Beyonce ve İlluminati

Fark ettiğim bir şey, bununla suçlanan başlıca insanlardan biri olduğu. Ayrıca onun hakkında çok az bildiğim kadarıyla onu tanıdığım ve Jay Z’nin Küba’ya gitmesi ve Küba hükümeti ve yaşam tarzından övgüyle bahsetmesi de ilginç. Hmm 😒

Öyleyse, bunun CIA tarafından, devirmek istedikleri rejimlere dostça davranan (çoğunlukla) siyah nüfuz sahiplerini itibarsızlaştırmak için kullandığı bir şey olabileceğini düşünüyor musunuz? Eminim Beyonce, Superbowl devre arası şovlarında damalı zeminlerde çok fazla ganimet atıyor ama belki de para kazanması gerekiyor? Sanki bu onun seçimi değil ve saçmalığa inanmak için yapılmış gibi mi?

LeBron James, Çin ile de iyi ilişkiler içinde olan bir başkası.

“Beyonce ve İlluminati” üzerine 8 yorum

1. Bu konu : ” Beyonce ve İlluminati ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 142

2. Zonguldak merkezden ben ziya. Merhaba web siten cidden çok hoşuma gitti, tebrikler 15-01-2021 01:52:42

3. Bu konu : ” Beyonce ve İlluminati ” çok güzel. Selam herkese sayfanız vallaha mükemmel, twitter da paylaştım , memo – 202

4. Bu konu : ” Beyonce ve İlluminati ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle çok güzel, teraziye tıkladım , emin – 483

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link