Bugün bulduğum tuhaf şeyler. Bu ne? Kim bilir? ama bunlar hakkında spekülasyon yapmak eğlenceli.

Başkan Biden İfadeler ve İmzalar Verdi Yönetici Emirleri: Garip Ses, 01:16:36 ‘da “savunma cümlesi” hakkında konuştu.

https://youtu.be/Ec3mkoSWf0A?t=4584

Bu resmi bir Beyaz Saray YouTube videosudur– Kanala tıklamak sizi Beyaz Saray’ın Resmi YouTube’una götürür. 21 Ocak tarihli bu video, youtube’da “liste dışı” olarak değiştirildi. Yalnızca doğrudan bağlantılar çalışır.

Author

20 Comments

1. Eskişehir merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siten valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 26-01-2021 18:52:11

2. Bu konu : ” Beyaz Saray Videosunda Gizemli Ses Kesildi, “İtiraz Cezasından” Bahseder ” çok güzel. Selam bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, şukuladım , ziya – 440

3. Merhaba sayfan yeminle mükemmel, face de paylaştım

4. Ankara dan kimler var. Beyaz Saray Videosunda Gizemli Ses Kesildi, “İtiraz Cezasından” Bahseder . Merhaba herkese sayfa valla hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 139

5. Sakarya merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfanız vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 07-02-2021 14:14:01

6. Batman dan kimler var. Beyaz Saray Videosunda Gizemli Ses Kesildi, “İtiraz Cezasından” Bahseder . Merhaba herkese siten inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , mehmet – 393

7. Selam bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım

8. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Beyaz Saray Videosunda Gizemli Ses Kesildi, “İtiraz Cezasından” Bahseder ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler , Gürbüz – 9

9. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Beyaz Saray Videosunda Gizemli Ses Kesildi, “İtiraz Cezasından” Bahseder ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 98

10. Bu konu : ” Beyaz Saray Videosunda Gizemli Ses Kesildi, “İtiraz Cezasından” Bahseder ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler , doruk – 464

11. Bu konu : ” Beyaz Saray Videosunda Gizemli Ses Kesildi, “İtiraz Cezasından” Bahseder ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha hayran edici, teşekkürler , doruk – 414

12. Karabük merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşım gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım 11-03-2021 21:14:00

13. Bu konu : ” Beyaz Saray Videosunda Gizemli Ses Kesildi, “İtiraz Cezasından” Bahseder ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım , mehmet – 131

14. Tunceli dan kimler var. Beyaz Saray Videosunda Gizemli Ses Kesildi, “İtiraz Cezasından” Bahseder . selamun aleyküm web siten inanılmaz hayran edici, teşekkürler , Aylin – 290

15. Bu konu : ” Beyaz Saray Videosunda Gizemli Ses Kesildi, “İtiraz Cezasından” Bahseder ” çok güzel. Merhaba web siten yeminle iyi, teşekkürler , doruk – 315

16. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

17. Bu konu : ” Beyaz Saray Videosunda Gizemli Ses Kesildi, “İtiraz Cezasından” Bahseder ” çok güzel. Mrb paylaşımınız ciddiyim güzel, saolun , hatice – 288

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link