Canlı yayın: https://youtu.be/sAUECbiyRVg

Aynı eski saçmalıkları gerçek zamanlı izlemek harika. Biraz geçmişe bakalım.

Bir başlangıç ​​olarak, burada Amerika’nın dış politika planlarını özetleyen eski bir üst düzey ABD Generali var. 2001:

Gen. Wesley Clark 5 yılda 7 ülke

Hatırlamak Kaddafi?

Kaddafi, Arap birliğine hitap ediyor. Beşar Esad’ın gülümsediğine dikkat edin, görünüşe göre ikisini de neyin beklediğinden habersiz. https://youtu.be/-cpiPFkL0QY

Kaddafi’nin son sözleri

Ne o yaptı

itibaren Usame Bin Ladin’in Amerikan halkına mektup:

(ii) Tüm dinler tarafından yasaklanmış olan Tefeciliğe izin veren milletsiniz. Yine de ekonominizi ve yatırımlarınızı Tefecilik üzerine inşa ediyorsunuz. Bunun bir sonucu olarak, Yahudiler, tüm farklı şekil ve kılıklarıyla, ekonominizin kontrolünü ele geçirdiler, bu sayede daha sonra medyanızı kontrol ettiler ve şimdi sizi hizmetkarları yapan ve amaçlarına ulaşan hayatınızın tüm yönlerini kontrol ettiler. masrafları size ait olmak üzere; Benjamin Franklin’in sizi tam olarak uyardığı şeye.

(iii) Sarhoş edici maddelerin üretimine, ticaretine ve kullanımına izin veren bir milletsiniz. Ayrıca uyuşturuculara da izin veriyorsunuz ve onların en büyük tüketicisi ulusunuz olsa bile, sadece bunların ticaretini yasaklıyorsunuz.

(iv) Ahlaksızlık eylemlerine izin veren bir ulussunuz ve bunları kişisel özgürlüğün sütunları olarak görüyorsunuz. Ensest aranıza yayılıncaya kadar bu uçurumu seviyeden seviyeye kadar batırmaya devam ettiniz, ne onur duygunuz ne de yasalarınız karşı çıkmıyor.

Başkan Clinton’ın Oval ofisinde işlediği ahlaksız davranışları kim unutabilir? Bundan sonra, “hata yaptığı” dışında, onun hesabını bile vermediniz, ardından her şey cezasız geçti. Adınızın tarihe geçeceği ve uluslar tarafından hatırlanacağı daha kötü bir olay var mı?

(v) Her türlü kumara izin veren bir milletsiniz. Şirketler de bunu uygulayarak yatırımların aktif hale gelmesine ve suçluların zenginleşmesine neden oluyor.

… JoggersTongueMyAnus tarafından gönderildi
[comments]

Author

84 Comments

1. Kütahya merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım 08-08-2020 19:53:54

2. Düzce merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, sağolun 08-08-2020 21:50:13

3. Edirne merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım 12-08-2020 16:06:03

4. Sinop merkezden ben doruk. Mrb web sitesi süper ötesi iyi, şukuladım 16-08-2020 07:56:54

5. Kırıkkale merkezden ben ali. Merhaba paylaşım yeminle çok güzel, face de paylaştım 16-08-2020 09:59:14

6. selam arkadaşlar sayfanız cidden çok güzel, teraziye tıkladım

7. merhaba arkadaşlar siten harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım

8. Şırnak merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 25-08-2020 13:21:08

9. Merhaba herkese web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

10. Gürbüz Reply

Slm paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler

11. Şırnak merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım 07-09-2020 18:43:49

12. Tokat merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siten valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 15-09-2020 15:43:51

13. selamun aleyküm web sitesi vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Gürbüz Reply

Mrb siten yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

15. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha mükemmel, saolun

16. Gaziantep merkezden ben banu. Mrb web siten inanki hayran edici, sağolun 02-10-2020 11:22:32

17. Bu konu : ” Beyrut’taki tamamen rastgele, tesadüfi patlamanın ardından Lübnan’da tamamen organik protestolar. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inanki iyi, sağolun , ali – 322

18. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım

19. Bu konu : ” Beyrut’taki tamamen rastgele, tesadüfi patlamanın ardından Lübnan’da tamamen organik protestolar. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 326

20. Aksaray dan kimler var. Beyrut’taki tamamen rastgele, tesadüfi patlamanın ardından Lübnan’da tamamen organik protestolar. . Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 374

21. Karaman merkezden ben emin. Mrb siten süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 24-10-2020 10:50:56

22. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Beyrut’taki tamamen rastgele, tesadüfi patlamanın ardından Lübnan’da tamamen organik protestolar. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 241

23. Selamlar bu web sitesi valla iyi, sosyal medyada paylaştım

24. Bu konu : ” Beyrut’taki tamamen rastgele, tesadüfi patlamanın ardından Lübnan’da tamamen organik protestolar. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 113

25. Merhaba herkese sayfanız inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım

26. Kütahya dan kimler var. Beyrut’taki tamamen rastgele, tesadüfi patlamanın ardından Lübnan’da tamamen organik protestolar. . Selamın aleyküm paylaşım yeminle çok iyi, teşekkürler , Emine – 61

27. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Beyrut’taki tamamen rastgele, tesadüfi patlamanın ardından Lübnan’da tamamen organik protestolar. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten cidden hayran bıraktı, teşekkürler , elif yılmaz – 431

28. Bu konu : ” Beyrut’taki tamamen rastgele, tesadüfi patlamanın ardından Lübnan’da tamamen organik protestolar. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız harbiden hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 109

29. Bu konu : ” Beyrut’taki tamamen rastgele, tesadüfi patlamanın ardından Lübnan’da tamamen organik protestolar. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 120

30. Bu konu : ” Beyrut’taki tamamen rastgele, tesadüfi patlamanın ardından Lübnan’da tamamen organik protestolar. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım , – 354

31. Bu konu : ” Beyrut’taki tamamen rastgele, tesadüfi patlamanın ardından Lübnan’da tamamen organik protestolar. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 473

32. Bu konu : ” Beyrut’taki tamamen rastgele, tesadüfi patlamanın ardından Lübnan’da tamamen organik protestolar. ” çok güzel. Mrb siteniz inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 250

33. elif yılmaz Reply

Manisa dan kimler var. Beyrut’taki tamamen rastgele, tesadüfi patlamanın ardından Lübnan’da tamamen organik protestolar. . Merhaba herkese siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 166

34. Artvin merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 09-12-2020 04:06:40

35. Selam sayfa harbiden çok iyi, facebookta paylaştım

36. Tunceli dan kimler var. Beyrut’taki tamamen rastgele, tesadüfi patlamanın ardından Lübnan’da tamamen organik protestolar. . Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 79

37. Bu konu : ” Beyrut’taki tamamen rastgele, tesadüfi patlamanın ardından Lübnan’da tamamen organik protestolar. ” çok güzel. Selam sayfanız inanki güzel, facebookta paylaştım , banu – 432

38. Samsun dan kimler var. Beyrut’taki tamamen rastgele, tesadüfi patlamanın ardından Lübnan’da tamamen organik protestolar. . Selam herkese siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , – 70

39. Selamlar bu web sitesi süper ötesi güzel, twitter da paylaştım

40. Bu konu : ” Beyrut’taki tamamen rastgele, tesadüfi patlamanın ardından Lübnan’da tamamen organik protestolar. ” çok güzel. Selamlar siten gerçekten çok güzel, saolun , ahmet – 207

41. Merhaba paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

42. Bu konu : ” Beyrut’taki tamamen rastgele, tesadüfi patlamanın ardından Lübnan’da tamamen organik protestolar. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım , doruk – 435

43. Trabzon merkezden ben gaye. Selamlar sayfanız inan ki çok iyi, facebookta paylaştım 11-01-2021 22:11:25

44. Merhaba herkese bu web sitesi cidden mükemmel, tebrikler

45. Aydın dan kimler var. Beyrut’taki tamamen rastgele, tesadüfi patlamanın ardından Lübnan’da tamamen organik protestolar. . selamun aleyküm sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 328

46. Iğdır dan kimler var. Beyrut’taki tamamen rastgele, tesadüfi patlamanın ardından Lübnan’da tamamen organik protestolar. . selamun aleyküm web sitesi inanılmaz güzel, sağolun , mehmet – 441

47. Karabük merkezden ben ali. selamun aleyküm web sitesi gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım 14-01-2021 13:00:40

48. Bu konu : ” Beyrut’taki tamamen rastgele, tesadüfi patlamanın ardından Lübnan’da tamamen organik protestolar. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan vallaha dikkat çekici, teşekkürler , emin – 33

49. Manisa dan kimler var. Beyrut’taki tamamen rastgele, tesadüfi patlamanın ardından Lübnan’da tamamen organik protestolar. . Merhabalar siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 21

50. selamun aleyküm siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

51. Kocaeli dan kimler var. Beyrut’taki tamamen rastgele, tesadüfi patlamanın ardından Lübnan’da tamamen organik protestolar. . Mrb web siteniz gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 457

52. Malatya merkezden ben . Slm paylaşımın yeminle hoşuma gitti, saolun 05-02-2021 05:12:04

53. elif yılmaz Reply

Bilecik dan kimler var. Beyrut’taki tamamen rastgele, tesadüfi patlamanın ardından Lübnan’da tamamen organik protestolar. . Merhaba sayfan inan ki hayran edici, teşekkürler , elif yılmaz – 283

54. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

55. Bu konu : ” Beyrut’taki tamamen rastgele, tesadüfi patlamanın ardından Lübnan’da tamamen organik protestolar. ” çok güzel. Selam herkese sayfa harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 283

56. Bu konu : ” Beyrut’taki tamamen rastgele, tesadüfi patlamanın ardından Lübnan’da tamamen organik protestolar. ” çok güzel. Selam herkese sayfa gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , gaye – 211

57. Adana merkezden ben hatice. Selamlar paylaşımınız valla mükemmel, sağolun 24-02-2021 17:08:02

58. Bu konu : ” Beyrut’taki tamamen rastgele, tesadüfi patlamanın ardından Lübnan’da tamamen organik protestolar. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 249

59. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler

60. Merhabalar siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler

61. Merhaba herkese paylaşım vallaha hayran edici, teraziye tıkladım

62. Bu konu : ” Beyrut’taki tamamen rastgele, tesadüfi patlamanın ardından Lübnan’da tamamen organik protestolar. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 491

63. Bu konu : ” Beyrut’taki tamamen rastgele, tesadüfi patlamanın ardından Lübnan’da tamamen organik protestolar. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 56

64. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese sayfa valla güzel, face de paylaştım

65. Ankara merkezden ben banu. Selam sayfanız valla çok iyi, saolun 24-03-2021 21:57:52

66. Ardahan dan kimler var. Beyrut’taki tamamen rastgele, tesadüfi patlamanın ardından Lübnan’da tamamen organik protestolar. . Merhabalar sayfan inanki çok güzel, linkedinde paylaştım , Aylin – 245

67. Kütahya merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşımınız inan ki çok iyi, facebookta paylaştım 06-04-2021 21:42:41

68. Aksaray merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfa cidden hayran edici, sağolun 14-04-2021 00:47:42

69. Ardahan dan kimler var. Beyrut’taki tamamen rastgele, tesadüfi patlamanın ardından Lübnan’da tamamen organik protestolar. . Slm siteniz süper ötesi çok güzel, face de paylaştım , hatice – 241

70. Bilecik dan kimler var. Beyrut’taki tamamen rastgele, tesadüfi patlamanın ardından Lübnan’da tamamen organik protestolar. . Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi hayran edici, şukuladım , memo – 64

71. Selam herkese web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler

72. Bu konu : ” Beyrut’taki tamamen rastgele, tesadüfi patlamanın ardından Lübnan’da tamamen organik protestolar. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 239

73. Bu konu : ” Beyrut’taki tamamen rastgele, tesadüfi patlamanın ardından Lübnan’da tamamen organik protestolar. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim iyi, sağolun , Emine – 298

74. Bitlis dan kimler var. Beyrut’taki tamamen rastgele, tesadüfi patlamanın ardından Lübnan’da tamamen organik protestolar. . Selam herkese sayfa inan ki güzel, face de paylaştım , hatice – 403

75. Gaziantep merkezden ben gaye. Merhaba herkese siteniz inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 17-05-2021 04:43:07

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link