Burada herhangi bir karışıklığı önlemek için, hava veya deniz yoluyla yaygın ticari seyahatten bahsetmiyoruz ve “Afrika odaklı kölelik” hakkında “savaşlar”, “savaş esirleri” arasında değişen alternatif komplo teorilerini tartışmıyoruz. tahliyeler “,” toplu göç “vb. Ve hayır, yerel spor salonunda egzersiz yapmak ve ağırlık antrenmanı bildiğimiz kadarıyla bir “uzay ticareti” sayılmaz …

Afrikalı erkeklerin köleleştirilmesinin yaygın olarak uygulandığı, ortak fikir birliğiyle kabul edilen tarihi bir dönem.

Burada tarih, siyaset ve toplumdaki ortak fikir birliği, bunun Birinci Dünya Savaşı ve İkinci Dünya Savaşı’nın başlangıç ​​ve bitiş tarihlerine ve 11 Eylül 2001’deki korsanlardan en az ikisinin taşıdığı sonucuna çok benzer şekilde meydana gelmesidir. Suudi pasaportları.

Bu nedenle, bunu akılda tutarak, örneğin bazı “beyaz üstünlükçülerin” “Transatlantik köle ticaretini” “beyaz üstünlüğü” için bir araç olarak kullandığını düşünüyor musunuz?

Düşünceler?

(Not: Ortak fikir birliğiyle üzerinde uzlaşılan bu dönem, “Holokost” u tartışmaya benziyor, örneğin, biri “Holokost’u neden bu kadar büyütüyorsunuz, insanlar bir sürü insanı neden öldürüyor? yaş ve hala diğer insanları öldürüyor “)

Author

29 Comments

1. Gürbüz Reply

Bu konu : ” “Beyaz üstünlükçülerin” “Transatlantik köle ticaretini” “beyaz üstünlüğünün” bir aracı olarak kullandığını düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 286

2. Selam herkese sayfan cidden ilgi uyandırıcı, saolun

3. Bu konu : ” “Beyaz üstünlükçülerin” “Transatlantik köle ticaretini” “beyaz üstünlüğünün” bir aracı olarak kullandığını düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Selam web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , doruk – 390

4. Bu konu : ” “Beyaz üstünlükçülerin” “Transatlantik köle ticaretini” “beyaz üstünlüğünün” bir aracı olarak kullandığını düşünüyor musunuz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz valla ilgi uyandırıcı, şukuladım , Aylin – 223

5. Bu konu : ” “Beyaz üstünlükçülerin” “Transatlantik köle ticaretini” “beyaz üstünlüğünün” bir aracı olarak kullandığını düşünüyor musunuz? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim güzel, face de paylaştım , gaye – 180

6. Isparta dan kimler var. “Beyaz üstünlükçülerin” “Transatlantik köle ticaretini” “beyaz üstünlüğünün” bir aracı olarak kullandığını düşünüyor musunuz? . Selam sayfa vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Emine – 283

7. Bu konu : ” “Beyaz üstünlükçülerin” “Transatlantik köle ticaretini” “beyaz üstünlüğünün” bir aracı olarak kullandığını düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 279

8. Amasya merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım 14-02-2021 08:47:39

9. Karaman merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 20-02-2021 10:50:55

10. Ordu dan kimler var. “Beyaz üstünlükçülerin” “Transatlantik köle ticaretini” “beyaz üstünlüğünün” bir aracı olarak kullandığını düşünüyor musunuz? . selamun aleyküm web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun , – 100

11. Merhaba siten harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım

12. Bu konu : ” “Beyaz üstünlükçülerin” “Transatlantik köle ticaretini” “beyaz üstünlüğünün” bir aracı olarak kullandığını düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan valla mükemmel, facebookta paylaştım , – 325

13. Trabzon merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım 07-03-2021 04:47:44

14. Slm sayfan süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım

15. Manisa dan kimler var. “Beyaz üstünlükçülerin” “Transatlantik köle ticaretini” “beyaz üstünlüğünün” bir aracı olarak kullandığını düşünüyor musunuz? . Merhaba herkese sayfan yeminle güzel, şukuladım , Emine – 337

16. Samsun merkezden ben Hasan. Slm siten inan ki çok iyi, sağolun 19-03-2021 22:59:08

17. Selam paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım

18. Afyon merkezden ben Emine. Merhaba herkese web siteniz inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım 27-03-2021 01:08:13

19. elif yılmaz Reply

Karaman dan kimler var. “Beyaz üstünlükçülerin” “Transatlantik köle ticaretini” “beyaz üstünlüğünün” bir aracı olarak kullandığını düşünüyor musunuz? . selamun aleyküm siten süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 35

20. Eskişehir merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler 17-04-2021 04:37:08

21. Bu konu : ” “Beyaz üstünlükçülerin” “Transatlantik köle ticaretini” “beyaz üstünlüğünün” bir aracı olarak kullandığını düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 322

22. Bu konu : ” “Beyaz üstünlükçülerin” “Transatlantik köle ticaretini” “beyaz üstünlüğünün” bir aracı olarak kullandığını düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi gerçekten mükemmel, face de paylaştım , mehmet – 57

23. Gümüşhane merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım 17-05-2021 07:32:12

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link