Beyaz Saray dışında çekim yaparken, Trump’ın “Benim çok düşmanım var, bu beni son görüşünüz olabilir” dediğini hatırlayın. Tesadüf?

Görünüşe göre bir Beyaz Saray’ın dışında çekim saatler önce. Kısa bir süre önce Trump’ın şifreli bir mesaj gönderdiğini hatırlayın: “Orada çok düşmanım var, bu beni bir süre son görüşmeniz olabilir.”

r / komplo - Beyaz Saray Dışında Çekim, Trump'ın şunları söylediğini hatırlayın:

Simpsonlar, olayları tahmin etmesiyle bilinir.

Olası bir biyo-terör saldırısı nedeniyle Trump’ın suikasta kurban gitmesini veya COVID-19 nedeniyle ölmesini içeren bir Reichstag olayı olacak mı? Propagandayı fırlatmak için mi?

Hollywood bunu halkın yüzüne itmeye bayılıyor, bunu izle 2017 “Dünyadaki Son Adam” TV bölümü Koronavirüsü ve bir başkan Mike Pence’i tahmin edin.

Öyleyse ne olacak, iç savaşı kışkırtmak için başkana saldırmakla Antifa’yı mı yoksa Çin’i mi suçlayacaklar? Yoksa Trump, COVID gündemini zorlamak için gizemli bir hastalıktan mı kurtulacak? Epstein gibi sahte ölümü mü yapacak?

“Beyaz Saray dışında çekim yaparken, Trump’ın “Benim çok düşmanım var, bu beni son görüşünüz olabilir” dediğini hatırlayın. Tesadüf?” üzerine 54 yorum

1. Kütahya dan kimler var. Beyaz Saray dışında çekim yaparken, Trump’ın “Benim çok düşmanım var, bu beni son görüşünüz olabilir” dediğini hatırlayın. Tesadüf? . merhaba arkadaşlar siten cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , – 100

2. Bu konu : ” Beyaz Saray dışında çekim yaparken, Trump’ın “Benim çok düşmanım var, bu beni son görüşünüz olabilir” dediğini hatırlayın. Tesadüf? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 38

3. Bu konu : ” Beyaz Saray dışında çekim yaparken, Trump’ın “Benim çok düşmanım var, bu beni son görüşünüz olabilir” dediğini hatırlayın. Tesadüf? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 244

4. Bu konu : ” Beyaz Saray dışında çekim yaparken, Trump’ın “Benim çok düşmanım var, bu beni son görüşünüz olabilir” dediğini hatırlayın. Tesadüf? ” çok güzel. Selamlar sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 438

5. Bu konu : ” Beyaz Saray dışında çekim yaparken, Trump’ın “Benim çok düşmanım var, bu beni son görüşünüz olabilir” dediğini hatırlayın. Tesadüf? ” çok güzel. Selamlar siten cidden çok hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 346

6. Kırşehir merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşım vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 21-11-2020 10:33:43

7. Kars dan kimler var. Beyaz Saray dışında çekim yaparken, Trump’ın “Benim çok düşmanım var, bu beni son görüşünüz olabilir” dediğini hatırlayın. Tesadüf? . Selam herkese web siteniz valla çok iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 493

8. Afyon merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşımın ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım 15-12-2020 22:48:23

9. Tunceli dan kimler var. Beyaz Saray dışında çekim yaparken, Trump’ın “Benim çok düşmanım var, bu beni son görüşünüz olabilir” dediğini hatırlayın. Tesadüf? . Slm paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 386

10. Bu konu : ” Beyaz Saray dışında çekim yaparken, Trump’ın “Benim çok düşmanım var, bu beni son görüşünüz olabilir” dediğini hatırlayın. Tesadüf? ” çok güzel. Selam paylaşım valla hayran bıraktı, sağolun , banu – 98

11. Hakkari dan kimler var. Beyaz Saray dışında çekim yaparken, Trump’ın “Benim çok düşmanım var, bu beni son görüşünüz olabilir” dediğini hatırlayın. Tesadüf? . Slm paylaşımın inanki hayran edici, sağolun , mehmet – 99

12. Bu konu : ” Beyaz Saray dışında çekim yaparken, Trump’ın “Benim çok düşmanım var, bu beni son görüşünüz olabilir” dediğini hatırlayın. Tesadüf? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 410

13. Bu konu : ” Beyaz Saray dışında çekim yaparken, Trump’ın “Benim çok düşmanım var, bu beni son görüşünüz olabilir” dediğini hatırlayın. Tesadüf? ” çok güzel. Merhaba web siten harbiden çok hoşuma gitti, saolun , Emine – 186

14. Bu konu : ” Beyaz Saray dışında çekim yaparken, Trump’ın “Benim çok düşmanım var, bu beni son görüşünüz olabilir” dediğini hatırlayın. Tesadüf? ” çok güzel. Slm paylaşımın vallaha çok güzel, tebrikler , Emine – 193

15. Bu konu : ” Beyaz Saray dışında çekim yaparken, Trump’ın “Benim çok düşmanım var, bu beni son görüşünüz olabilir” dediğini hatırlayın. Tesadüf? ” çok güzel. Selam herkese web siten ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Aylin – 23

16. Bu konu : ” Beyaz Saray dışında çekim yaparken, Trump’ın “Benim çok düşmanım var, bu beni son görüşünüz olabilir” dediğini hatırlayın. Tesadüf? ” çok güzel. Merhaba herkese siten yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , banu – 264

17. Bu konu : ” Beyaz Saray dışında çekim yaparken, Trump’ın “Benim çok düşmanım var, bu beni son görüşünüz olabilir” dediğini hatırlayın. Tesadüf? ” çok güzel. Selam paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, şukuladım , ahmet – 377

18. Kahramanmaraş merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfa inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 16-01-2021 01:53:36

19. Tekirdağ dan kimler var. Beyaz Saray dışında çekim yaparken, Trump’ın “Benim çok düşmanım var, bu beni son görüşünüz olabilir” dediğini hatırlayın. Tesadüf? . Slm siteniz cidden güzel, sağolun , Emine – 355

20. Bu konu : ” Beyaz Saray dışında çekim yaparken, Trump’ın “Benim çok düşmanım var, bu beni son görüşünüz olabilir” dediğini hatırlayın. Tesadüf? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 20

21. Aydın dan kimler var. Beyaz Saray dışında çekim yaparken, Trump’ın “Benim çok düşmanım var, bu beni son görüşünüz olabilir” dediğini hatırlayın. Tesadüf? . Mrb paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 409

22. Bu konu : ” Beyaz Saray dışında çekim yaparken, Trump’ın “Benim çok düşmanım var, bu beni son görüşünüz olabilir” dediğini hatırlayın. Tesadüf? ” çok güzel. Mrb paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 463

23. Tokat merkezden ben Aylin. Selamlar bu web sitesi inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım 06-02-2021 17:16:26

24. Nevşehir dan kimler var. Beyaz Saray dışında çekim yaparken, Trump’ın “Benim çok düşmanım var, bu beni son görüşünüz olabilir” dediğini hatırlayın. Tesadüf? . Merhabalar siteniz inan ki mükemmel, saolun , ahmet – 325

25. Bitlis dan kimler var. Beyaz Saray dışında çekim yaparken, Trump’ın “Benim çok düşmanım var, bu beni son görüşünüz olabilir” dediğini hatırlayın. Tesadüf? . Slm siteniz cidden hayran bıraktı, saolun , – 459

26. Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-02-2021 07:02:32

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link