Beyrut patlaması: korkunç bir kaza veya tasarruflu bir plan

Bu konudaki düşüncelerim için medyayı suçlayın, çünkü bana Lübnan’ın hastaneleri, ekonomisi, işleri ve genel olarak parasıyla ilgili ciddi bir kriz yaşadığını söyleyen onlardı. Ve bu patlama ne kadar muhteşem olsa da, özellikle finansal olarak desteğin dışarı dökülmesi çok büyük bir şey değildi.

Aklımda her zaman hükümetin birçoğunun iyiliği için birkaç kişiyi öldürmekte sorun yaşamadığına dair bir şüphe var ve bu mali desteğin bu şekilde dışarı dökülmesi onları kurtarabilir.

Bugün yapılan soruşturmada 16 kişinin gözaltına alındığı bildirildi. Sorumlular muhtemelen bu patlamada öldürülmüşken sorumluları nasıl tutuklarsınız? Burada daha karanlık güçler işe yaramadıysa ve hükümetin baskıyı kaldıracak birine ihtiyacı yoksa.

gönderen … he6rt6gr6m
[comments]

“Beyrut patlaması: korkunç bir kaza veya tasarruflu bir plan” üzerine 17 yorum

1. Şanlıurfa merkezden ben banu. Selamlar bu web sitesi inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 20-08-2020 07:40:25

2. Van merkezden ben mehmet. Mrb bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 26-08-2020 18:56:35

3. Malatya merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımınız gerçekten mükemmel, saolun 31-08-2020 05:00:08

4. Ardahan merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfa inanki dikkatimi çekti, şukuladım 22-09-2020 02:33:46

5. Kütahya merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfan harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 10:23:33

6. Bu konu : ” Beyrut patlaması: korkunç bir kaza veya tasarruflu bir plan ” çok güzel. Selam sayfanız valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 338

Yorum yapın