Bu konudaki düşüncelerim için medyayı suçlayın, çünkü bana Lübnan’ın hastaneleri, ekonomisi, işleri ve genel olarak parasıyla ilgili ciddi bir kriz yaşadığını söyleyen onlardı. Ve bu patlama ne kadar muhteşem olsa da, özellikle finansal olarak desteğin dışarı dökülmesi çok büyük bir şey değildi.

Aklımda her zaman hükümetin birçoğunun iyiliği için birkaç kişiyi öldürmekte sorun yaşamadığına dair bir şüphe var ve bu mali desteğin bu şekilde dışarı dökülmesi onları kurtarabilir.

Bugün yapılan soruşturmada 16 kişinin gözaltına alındığı bildirildi. Sorumlular muhtemelen bu patlamada öldürülmüşken sorumluları nasıl tutuklarsınız? Burada daha karanlık güçler işe yaramadıysa ve hükümetin baskıyı kaldıracak birine ihtiyacı yoksa.

gönderen … he6rt6gr6m
[comments]

Author

66 Comments

1. selam arkadaşlar paylaşım valla mükemmel, şukuladım

2. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

3. Bartın merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfan valla çok iyi, sağolun 10-08-2020 09:53:34

4. Selam herkese sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

5. Yalova merkezden ben banu. Selam web siten inanki çok güzel, face de paylaştım 19-08-2020 17:52:35

6. Şanlıurfa merkezden ben banu. Selamlar bu web sitesi inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 20-08-2020 07:40:25

7. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm web siteniz cidden hayran edici, linkedinde paylaştım

8. Van merkezden ben mehmet. Mrb bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 26-08-2020 18:56:35

9. elif yılmaz Reply

Malatya merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımınız gerçekten mükemmel, saolun 31-08-2020 05:00:08

10. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım

11. Selam paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler

12. Selam paylaşımın inan ki hayran bıraktı, sağolun

13. Gürbüz Reply

Ardahan merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfa inanki dikkatimi çekti, şukuladım 22-09-2020 02:33:46

14. Gürbüz Reply

Kütahya merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfan harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 10:23:33

15. selamun aleyküm web siteniz inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Bu konu : ” Beyrut patlaması: korkunç bir kaza veya tasarruflu bir plan ” çok güzel. Selam sayfanız valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 338

17. Selam herkese sayfa gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım

18. Bu konu : ” Beyrut patlaması: korkunç bir kaza veya tasarruflu bir plan ” çok güzel. Mrb web siteniz gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , doruk – 431

19. Bu konu : ” Beyrut patlaması: korkunç bir kaza veya tasarruflu bir plan ” çok güzel. Selamlar web siteniz gerçekten çok iyi, face de paylaştım , – 366

20. Çanakkale dan kimler var. Beyrut patlaması: korkunç bir kaza veya tasarruflu bir plan . Selamın aleyküm web sitesi valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 257

21. Slm sayfa valla hayran bıraktı, face de paylaştım

22. Kastamonu merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşımın inanki mükemmel, teraziye tıkladım 08-11-2020 12:40:02

23. Bu konu : ” Beyrut patlaması: korkunç bir kaza veya tasarruflu bir plan ” çok güzel. Slm web siteniz inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , doruk – 52

24. Mardin dan kimler var. Beyrut patlaması: korkunç bir kaza veya tasarruflu bir plan . Selamlar web siten cidden çok iyi, şukuladım , Aylin – 452

25. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım

26. Bu konu : ” Beyrut patlaması: korkunç bir kaza veya tasarruflu bir plan ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun , Hasan – 472

27. Selamlar sayfan süper ötesi dikkat çekici, sağolun

28. Bu konu : ” Beyrut patlaması: korkunç bir kaza veya tasarruflu bir plan ” çok güzel. Merhaba herkese web siten cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 162

29. Rize merkezden ben ali. Selamlar paylaşımın ciddiyim mükemmel, teşekkürler 03-12-2020 04:28:50

30. Kırklareli merkezden ben memo. Merhaba siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 06-12-2020 14:14:30

31. elif yılmaz Reply

Mrb web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

32. Gürbüz Reply

Edirne merkezden ben Gürbüz. Selamlar siteniz inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım 10-12-2020 17:00:57

33. Adıyaman dan kimler var. Beyrut patlaması: korkunç bir kaza veya tasarruflu bir plan . selamun aleyküm web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 307

34. Düzce merkezden ben memo. Selam herkese web siteniz yeminle mükemmel, twitter da paylaştım 13-12-2020 14:36:26

35. Kastamonu dan kimler var. Beyrut patlaması: korkunç bir kaza veya tasarruflu bir plan . Selamlar sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, saolun , doruk – 426

36. Iğdır dan kimler var. Beyrut patlaması: korkunç bir kaza veya tasarruflu bir plan . Selam sayfa inan ki dikkat çekici, şukuladım , banu – 116

37. Karaman dan kimler var. Beyrut patlaması: korkunç bir kaza veya tasarruflu bir plan . Selamlar paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, sağolun , ziya – 458

38. Kastamonu dan kimler var. Beyrut patlaması: korkunç bir kaza veya tasarruflu bir plan . Mrb web siten gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 460

39. Merhaba herkese siten süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım

40. Bu konu : ” Beyrut patlaması: korkunç bir kaza veya tasarruflu bir plan ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi valla hayran edici, facebookta paylaştım , banu – 279

41. Kırşehir merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim iyi, tebrikler 02-01-2021 15:30:26

42. Elazığ merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok güzel, face de paylaştım 11-01-2021 22:13:36

43. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun

44. Şanlıurfa dan kimler var. Beyrut patlaması: korkunç bir kaza veya tasarruflu bir plan . merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Aylin – 311

45. Merhaba paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

46. Gürbüz Reply

Merhabalar web siteniz süper ötesi mükemmel, face de paylaştım

47. Nevşehir merkezden ben banu. selamun aleyküm web siten inanki hayran edici, facebookta paylaştım 27-01-2021 03:17:41

48. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden hayran edici, teraziye tıkladım

49. elif yılmaz Reply

Amasya merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımın vallaha iyi, facebookta paylaştım 12-02-2021 09:49:09

50. elif yılmaz Reply

Nevşehir dan kimler var. Beyrut patlaması: korkunç bir kaza veya tasarruflu bir plan . Selamın aleyküm web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 125

51. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz çok güzel, tebrikler

52. elif yılmaz Reply

Selamlar bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

53. Amasya merkezden ben . Merhabalar siten vallaha dikkat çekici, teşekkürler 01-03-2021 23:23:12

54. Erzincan dan kimler var. Beyrut patlaması: korkunç bir kaza veya tasarruflu bir plan . Selamın aleyküm bu web sitesi valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 356

55. Bu konu : ” Beyrut patlaması: korkunç bir kaza veya tasarruflu bir plan ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım , ahmet – 457

56. Bu konu : ” Beyrut patlaması: korkunç bir kaza veya tasarruflu bir plan ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 93

57. Gürbüz Reply

Merhaba herkese sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, sağolun

58. Karaman dan kimler var. Beyrut patlaması: korkunç bir kaza veya tasarruflu bir plan . selam arkadaşlar siteniz vallaha iyi, twitter da paylaştım , ziya – 491

59. Bu konu : ” Beyrut patlaması: korkunç bir kaza veya tasarruflu bir plan ” çok güzel. Selam sayfa vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 252

60. Rize merkezden ben emin. Selam sayfanız cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 15-04-2021 21:39:42

61. Bu konu : ” Beyrut patlaması: korkunç bir kaza veya tasarruflu bir plan ” çok güzel. Selam siten vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 414

62. Iğdır merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfa süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım 07-05-2021 03:40:24

63. Bu konu : ” Beyrut patlaması: korkunç bir kaza veya tasarruflu bir plan ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inan ki hayran edici, tebrikler , memo – 147

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link