Halkın beyin yıkamasının son on yılda olan HER ŞEYİN temeli olduğuna inanıyorum. Obama’nın baştan savması, TDS, Muhafazakârların anlamsız nefreti, Covid-Aldatmacasına inanma, BLM vb. medyayı kimsenin konuşmaya istekli olmadığı ve istatistiklere ve gerçekleri kabul etmeye istekli olmadığı bir noktaya getirin.

Tıpkı erkeklerin düşündüğü gibi, insanlar Demokrat partinin tarihini ve GERÇEK olarak birinin yarı siyah olduğu için onları aziz yapmadığını anlasalar, Obama olduğu gibi poster çocuğu olmazdı.

İnsanlar sadece CNN, MSNBC, CBS’yi kapatırsa ve Donald Trump’ın bir adam veya başkan için o kadar da kötü olmadığını anlayacakları şeyi gerçekten araştırırsa.

İnsanlar, farklı bakış açılarının ve fikirlerin gerçekliğini anlasalar, yegâne fikir temelinde diğerlerinden nefret etmezlerdi.

İstatistikleri, işlev araştırmasının kazancını ve olay 201 vb. Bilselerdi, “uzmanların söylemesi gereken” hiçbir şeye inanmazlardı.

Siyah bir kişinin ölmesinin en nadir yollarından birinin, silahsız ve talihsiz bir durumda beyaz bir polisin elinde olduğunu bilselerdi, BLM çığlığı atıp polise para iadesi yapmazlardı. Hatta polisin siyahlara suikast düzenlediğini söyleyen bazı aptallar bile var.

Eminim sürü zihniyetinden değil, BEYİN YIKAMA nedeniyle bir gündemi körü körüne takip eden sayısız daha fazla genel nüfus örneği vardır. Ortalama bir insan mantıklıdır ve çoğu alanda yeterince ikna edici kanıtla gelirseniz fikirlerini değiştirir. Ama inanmaya programlandığımız şeyleri ve gerçeklerle sunulduğunda ne kadar azının fikrini değiştirdiğini düşünün. Bir KGB sığınmacısı bundan bahsetti ve yine de dünya nüfusunun milyarlarca olmasa da yüz milyonlarca insanı çekmeyi başardıkları aklımı uçuruyor.

32 Comments

1. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Beyin yıkama: Hepsinin en büyük komplolarından biri. ” çok güzel. Slm siten cidden hayran edici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 373

2. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Beyin yıkama: Hepsinin en büyük komplolarından biri. ” çok güzel. Selam herkese sayfa vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 205

3. Uşak merkezden ben memo. Mrb web siten cidden dikkat çekici, saolun 16-05-2021 12:19:19

4. Bu konu : ” Beyin yıkama: Hepsinin en büyük komplolarından biri. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, saolun , ahmet – 192

5. Gürbüz Reply

Kahramanmaraş dan kimler var. Beyin yıkama: Hepsinin en büyük komplolarından biri. . Slm paylaşım gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 32

6. Bu konu : ” Beyin yıkama: Hepsinin en büyük komplolarından biri. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 473

7. Gümüşhane merkezden ben Aylin. Selam herkese siten vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler 18-05-2021 13:30:26

8. selamun aleyküm web siteniz valla dikkatimi çekti, şukuladım

9. Mersin merkezden ben memo. Selamın aleyküm web siteniz vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 21-05-2021 15:20:05

10. Bu konu : ” Beyin yıkama: Hepsinin en büyük komplolarından biri. ” çok güzel. Slm paylaşımınız inanılmaz mükemmel, şukuladım , doruk – 336

11. Amasya dan kimler var. Beyin yıkama: Hepsinin en büyük komplolarından biri. . Selam paylaşımınız valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , banu – 221

12. Bu konu : ” Beyin yıkama: Hepsinin en büyük komplolarından biri. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 420

13. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Beyin yıkama: Hepsinin en büyük komplolarından biri. ” çok güzel. Slm web siten inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım , elif yılmaz – 6

14. Bu konu : ” Beyin yıkama: Hepsinin en büyük komplolarından biri. ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun , Hasan – 215

15. Bu konu : ” Beyin yıkama: Hepsinin en büyük komplolarından biri. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inanki hoşuma gitti, saolun , Emine – 163

16. Selam herkese siten inanılmaz çok güzel, tebrikler

17. Bu konu : ” Beyin yıkama: Hepsinin en büyük komplolarından biri. ” çok güzel. Mrb sayfan harbiden dikkatimi çekti, tebrikler , gaye – 493

18. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha iyi, şukuladım

19. Bu konu : ” Beyin yıkama: Hepsinin en büyük komplolarından biri. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 65

20. Bu konu : ” Beyin yıkama: Hepsinin en büyük komplolarından biri. ” çok güzel. Slm sayfan süper ötesi çok güzel, sağolun , hatice – 67

21. Bu konu : ” Beyin yıkama: Hepsinin en büyük komplolarından biri. ” çok güzel. Selam web siteniz inanki hayran edici, teraziye tıkladım , Hasan – 386

22. selamun aleyküm siten inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Merhabalar paylaşımın inan ki dikkat çekici, şukuladım

24. Bingöl merkezden ben ali. selam arkadaşlar siten harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım 03-07-2021 14:23:41

25. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web sitesi valla hayran edici, twitter da paylaştım

26. Bu konu : ” Beyin yıkama: Hepsinin en büyük komplolarından biri. ” çok güzel. Merhaba siten süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler , ali – 411

27. Şırnak merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşım harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 16-07-2021 13:30:10

28. Batman dan kimler var. Beyin yıkama: Hepsinin en büyük komplolarından biri. . Selam paylaşım gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 248

29. Siirt dan kimler var. Beyin yıkama: Hepsinin en büyük komplolarından biri. . Selam sayfan vallaha hayran edici, sağolun , Aylin – 342

30. Van merkezden ben banu. Selamlar paylaşımın cidden çok iyi, şukuladım 28-07-2021 10:41:18

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link