Beyaz Saray dışında çekim yaparken, Trump’ın “Benim çok düşmanım var, bu beni son görüşünüz olabilir” dediğini hatırlayın. Tesadüf?

Görünüşe göre bir Beyaz Saray’ın dışında çekim saatler önce. Kısa bir süre önce Trump’ın şifreli bir mesaj gönderdiğini hatırlayın: “Orada çok düşmanım var, bu beni bir süre son görüşmeniz olabilir.”

r / komplo - Beyaz Saray Dışında Çekim, Trump'ın şunları söylediğini hatırlayın:

Simpsonlar, olayları tahmin etmesiyle bilinir.

Olası bir biyo-terör saldırısı nedeniyle Trump’ın suikasta kurban gitmesini veya COVID-19 nedeniyle ölmesini içeren bir Reichstag olayı olacak mı? Propagandayı fırlatmak için mi?

Hollywood bunu halkın yüzüne itmeye bayılıyor, bunu izle 2017 “Dünyadaki Son Adam” TV bölümü Koronavirüsü ve bir başkan Mike Pence’i tahmin edin.

Öyleyse ne olacak, iç savaşı kışkırtmak için başkana saldırmakla Antifa’yı mı yoksa Çin’i mi suçlayacaklar? Yoksa Trump, COVID gündemini zorlamak için gizemli bir hastalıktan mı kurtulacak? Epstein gibi sahte ölümü mü yapacak?

“Beyaz Saray dışında çekim yaparken, Trump’ın “Benim çok düşmanım var, bu beni son görüşünüz olabilir” dediğini hatırlayın. Tesadüf?” üzerine 18 yorum

1. Kütahya dan kimler var. Beyaz Saray dışında çekim yaparken, Trump’ın “Benim çok düşmanım var, bu beni son görüşünüz olabilir” dediğini hatırlayın. Tesadüf? . merhaba arkadaşlar siten cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , – 100

2. Bu konu : ” Beyaz Saray dışında çekim yaparken, Trump’ın “Benim çok düşmanım var, bu beni son görüşünüz olabilir” dediğini hatırlayın. Tesadüf? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 38

Yorum yapın