“Beyaz üstünlükçülerin” “Transatlantik köle ticaretini” “beyaz üstünlüğünün” bir aracı olarak kullandığını düşünüyor musunuz?

Burada herhangi bir karışıklığı önlemek için, hava veya deniz yoluyla yaygın ticari seyahatten bahsetmiyoruz ve “Afrika odaklı kölelik” hakkında “savaşlar”, “savaş esirleri” arasında değişen alternatif komplo teorilerini tartışmıyoruz. tahliyeler “,” toplu göç “vb. Ve hayır, yerel spor salonunda egzersiz yapmak ve ağırlık antrenmanı bildiğimiz kadarıyla bir “uzay ticareti” sayılmaz …

Afrikalı erkeklerin köleleştirilmesinin yaygın olarak uygulandığı, ortak fikir birliğiyle kabul edilen tarihi bir dönem.

Burada tarih, siyaset ve toplumdaki ortak fikir birliği, bunun Birinci Dünya Savaşı ve İkinci Dünya Savaşı’nın başlangıç ​​ve bitiş tarihlerine ve 11 Eylül 2001’deki korsanlardan en az ikisinin taşıdığı sonucuna çok benzer şekilde meydana gelmesidir. Suudi pasaportları.

Bu nedenle, bunu akılda tutarak, örneğin bazı “beyaz üstünlükçülerin” “Transatlantik köle ticaretini” “beyaz üstünlüğü” için bir araç olarak kullandığını düşünüyor musunuz?

Düşünceler?

(Not: Ortak fikir birliğiyle üzerinde uzlaşılan bu dönem, “Holokost” u tartışmaya benziyor, örneğin, biri “Holokost’u neden bu kadar büyütüyorsunuz, insanlar bir sürü insanı neden öldürüyor? yaş ve hala diğer insanları öldürüyor “)

““Beyaz üstünlükçülerin” “Transatlantik köle ticaretini” “beyaz üstünlüğünün” bir aracı olarak kullandığını düşünüyor musunuz?” üzerine 14 yorum

1. Bu konu : ” “Beyaz üstünlükçülerin” “Transatlantik köle ticaretini” “beyaz üstünlüğünün” bir aracı olarak kullandığını düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 286

2. Bu konu : ” “Beyaz üstünlükçülerin” “Transatlantik köle ticaretini” “beyaz üstünlüğünün” bir aracı olarak kullandığını düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Selam web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , doruk – 390

3. Bu konu : ” “Beyaz üstünlükçülerin” “Transatlantik köle ticaretini” “beyaz üstünlüğünün” bir aracı olarak kullandığını düşünüyor musunuz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz valla ilgi uyandırıcı, şukuladım , Aylin – 223

4. Bu konu : ” “Beyaz üstünlükçülerin” “Transatlantik köle ticaretini” “beyaz üstünlüğünün” bir aracı olarak kullandığını düşünüyor musunuz? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim güzel, face de paylaştım , gaye – 180

5. Isparta dan kimler var. “Beyaz üstünlükçülerin” “Transatlantik köle ticaretini” “beyaz üstünlüğünün” bir aracı olarak kullandığını düşünüyor musunuz? . Selam sayfa vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Emine – 283

6. Bu konu : ” “Beyaz üstünlükçülerin” “Transatlantik köle ticaretini” “beyaz üstünlüğünün” bir aracı olarak kullandığını düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 279

7. Amasya merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım 14-02-2021 08:47:39

8. Karaman merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 20-02-2021 10:50:55

9. Ordu dan kimler var. “Beyaz üstünlükçülerin” “Transatlantik köle ticaretini” “beyaz üstünlüğünün” bir aracı olarak kullandığını düşünüyor musunuz? . selamun aleyküm web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun , – 100

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link