Buna daha önce hiç rastlamadım, umarım bazılarınız için de yenidir! Uzun süredir dinleyiciyim ve ilk kez arayan biriyim haha ​​:)

Beyonce, Blue Ivy’yi teslim etmek için bir vekil anne mi kullandı? (Blue Ivy, 7 Ocak 2012’de doğdu) Beyonce, bir Avustralya talk şovunda bir röportaj yaptı, bebeği katlanıyor gibi görünüyor? İkizleri oldu ve ikinci hamileliğiyle çok halka açıktı (Rumi ve Sir Carter 13 Haziran 2017’de doğdu).

Beş aylık hamile Beyonce Avustralya’da bir röportaj için oturuyor (2011): https://youtu.be/LoadSGn5JWY

Wendy Williams’ın bebek yumruğundan bahsettiği video: https://youtu.be/7uzEFjo6lVM

Bir makale: https://www.fluentlyforward.com/home4/did-beyonce-use-a-surrogate-to-deliver-blue-ivy-conspiracy-intro

Beyonce, kendi vücudunu korumak için bir taşıyıcı anne alarak hamileliğini mi taklit ediyordu? Medyanın daha fazla ilgisini çekmek ve alakalı kalmak için hamile gibi mi poz veriyorsunuz? (Müzik kariyeri düşmeye başladıkça). Herkes ne düşünüyor? 2011’de bu olduğunda, genel fikir birliği / genel anlaşma neydi?

Author

41 Comments

1. Tunceli merkezden ben memo. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım 10-02-2021 00:18:21

2. Gürbüz Reply

Çorum merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siteniz cidden çok iyi, teşekkürler 10-02-2021 00:18:22

3. Çorum merkezden ben ziya. Merhaba herkese web sitesi yeminle hoşuma gitti, teşekkürler 10-02-2021 00:40:04

4. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım

5. Bu konu : ” Beyonce, Blue Ivy’yi teslim etmek için bir vekil anne mi kullandı? (Bumpgate 2011) ” çok güzel. Mrb paylaşımınız valla dikkatimi çekti, face de paylaştım , ziya – 216

6. elif yılmaz Reply

Giresun dan kimler var. Beyonce, Blue Ivy’yi teslim etmek için bir vekil anne mi kullandı? (Bumpgate 2011) . merhaba arkadaşlar siteniz cidden çok iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 340

7. Kırıkkale merkezden ben . Selam sayfan süper ötesi iyi, teşekkürler 10-02-2021 01:05:01

8. Bu konu : ” Beyonce, Blue Ivy’yi teslim etmek için bir vekil anne mi kullandı? (Bumpgate 2011) ” çok güzel. Mrb bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 405

9. Karaman merkezden ben hatice. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha iyi, teşekkürler 10-02-2021 04:19:19

10. Gürbüz Reply

Manisa merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 10-02-2021 04:42:05

11. Bu konu : ” Beyonce, Blue Ivy’yi teslim etmek için bir vekil anne mi kullandı? (Bumpgate 2011) ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim çok güzel, şukuladım , gaye – 194

12. Merhabalar sayfan inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Selam web siteniz vallaha dikkat çekici, teşekkürler

14. Bu konu : ” Beyonce, Blue Ivy’yi teslim etmek için bir vekil anne mi kullandı? (Bumpgate 2011) ” çok güzel. Selam siteniz harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 117

15. Bu konu : ” Beyonce, Blue Ivy’yi teslim etmek için bir vekil anne mi kullandı? (Bumpgate 2011) ” çok güzel. Merhaba sayfa inan ki çok güzel, tebrikler , ali – 375

16. Kayseri dan kimler var. Beyonce, Blue Ivy’yi teslim etmek için bir vekil anne mi kullandı? (Bumpgate 2011) . merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, saolun , hatice – 155

17. Adana dan kimler var. Beyonce, Blue Ivy’yi teslim etmek için bir vekil anne mi kullandı? (Bumpgate 2011) . selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , – 158

18. Ankara merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siten süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 11-02-2021 11:34:19

19. Bu konu : ” Beyonce, Blue Ivy’yi teslim etmek için bir vekil anne mi kullandı? (Bumpgate 2011) ” çok güzel. Merhaba web siteniz cidden hoşuma gitti, face de paylaştım , Aylin – 69

20. İstanbul dan kimler var. Beyonce, Blue Ivy’yi teslim etmek için bir vekil anne mi kullandı? (Bumpgate 2011) . Merhabalar sayfanız gerçekten iyi, teşekkürler , ahmet – 441

21. Bu konu : ” Beyonce, Blue Ivy’yi teslim etmek için bir vekil anne mi kullandı? (Bumpgate 2011) ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler , ahmet – 167

22. Diyarbakır dan kimler var. Beyonce, Blue Ivy’yi teslim etmek için bir vekil anne mi kullandı? (Bumpgate 2011) . Mrb web sitesi cidden mükemmel, teraziye tıkladım , – 437

23. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Beyonce, Blue Ivy’yi teslim etmek için bir vekil anne mi kullandı? (Bumpgate 2011) ” çok güzel. Merhaba web sitesi harbiden çok güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 217

24. Bayburt dan kimler var. Beyonce, Blue Ivy’yi teslim etmek için bir vekil anne mi kullandı? (Bumpgate 2011) . Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım , memo – 165

25. Bu konu : ” Beyonce, Blue Ivy’yi teslim etmek için bir vekil anne mi kullandı? (Bumpgate 2011) ” çok güzel. Merhaba web siteniz valla çok güzel, tebrikler , Aylin – 421

26. Mersin dan kimler var. Beyonce, Blue Ivy’yi teslim etmek için bir vekil anne mi kullandı? (Bumpgate 2011) . Selam bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 79

27. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim güzel, teraziye tıkladım

28. Iğdır merkezden ben . selamun aleyküm bu web sitesi cidden çok iyi, face de paylaştım 25-03-2021 20:53:36

29. Kütahya merkezden ben mehmet. Selamlar siten harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 28-03-2021 13:17:02

30. Merhaba paylaşım cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

31. Bu konu : ” Beyonce, Blue Ivy’yi teslim etmek için bir vekil anne mi kullandı? (Bumpgate 2011) ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 52

32. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz çok iyi, face de paylaştım

33. Mardin dan kimler var. Beyonce, Blue Ivy’yi teslim etmek için bir vekil anne mi kullandı? (Bumpgate 2011) . Selamın aleyküm sayfan inanılmaz hayran edici, tebrikler , ali – 442

34. Çorum dan kimler var. Beyonce, Blue Ivy’yi teslim etmek için bir vekil anne mi kullandı? (Bumpgate 2011) . selam arkadaşlar siten harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 100

35. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım

36. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım

37. Mrb siteniz yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım

38. Diyarbakır dan kimler var. Beyonce, Blue Ivy’yi teslim etmek için bir vekil anne mi kullandı? (Bumpgate 2011) . selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ahmet – 211

39. Bu konu : ” Beyonce, Blue Ivy’yi teslim etmek için bir vekil anne mi kullandı? (Bumpgate 2011) ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 293

40. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link