https://www.politico.com/news/2021/07/12/biden-covid-vaccination-campaign-499278

Politico’nun yakın tarihli bir raporu alıntıyı özetliyor:

Demokratik Ulusal Komite de dahil olmak üzere Biden müttefik grupları da teyitçileri daha agresif bir şekilde devreye sokmayı planlıyor. ve SMS taşıyıcılarıyla çalışın aşılarla ilgili sosyal medya üzerinden gönderilen yanlış bilgileri ortadan kaldırmak ve Metin mesajları

Aşılar hakkındaki düşünceleriniz ne olursa olsun – ve bunun aşılarla ilgili olması bile gerekmiyor, hadi onları bir dakikalığına bunun dışında bırakalım – metin mesajlarınızı izlemeyi/’gerçek kontrol etmeyi’/potansiyel olarak sansürlemeyi düşünüyorlar. Bunun yasallığı tartışılır, ancak bunun kaygan eğimi bence çok açık.

71 Comments

1. Bu konu : ” Beyaz Saray, metin mesajlarınızı izlemeyi ve gerçekleri kontrol etmeyi düşünüyor ” çok güzel. Selam herkese siteniz gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım , hatice – 300

2. Selamlar siteniz valla ilgi uyandırıcı, şukuladım

3. Bu konu : ” Beyaz Saray, metin mesajlarınızı izlemeyi ve gerçekleri kontrol etmeyi düşünüyor ” çok güzel. selam arkadaşlar siten ciddiyim çok iyi, saolun , ali – 126

4. Ardahan dan kimler var. Beyaz Saray, metin mesajlarınızı izlemeyi ve gerçekleri kontrol etmeyi düşünüyor . Merhabalar paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler , banu – 212

5. Merhaba herkese web siteniz vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım

6. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden güzel, teşekkürler

7. Aydın merkezden ben ziya. selamun aleyküm web siteniz inan ki iyi, teraziye tıkladım 13-07-2021 21:56:56

8. Niğde dan kimler var. Beyaz Saray, metin mesajlarınızı izlemeyi ve gerçekleri kontrol etmeyi düşünüyor . merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim iyi, tebrikler , mehmet – 360

9. Bu konu : ” Beyaz Saray, metin mesajlarınızı izlemeyi ve gerçekleri kontrol etmeyi düşünüyor ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ahmet – 331

10. Denizli dan kimler var. Beyaz Saray, metin mesajlarınızı izlemeyi ve gerçekleri kontrol etmeyi düşünüyor . Selamlar sayfanız gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 125

11. Ardahan dan kimler var. Beyaz Saray, metin mesajlarınızı izlemeyi ve gerçekleri kontrol etmeyi düşünüyor . Mrb web siteniz valla hayran edici, twitter da paylaştım , Aylin – 187

12. elif yılmaz Reply

Ağrı dan kimler var. Beyaz Saray, metin mesajlarınızı izlemeyi ve gerçekleri kontrol etmeyi düşünüyor . selam arkadaşlar sayfa süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 63

13. Malatya dan kimler var. Beyaz Saray, metin mesajlarınızı izlemeyi ve gerçekleri kontrol etmeyi düşünüyor . merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki mükemmel, teşekkürler , mehmet – 339

14. Burdur merkezden ben ali. Merhaba sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 13-07-2021 22:04:16

15. Adana dan kimler var. Beyaz Saray, metin mesajlarınızı izlemeyi ve gerçekleri kontrol etmeyi düşünüyor . Mrb sayfa gerçekten güzel, teşekkürler , gaye – 377

16. Ordu merkezden ben mehmet. Selam paylaşım valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım 13-07-2021 22:07:07

17. Denizli merkezden ben . Selamlar bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, sağolun 13-07-2021 22:08:19

18. Kocaeli merkezden ben ali. Selamlar web siten vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 13-07-2021 22:10:20

19. Sakarya dan kimler var. Beyaz Saray, metin mesajlarınızı izlemeyi ve gerçekleri kontrol etmeyi düşünüyor . Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi çok iyi, tebrikler , ahmet – 315

20. İzmir dan kimler var. Beyaz Saray, metin mesajlarınızı izlemeyi ve gerçekleri kontrol etmeyi düşünüyor . selam arkadaşlar siteniz cidden hayran bıraktı, teşekkürler , mehmet – 392

21. Bu konu : ” Beyaz Saray, metin mesajlarınızı izlemeyi ve gerçekleri kontrol etmeyi düşünüyor ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Emine – 245

22. elif yılmaz Reply

Konya merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siten inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 13-07-2021 22:22:29

23. Selam paylaşım valla dikkat çekici, teraziye tıkladım

24. Merhabalar siteniz süper ötesi çok iyi, tebrikler

25. Bu konu : ” Beyaz Saray, metin mesajlarınızı izlemeyi ve gerçekleri kontrol etmeyi düşünüyor ” çok güzel. Slm siten süper ötesi mükemmel, face de paylaştım , doruk – 434

26. Bu konu : ” Beyaz Saray, metin mesajlarınızı izlemeyi ve gerçekleri kontrol etmeyi düşünüyor ” çok güzel. Selam siten ciddiyim çok güzel, tebrikler , gaye – 226

27. Nevşehir merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siten cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 13-07-2021 22:26:45

28. Slm paylaşımın inanki çok güzel, teraziye tıkladım

29. Muğla dan kimler var. Beyaz Saray, metin mesajlarınızı izlemeyi ve gerçekleri kontrol etmeyi düşünüyor . Selamlar web siten yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 203

30. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Beyaz Saray, metin mesajlarınızı izlemeyi ve gerçekleri kontrol etmeyi düşünüyor ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız vallaha çok iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 237

31. Uşak merkezden ben ali. Selamlar paylaşım harbiden hoşuma gitti, tebrikler 13-07-2021 22:30:49

32. Bu konu : ” Beyaz Saray, metin mesajlarınızı izlemeyi ve gerçekleri kontrol etmeyi düşünüyor ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ziya – 52

33. Selam herkese bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, şukuladım

34. Bu konu : ” Beyaz Saray, metin mesajlarınızı izlemeyi ve gerçekleri kontrol etmeyi düşünüyor ” çok güzel. Mrb paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, sağolun , ahmet – 309

35. merhaba arkadaşlar siteniz valla dikkatimi çekti, sağolun

36. Bingöl merkezden ben emin. Merhaba herkese web siteniz inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-07-2021 17:46:48

37. Bu konu : ” Beyaz Saray, metin mesajlarınızı izlemeyi ve gerçekleri kontrol etmeyi düşünüyor ” çok güzel. Merhabalar web siten gerçekten iyi, saolun , banu – 366

38. Ordu merkezden ben Aylin. Merhabalar siteniz inan ki güzel, facebookta paylaştım 20-07-2021 09:10:10

39. elif yılmaz Reply

Çankırı merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfanız inanki dikkatimi çekti, teşekkürler 20-07-2021 13:21:29

40. Düzce merkezden ben ali. selam arkadaşlar siten inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 21-07-2021 15:52:30

41. Sinop dan kimler var. Beyaz Saray, metin mesajlarınızı izlemeyi ve gerçekleri kontrol etmeyi düşünüyor . merhaba arkadaşlar web siten valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 82

42. elif yılmaz Reply

Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten hayran edici, tebrikler 26-07-2021 00:26:46

43. Bu konu : ” Beyaz Saray, metin mesajlarınızı izlemeyi ve gerçekleri kontrol etmeyi düşünüyor ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 398

44. Bu konu : ” Beyaz Saray, metin mesajlarınızı izlemeyi ve gerçekleri kontrol etmeyi düşünüyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım , doruk – 111

45. Bu konu : ” Beyaz Saray, metin mesajlarınızı izlemeyi ve gerçekleri kontrol etmeyi düşünüyor ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inan ki hayran edici, sağolun , memo – 17

46. Bu konu : ” Beyaz Saray, metin mesajlarınızı izlemeyi ve gerçekleri kontrol etmeyi düşünüyor ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım , banu – 350

47. Niğde dan kimler var. Beyaz Saray, metin mesajlarınızı izlemeyi ve gerçekleri kontrol etmeyi düşünüyor . selamun aleyküm paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ziya – 101

48. elif yılmaz Reply

Zonguldak dan kimler var. Beyaz Saray, metin mesajlarınızı izlemeyi ve gerçekleri kontrol etmeyi düşünüyor . selamun aleyküm sayfanız gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 304

49. Selamın aleyküm web siten vallaha mükemmel, şukuladım

50. Erzincan merkezden ben memo. Slm paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, sağolun 02-08-2021 15:34:26

51. elif yılmaz Reply

Erzincan merkezden ben elif yılmaz. Slm siten valla dikkatimi çekti, face de paylaştım 07-08-2021 03:01:09

52. Bu konu : ” Beyaz Saray, metin mesajlarınızı izlemeyi ve gerçekleri kontrol etmeyi düşünüyor ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inanılmaz hayran edici, teşekkürler , – 220

53. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

54. Sivas dan kimler var. Beyaz Saray, metin mesajlarınızı izlemeyi ve gerçekleri kontrol etmeyi düşünüyor . selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Hasan – 499

55. Mersin merkezden ben ahmet. Slm paylaşım gerçekten hoşuma gitti, şukuladım 19-08-2021 17:53:54

56. Bu konu : ” Beyaz Saray, metin mesajlarınızı izlemeyi ve gerçekleri kontrol etmeyi düşünüyor ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 277

57. Siirt merkezden ben memo. Merhaba bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım 23-08-2021 06:18:32

58. Tokat merkezden ben hatice. Selamın aleyküm paylaşım harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım 26-08-2021 20:25:52

59. Malatya dan kimler var. Beyaz Saray, metin mesajlarınızı izlemeyi ve gerçekleri kontrol etmeyi düşünüyor . Merhaba paylaşım yeminle iyi, linkedinde paylaştım , memo – 198

60. Elazığ merkezden ben ali. Merhaba web siten cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 01-09-2021 00:05:42

61. Bu konu : ” Beyaz Saray, metin mesajlarınızı izlemeyi ve gerçekleri kontrol etmeyi düşünüyor ” çok güzel. Slm paylaşımın inanki iyi, teraziye tıkladım , ali – 293

62. Kütahya merkezden ben gaye. Merhaba web siteniz gerçekten güzel, twitter da paylaştım 04-09-2021 04:36:02

63. İstanbul dan kimler var. Beyaz Saray, metin mesajlarınızı izlemeyi ve gerçekleri kontrol etmeyi düşünüyor . Slm web siteniz süper ötesi iyi, şukuladım , gaye – 491

64. Afyon dan kimler var. Beyaz Saray, metin mesajlarınızı izlemeyi ve gerçekleri kontrol etmeyi düşünüyor . merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 257

65. Bu konu : ” Beyaz Saray, metin mesajlarınızı izlemeyi ve gerçekleri kontrol etmeyi düşünüyor ” çok güzel. Selam herkese sayfan cidden iyi, teraziye tıkladım , gaye – 109

66. Bu konu : ” Beyaz Saray, metin mesajlarınızı izlemeyi ve gerçekleri kontrol etmeyi düşünüyor ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız harbiden hayran bıraktı, saolun , ali – 199

67. Çankırı dan kimler var. Beyaz Saray, metin mesajlarınızı izlemeyi ve gerçekleri kontrol etmeyi düşünüyor . Selam herkese paylaşım valla güzel, teraziye tıkladım , ali – 316

68. Samsun merkezden ben Gürbüz. Slm sayfan yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım 18-09-2021 14:15:42

Write A Comment