Beyazlar, tarihsel olarak dünyadaki en az ırkçı insan grubudur ve tarihsel olarak, iki bin yıl önce veya bugün olsaydı, farklı insan gruplarının toplumlarına katkıda bulunmasına izin verilir.

Buradaki komplo basittir, eğer ilk tepkiniz bu gönderiyi aşağıya düşürmek ya da onaylamamaksa, dünya görüşünüze uymuyorsa, o zaman büyük olasılıkla insanları Beyaz İnsanlara karşı ırkçı yapmaya ve onlara karşı şiddeti teşvik etmeye çalışarak Beyaz İnsanlara karşı ırkçı olmanın yanı sıra kendilerini savunma hakkı da yok. Buna ek olarak, bunun için postvekillerin eksik olması, burada bazı ikincil noktaların Beyaz İnsanları başkalarına karşı ırkçı yapmak için bu kutsal olmayan arzuya sahip olduklarını gösteren ikincil noktayı kanıtlıyor.

Irkçılığın Sonlandırılmasındaki ilk adım, Beyaz İnsanların tarihsel olarak dünyadaki en az Irkçı Grup olduğu ve tarihsel olarak farklı insan gruplarının toplumlarına katkıda bulunmalarını öğretmektir, ancak beyaz insanlar hakkındaki tarihi gerçekler asla büyük ölçüde tekrarlanmayacaktır. ırk sohbeti ve ırkçılık diyaloğunu kontrol etmek isteyen şiddetli zihinlere sahip olduğumuzda.

Dolayısıyla, beyaz insanlara karşı ırkçı olamayacağınızı söyleyen insanların, ırkçılıkla ilgili algıların yanı sıra tartışmanın kontrolünde olmasını isteyin.

“Beyazlar, tarihsel olarak dünyadaki en az ırkçı insan grubudur ve tarihsel olarak, iki bin yıl önce veya bugün olsaydı, farklı insan gruplarının toplumlarına katkıda bulunmasına izin verilir.” üzerine 41 yorum

1. Niğde merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımınız inanki iyi, twitter da paylaştım 26-07-2020 06:43:43

2. Şanlıurfa merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım 02-08-2020 10:37:08

3. Burdur merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfan vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım 28-08-2020 19:32:10

4. Zonguldak merkezden ben ali. Mrb paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, sağolun 07-09-2020 17:24:20

5. Çanakkale merkezden ben Emine. Slm paylaşım inan ki hayran edici, face de paylaştım 09-09-2020 10:38:22

6. Tekirdağ merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 07-10-2020 11:41:09

7. Sakarya merkezden ben Aylin. Mrb paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 26-10-2020 18:38:25

8. Bu konu : ” Beyazlar, tarihsel olarak dünyadaki en az ırkçı insan grubudur ve tarihsel olarak, iki bin yıl önce veya bugün olsaydı, farklı insan gruplarının toplumlarına katkıda bulunmasına izin verilir. ” çok güzel. Selam herkese siteniz valla hayran edici, face de paylaştım , ziya – 55

9. Bu konu : ” Beyazlar, tarihsel olarak dünyadaki en az ırkçı insan grubudur ve tarihsel olarak, iki bin yıl önce veya bugün olsaydı, farklı insan gruplarının toplumlarına katkıda bulunmasına izin verilir. ” çok güzel. Selamlar web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım , ali – 347

Yorum yapın