r / komplo - Beyin fırtınası konusu: McDonald Toksik Bileşenler> = Aşılama?” class =”_2_tDEnGMLxpM6uOa2kaDB3 ImageBox-image media-element _1XWObl-3b9tPy64oaG6fax” src =”https://preview.redd.it/9q69z7bj3ue61.png?width=640&format=png&auto=webp&s=9691ac8cb257dc63a40def1bda740d61263a0569″ style =”maks. yükseklik: 700 piksel”/></a></div>
</div>
<p class=Ya Cabaal, sahte salgının aşılama açısından çok fazla direnç göreceğini bilseydi ve amacı bu yöntemi sadece enjekte etmek için kullanmaksa “kalan nüfus” insan vücudunu elektroniğe uyum sağlayan bir şeye dönüştürmek için gereken malzemelerle?

Başka bir deyişle, uzun zamandır komplo okuyan bir kişi olarak, çoğu kişi Cabaal planını 100 yıl önceden kabul ederdi ve bence insanlara gıdanın kendisinde DNA değiştiren maddeler enjekte edildi.

Örneğin, McDonald gibi dünya çapında var olan bir şirketin yemeklerinde, bırakın insan vücudu üzerindeki etkilerini bir yana, kimyasal isimleri nasıl yazacağımı bile bilmediğim maddeler var. Neden burgerlerin zaten insan vücuduna bir tür kimyasal enjekte ettiğini düşünmeyelim? Benim gibi herhangi bir McDonald bağımlısıyla tanışmadığımı düşünürsek, sözde COVID-19 semptomları teşhisi kondu. Belki de genel olarak fast food’a karşı olan sağlıklı bireyleri vurdu.

Daha ayrıntılı olarak açıklamak gerekirse, COVID-19 semptomlarının Dünya’nın elektromanyetik kalkanının azalmasının bir etkisi mi yoksa uydulardan gelen 5G mikrodalga sinyalleri mi yoksa her ikisinin bir kombinasyonu mu, belki de dönüştürülmüş insanlar bu radyasyona zaten dirençli çünkü olması için gerekli malzemeler.

Bu teoriyi biraz düşünmek için, bu bağlantıdaki McDonald burger içeriklerini kontrol edin:https://www.top10grocerysecrets.com/2015-07-02-top-10-toxic-ingredients-used-mcdonalds.html

• Akrilamid

• Azodikarbonamid

• Sodyum asit pirofosfat

• Dimetilpolisiloksan

• THBQ

• Sodyum alüminyum fosfat

• Sodyum benzoat

• Disodyum 5′-ribonükleotitler

• Sodyum metabisülfit

• Yüksek fruktozlu mısır şurubu

Ben bir doktor değilim ama Cabaal’ın gündemini yiyeceklerimize zaten enjekte ettiğini hissediyorum, ancak şimdi daha güçlü ve doğrudan aşı aşamalı olarak pandemiden sonra yapılıyor. Fikirlerinizi öğrenebilir miyim.

Author

24 Comments

1. Kastamonu merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşım vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım 01-02-2021 10:13:36

2. Diyarbakır dan kimler var. Beyin fırtınası konusu: McDonald Toxic Ingredients> = Aşılama? . Merhaba herkese web siteniz inanki mükemmel, linkedinde paylaştım , memo – 50

3. Uşak merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım 01-02-2021 14:51:12

4. Bursa merkezden ben ali. Merhaba herkese siteniz cidden çok iyi, tebrikler 01-02-2021 15:21:37

5. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden dikkat çekici, face de paylaştım

6. Gürbüz Reply

Bursa dan kimler var. Beyin fırtınası konusu: McDonald Toxic Ingredients> = Aşılama? . Merhabalar web sitesi yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 203

7. Bu konu : ” Beyin fırtınası konusu: McDonald Toxic Ingredients> = Aşılama? ” çok güzel. Slm web sitesi yeminle çok güzel, facebookta paylaştım , doruk – 93

8. Kırklareli dan kimler var. Beyin fırtınası konusu: McDonald Toxic Ingredients> = Aşılama? . Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha mükemmel, saolun , banu – 459

9. Bu konu : ” Beyin fırtınası konusu: McDonald Toxic Ingredients> = Aşılama? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha güzel, saolun , memo – 200

10. Bu konu : ” Beyin fırtınası konusu: McDonald Toxic Ingredients> = Aşılama? ” çok güzel. Selamlar sayfan vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 361

11. Çankırı merkezden ben Emine. Slm paylaşımınız inan ki güzel, linkedinde paylaştım 08-02-2021 15:13:20

12. Osmaniye dan kimler var. Beyin fırtınası konusu: McDonald Toxic Ingredients> = Aşılama? . Selam herkese paylaşımın valla mükemmel, facebookta paylaştım , Aylin – 176

13. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden hoşuma gitti, sağolun

14. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha mükemmel, face de paylaştım

15. Selamın aleyküm siten vallaha hayran bıraktı, tebrikler

16. Kocaeli merkezden ben mehmet. Selamlar web sitesi valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım 06-03-2021 03:49:13

17. İzmir merkezden ben hatice. Selamlar paylaşımın gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 14-03-2021 01:56:00

18. Bu konu : ” Beyin fırtınası konusu: McDonald Toxic Ingredients> = Aşılama? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan inanki çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 272

19. Iğdır dan kimler var. Beyin fırtınası konusu: McDonald Toxic Ingredients> = Aşılama? . Merhaba sayfa vallaha dikkat çekici, sağolun , – 70

20. selam arkadaşlar paylaşımınız valla çok iyi, teraziye tıkladım

21. Ordu merkezden ben memo. Merhaba herkese sayfan inan ki çok hoşuma gitti, sağolun 13-04-2021 19:26:51

22. Bu konu : ” Beyin fırtınası konusu: McDonald Toxic Ingredients> = Aşılama? ” çok güzel. Selam herkese siteniz valla iyi, sağolun , mehmet – 271

23. Rize merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki güzel, saolun 19-04-2021 21:01:52

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link