Beyrut patlaması: korkunç bir kaza veya tasarruflu bir plan

Bu konudaki düşüncelerim için medyayı suçlayın, çünkü bana Lübnan’ın hastaneleri, ekonomisi, işleri ve genel olarak parasıyla ilgili ciddi bir kriz yaşadığını söyleyen onlardı. Ve bu patlama ne kadar muhteşem olsa da, özellikle finansal olarak desteğin dışarı dökülmesi çok büyük bir şey değildi.

Aklımda her zaman hükümetin birçoğunun iyiliği için birkaç kişiyi öldürmekte sorun yaşamadığına dair bir şüphe var ve bu mali desteğin bu şekilde dışarı dökülmesi onları kurtarabilir.

Bugün yapılan soruşturmada 16 kişinin gözaltına alındığı bildirildi. Sorumlular muhtemelen bu patlamada öldürülmüşken sorumluları nasıl tutuklarsınız? Burada daha karanlık güçler işe yaramadıysa ve hükümetin baskıyı kaldıracak birine ihtiyacı yoksa.

gönderen … he6rt6gr6m
[comments]

“Beyrut patlaması: korkunç bir kaza veya tasarruflu bir plan” üzerine 54 yorum

1. Şanlıurfa merkezden ben banu. Selamlar bu web sitesi inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 20-08-2020 07:40:25

2. Van merkezden ben mehmet. Mrb bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 26-08-2020 18:56:35

3. Malatya merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımınız gerçekten mükemmel, saolun 31-08-2020 05:00:08

4. Ardahan merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfa inanki dikkatimi çekti, şukuladım 22-09-2020 02:33:46

5. Kütahya merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfan harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 10:23:33

6. Bu konu : ” Beyrut patlaması: korkunç bir kaza veya tasarruflu bir plan ” çok güzel. Selam sayfanız valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 338

7. Bu konu : ” Beyrut patlaması: korkunç bir kaza veya tasarruflu bir plan ” çok güzel. Mrb web siteniz gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , doruk – 431

8. Bu konu : ” Beyrut patlaması: korkunç bir kaza veya tasarruflu bir plan ” çok güzel. Selamlar web siteniz gerçekten çok iyi, face de paylaştım , – 366

9. Çanakkale dan kimler var. Beyrut patlaması: korkunç bir kaza veya tasarruflu bir plan . Selamın aleyküm web sitesi valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 257

10. Kastamonu merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşımın inanki mükemmel, teraziye tıkladım 08-11-2020 12:40:02

11. Bu konu : ” Beyrut patlaması: korkunç bir kaza veya tasarruflu bir plan ” çok güzel. Slm web siteniz inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , doruk – 52

12. Mardin dan kimler var. Beyrut patlaması: korkunç bir kaza veya tasarruflu bir plan . Selamlar web siten cidden çok iyi, şukuladım , Aylin – 452

13. Bu konu : ” Beyrut patlaması: korkunç bir kaza veya tasarruflu bir plan ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun , Hasan – 472

14. Bu konu : ” Beyrut patlaması: korkunç bir kaza veya tasarruflu bir plan ” çok güzel. Merhaba herkese web siten cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 162

15. Kırklareli merkezden ben memo. Merhaba siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 06-12-2020 14:14:30

16. Edirne merkezden ben Gürbüz. Selamlar siteniz inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım 10-12-2020 17:00:57

17. Adıyaman dan kimler var. Beyrut patlaması: korkunç bir kaza veya tasarruflu bir plan . selamun aleyküm web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 307

18. Düzce merkezden ben memo. Selam herkese web siteniz yeminle mükemmel, twitter da paylaştım 13-12-2020 14:36:26

19. Kastamonu dan kimler var. Beyrut patlaması: korkunç bir kaza veya tasarruflu bir plan . Selamlar sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, saolun , doruk – 426

20. Iğdır dan kimler var. Beyrut patlaması: korkunç bir kaza veya tasarruflu bir plan . Selam sayfa inan ki dikkat çekici, şukuladım , banu – 116

21. Karaman dan kimler var. Beyrut patlaması: korkunç bir kaza veya tasarruflu bir plan . Selamlar paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, sağolun , ziya – 458

22. Kastamonu dan kimler var. Beyrut patlaması: korkunç bir kaza veya tasarruflu bir plan . Mrb web siten gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 460

23. Bu konu : ” Beyrut patlaması: korkunç bir kaza veya tasarruflu bir plan ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi valla hayran edici, facebookta paylaştım , banu – 279

24. Kırşehir merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim iyi, tebrikler 02-01-2021 15:30:26

25. Elazığ merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok güzel, face de paylaştım 11-01-2021 22:13:36

26. Şanlıurfa dan kimler var. Beyrut patlaması: korkunç bir kaza veya tasarruflu bir plan . merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Aylin – 311

27. Nevşehir merkezden ben banu. selamun aleyküm web siten inanki hayran edici, facebookta paylaştım 27-01-2021 03:17:41

28. Amasya merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımın vallaha iyi, facebookta paylaştım 12-02-2021 09:49:09

29. Nevşehir dan kimler var. Beyrut patlaması: korkunç bir kaza veya tasarruflu bir plan . Selamın aleyküm web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 125

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link