

Toplumda beyaz liberallerden bir tür ırkçılık var. Beyaz liberallerin, beyaz liberal görüşlerini paylaşmayan siyah insanlara nasıl tepki verdiklerini gördüm. Beyaz liberaller, bu siyah insanlara karşı ırkçı olmalarına yeşil bir ışık verdiğini düşünüyorlar. Ve ilgili şeyin ne olduğunu biliyor musunuz? Beyaz liberaller bunun için kontrol edilmiyor.

Esasen beyaz liberaller için piyon olan siyah insanlar, beyaz liberal ırkçılık konusunda sessiz kalıyorlar. Bunun son iki örneği Kanye West ve Terry Crews. Beyaz liberal gündemin önüne geçmeye cesaret ettikleri için çok fazla tepki aldılar.

Kanye West – Başkan için aday olduğunu açıkladı. Beyaz liberaller bunu, beyaz adaylarına demokrat oylamayı bölmeye çalıştığını savunan bir saldırı olarak kabul ettiler. Böylece beyaz liberaller Kanye West’e verdikleri tepkilerde ırkçı olduklarını düşünüyorlardı.

Terry Crews – BLM anlatısına karşı çıktı. BLM, elbette beyaz liberaller için politik bir hareketten başka bir şey değildir. Sonuç olarak, Terry Crews beyaz liberallerden tepki aldı. Daha da kötüsü, aşırı bir şey söylemediğidir. Onun bakış açısı, herhangi bir mantıklı ve makul kişinin söyleyeceği şeydi.

Bu örneklere ciddi bir şekilde bakın ve bana plantasyondan kaçmaya çalışan ve bunu yapmak için çarmıha gerilmeye çalışan bir köleyi hatırlatmadığını söyleyin. Ne kadar çok şey değişirse, o kadar çok kalırlar!

Ayrıca Joe Biden’in ona oy vermezseniz siyah olmama hakkındaki yorumları tamamen unutulmuş görünüyor. Liberal olmayan başka herhangi bir kişi o anda iptal edilirdi. Ama beyaz liberaller değil.

Beyaz üstünlüğü insanlar geliştirdi. Artık beyaz üstünlüğün ortaya çıktığı zaman insanların sık sık düşündüğü ormandaki haçların kapüşonlu yanması değil. Bu yeni beyaz üstünlük biçimi, doğru olanı yapma perdesinin altında kabul edilir. Sarkaç sadece bir uçtan diğer uca sallandı. Tarihsel beyaz üstünlüğü, farklı bir cilt tonuna sahip olduğunuz için sizi öldürür. Modern beyaz üstünlüğü, farklı bir görüşe sahip olduğunuz için sizi iptal edecektir.

“Beyaz liberaller ve ırkçılık” için 8 yanıt

Kars merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımınız valla hayran bıraktı, face de paylaştım 07-07-2020 06:30:49

Kastamonu merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşımın süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım 11-07-2020 17:09:10

Muğla merkezden ben ahmet. Slm web siteniz harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 20-07-2020 00:43:44

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir