Beyrut’taki tamamen rastgele, tesadüfi patlamanın ardından Lübnan’da tamamen organik protestolar.

Canlı yayın: https://youtu.be/sAUECbiyRVg

Aynı eski saçmalıkları gerçek zamanlı izlemek harika. Biraz geçmişe bakalım.

Bir başlangıç ​​olarak, burada Amerika’nın dış politika planlarını özetleyen eski bir üst düzey ABD Generali var. 2001:

Gen. Wesley Clark 5 yılda 7 ülke

Hatırlamak Kaddafi?

Kaddafi, Arap birliğine hitap ediyor. Beşar Esad’ın gülümsediğine dikkat edin, görünüşe göre ikisini de neyin beklediğinden habersiz. https://youtu.be/-cpiPFkL0QY

Kaddafi’nin son sözleri

Ne o yaptı

itibaren Usame Bin Ladin’in Amerikan halkına mektup:

(ii) Tüm dinler tarafından yasaklanmış olan Tefeciliğe izin veren milletsiniz. Yine de ekonominizi ve yatırımlarınızı Tefecilik üzerine inşa ediyorsunuz. Bunun bir sonucu olarak, Yahudiler, tüm farklı şekil ve kılıklarıyla, ekonominizin kontrolünü ele geçirdiler, bu sayede daha sonra medyanızı kontrol ettiler ve şimdi sizi hizmetkarları yapan ve amaçlarına ulaşan hayatınızın tüm yönlerini kontrol ettiler. masrafları size ait olmak üzere; Benjamin Franklin’in sizi tam olarak uyardığı şeye.

(iii) Sarhoş edici maddelerin üretimine, ticaretine ve kullanımına izin veren bir milletsiniz. Ayrıca uyuşturuculara da izin veriyorsunuz ve onların en büyük tüketicisi ulusunuz olsa bile, sadece bunların ticaretini yasaklıyorsunuz.

(iv) Ahlaksızlık eylemlerine izin veren bir ulussunuz ve bunları kişisel özgürlüğün sütunları olarak görüyorsunuz. Ensest aranıza yayılıncaya kadar bu uçurumu seviyeden seviyeye kadar batırmaya devam ettiniz, ne onur duygunuz ne de yasalarınız karşı çıkmıyor.

Başkan Clinton’ın Oval ofisinde işlediği ahlaksız davranışları kim unutabilir? Bundan sonra, “hata yaptığı” dışında, onun hesabını bile vermediniz, ardından her şey cezasız geçti. Adınızın tarihe geçeceği ve uluslar tarafından hatırlanacağı daha kötü bir olay var mı?

(v) Her türlü kumara izin veren bir milletsiniz. Şirketler de bunu uygulayarak yatırımların aktif hale gelmesine ve suçluların zenginleşmesine neden oluyor.

… JoggersTongueMyAnus tarafından gönderildi
[comments]

“Beyrut’taki tamamen rastgele, tesadüfi patlamanın ardından Lübnan’da tamamen organik protestolar.” üzerine 25 yorum

1. Kütahya merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım 08-08-2020 19:53:54

2. Edirne merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım 12-08-2020 16:06:03

3. Şırnak merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 25-08-2020 13:21:08

4. Şırnak merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım 07-09-2020 18:43:49

5. Tokat merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siten valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 15-09-2020 15:43:51

6. Bu konu : ” Beyrut’taki tamamen rastgele, tesadüfi patlamanın ardından Lübnan’da tamamen organik protestolar. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inanki iyi, sağolun , ali – 322

7. Bu konu : ” Beyrut’taki tamamen rastgele, tesadüfi patlamanın ardından Lübnan’da tamamen organik protestolar. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 326

8. Aksaray dan kimler var. Beyrut’taki tamamen rastgele, tesadüfi patlamanın ardından Lübnan’da tamamen organik protestolar. . Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 374

9. Karaman merkezden ben emin. Mrb siten süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 24-10-2020 10:50:56

Yorum yapın