Beyazlar Kazanamaz

Yıllar önce birçok nedenden ötürü TV izlemeyi bıraktım, aralarında beyaz erkeğin her zaman kötü adam olma eğilimi vardı. Law & Order SVU’yu eski eşimle izlerdim ve sonunda hikayeye bakılmaksızın, sapık / sadist / katilin kim olduğu gerçeği ortaya çıktığında, haftada nasıl olduğunu göstermeye başladım. hep beyaz bir erkektir. Beni başlangıçta paranoyayla suçladı, ama sonunda bile tesadüf olmadığını inkar edemedi. Açıkçası, bu bugün tüm medyada bir norm haline geldi. Yine de, dün gece whitey’in en aza indirilmesini, olumsuz bir ışık altında gösterilmesini veya hariç tutulmasını sağlamak için, en iyi huylu ve akılsız şovlarda bile gidecekleri uzunluklarda aklıma gelen bir örnek oldu.

PT’yi savunmasız yetişkinler için bir grup evinde çalışıyorum ve dün gece geldiğimde TV açık kalmıştı. Sanırım NBC’deydi ve “Cannonball” adlı bu saçma gerçeklik şovu yeni başlıyordu. Temelde insanların suda çeşitli “zorluklar” yaptıkları anlaşmalardan biridir, kanca başarısız olduklarında suya düşmelerini izlemek komiktir. Sakinlerden biri bunu izliyor ve ben tek gözümle telefonumdayım. Doğal olarak, yarışmacılar etnik olarak farklı bir gruptu. İlk çıkanlardan biri, hemen açık olan, kazanan, siyah, incil şarkıcısıydı. Yarışmadaki 2 beyaz erkek, palyaço rolünü oynayan ve hemen ortadan kaldırılan tombul, kefal başlı, dipshit’ten oluşuyordu; Diğeri yakışıklı, genç, All-American tipi olmaktı, başından beri becerdin olduğunu biliyordum, ama yok olana kadar kötü adam, müjde şarkıcısı olarak koşmaya devam edeceğini varsaydım. , bir kez daha su içeren yarışmalarda siyah halkın hakimiyetini kanıtlıyor.

Şovun 2 yorumcusu, Gerçek Dünya’da olan ve profesyonel bir güreşçi olan “Miz” pislik ve medyanın “ideal insanını” temsil eden çok sevimli, etnik olarak karışık bir kadındı. İlk “rekabet” kimin en uzağa inebileceğini görmek için devasa bir su kaydırağı sürmeyi içeriyordu? Yakışıklı Beyaz ve Siyah İncil, sadece boklar ve kıkırdamalar için karışıma attıkları, ancak çıkışının hızlı olacağını bildikleri, orta, orta yaşlı bir Latino ahbabıyla birlikte zirveye yaklaştı. Bu kurulumun ne kadar aptal olduğunu anladım ve bunun ne olduğunu merak etmelisin? Şimdi geliyor …

İkinci yarışmada, yarışmacılar suyun üzerinde sallanırken büyük, şişirilmiş bir kum torbası tipi bir şeye tutunurlar. Aşağıdaki suda bir hedef var, hedefin hedefe yeterince yaklaşmanın doğru zamanı. Yeterince kolay. Kara İncil çiviler ve hedefi vuran tek kişi. Sonunda, Yakışıklı Beyaz ayağa kalktı ve tek yapması gereken, yarışmaya devam etmek için hedefe 35 metre gibi bir şey içeriyor. Dürüst olmak gerekirse, bu şovu izlediğim zihinsel olarak meydan okuyan kişi bu zorluğa sahip olabilir. Mizah, Yakışıklı Beyaz’ın “her şeyi kazanma seçimi” olduğunu söyleyerek kurulum adamı olarak kullanıldı, böylece bugün dünyamızı kaplayan “sistemik ırkçılığın” bugün bile bizim gerçeklik gösterileri. Sonra, Yakışıklı Beyaz çıkar … ve açıklanamayan bir nedenden ötürü, çantadan tutuşunu serbest bırakır ve herkesten daha uzağa iner, onu rekabetten çıkarır ve kalan ilk 5 yarışmacıyı “az temsil edilen temsilciler” olarak ortaya çıkarır.

Sadece kazayla karşılaştığım bazı aptal gerçeklik şovunda olanlara daha az şey veremedim ve sonucu önceden biliyordum; ama yüzünüzde ne kadar açık olduğunu ve onu saklamaya çalışmadıklarını görünce şok oldum. Saf propagandaydı. Her şeyden en korkutucu, hala üzerinde çalıştığı izleyiciler var!

Yakışıklı Beyaz’ın dün gece izlerken kaybettiğini fark edip etmediğini merak ettim. “Başarısızlığı” için kullanılan atış o kadar açıktı ki, muhtemelen bir deneme sürüşüne benziyordu. Daha sonra yarışmalara katılmalarını artık içermiyorlar ve kazanan olmak istediklerini filme alıp “10.000 dolar kazanmaya” tepki gösteriyorlar. Kötü olan nokta şu ki …. Oh, Yakışıklı’nın ortadan kaldırılmasından sonra izlemeyi bıraktım, ancak daha sonra TV tarafından oldu ve Kara İncil’in zaferi için Rabbi övgüyle övtüğünü görmek tamamen şok olmadı.

Gönderen … Hockeymusic11
[comments]

“Beyazlar Kazanamaz” üzerine 48 yorum

1. Elazığ merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım 01-07-2020 04:34:19

2. Burdur merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşım valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 01-07-2020 04:34:21

3. Tunceli merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 01-07-2020 04:34:22

4. Diyarbakır merkezden ben Gürbüz. Merhaba bu web sitesi vallaha hayran edici, saolun 01-07-2020 04:34:23

5. Antalya merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 01-07-2020 04:34:28

6. Batman merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siteniz valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım 01-07-2020 04:34:29

7. Kütahya merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siteniz valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 01-07-2020 04:34:31

8. Diyarbakır merkezden ben ziya. Mrb paylaşımınız inanılmaz mükemmel, face de paylaştım 01-07-2020 04:34:31

9. Artvin merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 01-07-2020 04:34:33

10. Bilecik merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfan süper ötesi dikkat çekici, şukuladım 01-07-2020 04:34:35

11. Adana merkezden ben banu. Selam siten vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 01-07-2020 05:10:49

12. Ankara merkezden ben Emine. Selam herkese web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 10-07-2020 01:29:25

13. Artvin merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki çok iyi, teraziye tıkladım 18-07-2020 07:27:59

14. Gümüşhane merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi çok güzel, teşekkürler 15-08-2020 15:10:26

15. Bingöl merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfa vallaha hayran bıraktı, şukuladım 02-10-2020 11:46:31

16. Sinop dan kimler var. Beyazlar Kazanamaz . Selam web sitesi gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım , ahmet – 491

17. Bu konu : ” Beyazlar Kazanamaz ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inanki dikkatimi çekti, tebrikler , doruk – 207

Yorum yapın