Beyaz Saray’ın 15 dakikalık hızlı test yapmasının tuhaf olduğunu düşünen başka kimse var mı, ancak Trump, Hope Hicks’in dün pozitif testinin ardından “sonuçlarını beklemek” için karantinaya girdiğini iddia etti mi?

Başkan Donald Trump Perşembe günü yaptığı açıklamada, kendisi ve eşi Melania Trump’ın bu hafta COVID-19 için pozitif test ile önemli bir zaman harcadığı bir üst yardımcının ardından koronavirüs test sonuçlarını bekledikleri için bir “karantina süreci” başlattıklarını söyledi.

Trump’ın yorumları, en yakın yardımcılarından biri olan Hope Hicks’in Perşembe günü virüs için pozitif test yaptığını onayladıktan sonra geldi. Gizli bilgileri ifşa etmek için isimsiz kalmak koşuluyla konuşan bir yönetim yetkilisine göre, Hicks Çarşamba akşamı Minnesota’daki bir mitingden eve uçak yolculuğu sırasında hafif semptomlar hissetmeye başladı. Uçakta diğerlerinden uzakta karantinaya alındığını ve teşhisinin Perşembe günü doğrulandığını söyledi.

Trump Perşembe günü geç saatlerde tweet attı: “First Lady ve ben test sonuçlarımızı bekliyoruz. Bu arada karantina sürecimize başlayacağız. “

Daha önce, Fox News Channel’dan Sean Hannity ile yapılan bir telefon görüşmesi sırasında Trump şunları söyledi: “Karantinaya alsak mı, yoksa elimizde mi var bilmiyorum. Sadece bir teste gittim ve ne olacağını göreceğiz. “

“Beyaz Saray’ın 15 dakikalık hızlı test yapmasının tuhaf olduğunu düşünen başka kimse var mı, ancak Trump, Hope Hicks’in dün pozitif testinin ardından “sonuçlarını beklemek” için karantinaya girdiğini iddia etti mi?” üzerine 34 yorum

1. Isparta merkezden ben ahmet. Slm sayfa valla çok güzel, linkedinde paylaştım 02-10-2020 09:01:57

2. Ağrı merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfan vallaha dikkatimi çekti, şukuladım 02-10-2020 13:23:50

3. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Aydın merkezden ben Emine. Selam herkese sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 02-10-2020 13:49:19

5. Mardin merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz iyi, saolun 02-10-2020 13:54:36

6. Hatay merkezden ben Emine. Selamlar sayfanız harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 02-10-2020 14:02:44

7. Sivas merkezden ben gaye. Slm siteniz yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 14:39:46

8. Muğla merkezden ben doruk. Merhaba paylaşım inanılmaz dikkat çekici, şukuladım 02-10-2020 14:50:20

9. Antalya merkezden ben ali. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım 02-10-2020 14:54:13

10. Muğla dan kimler var. Beyaz Saray’ın 15 dakikalık hızlı test yapmasının tuhaf olduğunu düşünen başka kimse var mı, ancak Trump, Hope Hicks’in dün pozitif testinin ardından “sonuçlarını beklemek” için karantinaya girdiğini iddia etti mi? . selamun aleyküm web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, sağolun , Hasan – 261

11. Diyarbakır merkezden ben ali. Merhabalar sayfan gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım 15-10-2020 12:56:29

12. Bu konu : ” Beyaz Saray’ın 15 dakikalık hızlı test yapmasının tuhaf olduğunu düşünen başka kimse var mı, ancak Trump, Hope Hicks’in dün pozitif testinin ardından “sonuçlarını beklemek” için karantinaya girdiğini iddia etti mi? ” çok güzel. Slm paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, tebrikler , hatice – 95

13. Malatya merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web siteniz yeminle hoşuma gitti, sağolun 19-10-2020 06:07:51

14. Burdur dan kimler var. Beyaz Saray’ın 15 dakikalık hızlı test yapmasının tuhaf olduğunu düşünen başka kimse var mı, ancak Trump, Hope Hicks’in dün pozitif testinin ardından “sonuçlarını beklemek” için karantinaya girdiğini iddia etti mi? . Merhaba web sitesi vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım , ahmet – 445

15. Bu konu : ” Beyaz Saray’ın 15 dakikalık hızlı test yapmasının tuhaf olduğunu düşünen başka kimse var mı, ancak Trump, Hope Hicks’in dün pozitif testinin ardından “sonuçlarını beklemek” için karantinaya girdiğini iddia etti mi? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım , Aylin – 270

16. Rize merkezden ben Emine. Selam siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım 22-10-2020 22:34:01

17. Bursa dan kimler var. Beyaz Saray’ın 15 dakikalık hızlı test yapmasının tuhaf olduğunu düşünen başka kimse var mı, ancak Trump, Hope Hicks’in dün pozitif testinin ardından “sonuçlarını beklemek” için karantinaya girdiğini iddia etti mi? . Merhaba herkese sayfa gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 471

18. Bursa merkezden ben memo. Selam herkese sayfa vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım 29-10-2020 01:53:26

19. Bu konu : ” Beyaz Saray’ın 15 dakikalık hızlı test yapmasının tuhaf olduğunu düşünen başka kimse var mı, ancak Trump, Hope Hicks’in dün pozitif testinin ardından “sonuçlarını beklemek” için karantinaya girdiğini iddia etti mi? ” çok güzel. Selam web siten ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 121

Yorum yapın