Beyin yıkama işe yaradı.

Medya çağı, Hollywood, sınıf baskısı / servet baskısı, büyük lig sporları nispeten yenidir. Sistem bizi uzun süre aptal tuttu. İlk televizyon programı 1928’de yayınlandı. Sadece büyük bir büyükbaba uzakta. 70’lerde havalandı ve HARİKA çalışıyordu. İnternetin icat edilmesi gerektiğini düşünmüyorum ve bu yüzden onu yok etmek için bu kadar çok mücadele ediyorlar. Açık fikirli tartışmalar için mükemmel bir yer ama onun yerine sızılması gerekiyordu ve maalesef dünyanın çoğunluğu bunu satın aldı. Çocuklar bu yeni çağda büyüdükçe daha çok ısırırlar. Ama belki şimdi insanlar nihayet bu saçmalığı anlamaya başlıyor.

“Beyin yıkama işe yaradı.” üzerine 18 yorum

1. Bu konu : ” Beyin yıkama işe yaradı. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan vallaha güzel, tebrikler , Hasan – 74

2. Rize merkezden ben Gürbüz. Selam web siten süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 17-12-2020 22:12:40

3. Bu konu : ” Beyin yıkama işe yaradı. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi valla hayran bıraktı, saolun , Hasan – 231

4. Adana dan kimler var. Beyin yıkama işe yaradı. . Merhaba paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , mehmet – 141

5. Konya merkezden ben ziya. Merhabalar web siten inanılmaz hayran edici, teşekkürler 14-01-2021 22:09:20

6. Bu konu : ” Beyin yıkama işe yaradı. ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 150

7. Bu konu : ” Beyin yıkama işe yaradı. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inanki çok iyi, sağolun , banu – 489

8. Şanlıurfa dan kimler var. Beyin yıkama işe yaradı. . Slm paylaşımınız vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , banu – 328

9. Bu konu : ” Beyin yıkama işe yaradı. ” çok güzel. Selam herkese siteniz ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 261

10. Bu konu : ” Beyin yıkama işe yaradı. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 15

11. Bu konu : ” Beyin yıkama işe yaradı. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler , – 374

12. Aksaray dan kimler var. Beyin yıkama işe yaradı. . selamun aleyküm web siten cidden mükemmel, teraziye tıkladım , ahmet – 456

13. Gaziantep merkezden ben gaye. Selam sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım 04-03-2021 11:42:47

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link