Beyaz Üstünlük modern gün McCarthyciliktir

McCarthycilik, özellikle komünizmle ilgili olduğunda, kanıta herhangi bir haksızlık olmaksızın, yıkıcılık veya ihanet suçlamasında bulunma uygulamasıdır.

Beyaz Üstünlük, özellikle Trump Destekçileri, Cumhuriyetçiler ile ilgili olduğunda, kanıta herhangi bir uygunluk göstermeden, yıkıcılık veya ihanet suçlamaları yapma uygulamasıdır.

Beyaz Üstünlük Köpek Düdükleri Olayları:

Jessie Somlet Garaj Kapısı Kolu

Covington Katolik Çocuklar

NASCAR Sürücü Olayı.

Koz.

6 Ocak.

Askeri

Polis

Proud Boys

Temelde Solcu ideolojiye sahip olmayan ve “beyaz” olan herhangi bir grup Beyaz Üstünlüktür. Bu arada Demoncrats, Irk Eşitliği gibi programları destekliyor. Artık Irk Eşitliği ile ilgili değil. Ama Eşitlik. Demokratlar ırkçı olanlardır. Beyaz olmak bugünlerde ırkçılığın anlamına geliyor.

Sola göre beyaz olan herhangi bir tarihsel figür büyük olasılıkla ırkçı olacaktır. Buna US Grant, Washington ve Lincoln dahildir. Ve en azından o zaman Komünistlerin Amerika üzerindeki etkisini görebiliyordu. Ve onu durdurmaya çalıştı.

Şimdi konu artık politik ideolojinizle değil, teninizin rengiyle ve politik ideolojiyle ilgili. Hangisi çok daha kötü. Aynı konuşma noktalarını kullanabilirsiniz, ancak isminizin yanında bir R varsa iptal edilirsiniz.

Sosyal Medyaya ilk katıldığımda “Ne Dediğini İzle” konusunda uyarıldım. Şimdi, “doğru (Sol Kanat)” tarafında değilseniz, Söylediklerinizi İzle. On yıldan fazladır SM kullanıyorum. Ve artık Trump gibi bir Başkanı, her renkten ve cinsiyetten insana anlam ifade eden şeyleri söylediği için destekleyememeniz büyüleyici, ama yine de Çin’in Müslümanların Soykırımı’nın sadece kültürel farklılıklar olduğunu söyleyebilen Biden gibi bir Başkanı destekleyebilirsiniz. Çin, sadece Müslümanlar için değil tüm dünya için gerçek bir soykırım gerçekleştiren gerçek bir komünist millettir.

Joe McCarthy mezarında dönüyor. Bugün hayatta olsaydı, çığlık atacaktı ve gerçek komünistlerin nasıl iş yaptığını öğrenen Amerikan Komünistleri tarafından iptal edilmiş olacaktı. Siyasi Düşmanların Sansür, Korku ve Kilitlenmesi.

https://youtu.be/6Uf_55lrJSg

“Beyaz Üstünlük modern gün McCarthyciliktir” üzerine 5 yorum

1. Bolu merkezden ben Hasan. selamun aleyküm web siten inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 22-02-2021 06:45:50

2. Karabük merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siteniz harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 22-02-2021 07:03:33

3. Yozgat merkezden ben gaye. selamun aleyküm web siteniz gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım 22-02-2021 08:29:39

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link