Forbes, dünyanın en zengin insanlarının yıllık listesini yazdırdığında, bir yıldız işaretine sahipler.

Aile servetini saymazlar.

Aileleri de içeriyor olsaydı, dünyanın en zengin insanları hakkında ilginç bir şey fark ederdiniz.

r / komplo - Bezos, Gates, Buffet ve Musk Dünyanın En Zengin İnsanları DEĞİLDİR ... Yakın Bile Değil

Yaklaşık ilk 60 isim Rothschild ve ondan sonra 30 kadar Rockefellers diyordu.

Bankalar sıfırdan para basar.

Yeni yarattıkları hayali para birimlerinden faiz alıyorlar.

Kimsenin bir bankadan daha fazla paraya sahip olması imkansızdır.

Tüm para, faizle onlara geri ödenir.

Bir bankanız varsa, her şeye sahip olursunuz.

Bunlar toplumu perde arkasından yöneten “seçkinler” dir.

Ve servetlerinin çoğu insanın düşündüğünden çok, çok, çok daha yüksek olduğundan şüpheleniyorum. Bazıları Rothschild’in var olan paranın yarısı kadar şanslı olduğunu tahmin ediyor.

Bu alıntı özellikle alakalı görünüyor.

r / komplo - Bezos, Gates, Buffet ve Musk Dünyanın En Zengin İnsanları DEĞİLDİR ... Yakın Bile Değil

Bilginize, bankaların kendi başlarına basabilecek hükümetlere “borç vermeleri” için hiçbir zaman meşru bir neden olmamıştır.

Sadece eğlenceli küçük bir alıştırma için, dünyanın en iyi medya şirketlerinden bazılarının büyük hissedarlarını aradım.

Disney:

Facebook:

Google / Alfabe:

Twitter:

“Hep birlikte işin içinde olmalılar.”

Zaten öyleler.

28 Comments

1. Afyon merkezden ben Hasan. Merhaba web siteniz inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım 15-05-2021 15:37:25

2. Ardahan dan kimler var. Bezos, Gates, Buffet ve Musk Dünyanın En Zengin İnsanları DEĞİLDİR … Yakın Bile Değil . Merhabalar sayfan gerçekten mükemmel, tebrikler , – 270

3. Bu konu : ” Bezos, Gates, Buffet ve Musk Dünyanın En Zengin İnsanları DEĞİLDİR … Yakın Bile Değil ” çok güzel. Slm siten vallaha hayran edici, facebookta paylaştım , – 437

4. Mardin dan kimler var. Bezos, Gates, Buffet ve Musk Dünyanın En Zengin İnsanları DEĞİLDİR … Yakın Bile Değil . Merhaba web siteniz harbiden mükemmel, saolun , ali – 100

5. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım

6. Bu konu : ” Bezos, Gates, Buffet ve Musk Dünyanın En Zengin İnsanları DEĞİLDİR … Yakın Bile Değil ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten süper ötesi çok iyi, teşekkürler , Emine – 349

7. Bu konu : ” Bezos, Gates, Buffet ve Musk Dünyanın En Zengin İnsanları DEĞİLDİR … Yakın Bile Değil ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle dikkat çekici, saolun , gaye – 85

8. Mrb paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

9. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm sayfa inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Van merkezden ben memo. Merhaba sayfa vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım 01-06-2021 15:43:02

11. selamun aleyküm siten süper ötesi iyi, tebrikler

12. Slm paylaşımınız inanki hoşuma gitti, teşekkürler

13. Çankırı merkezden ben mehmet. Merhabalar web siteniz valla iyi, saolun 13-06-2021 23:40:31

14. elif yılmaz Reply

Selam herkese web sitesi inan ki dikkatimi çekti, sağolun

15. İstanbul merkezden ben hatice. Selam herkese siteniz inanki güzel, face de paylaştım 14-06-2021 21:28:12

16. Şanlıurfa merkezden ben ahmet. Merhaba siteniz valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım 17-06-2021 03:12:38

17. Bayburt merkezden ben mehmet. selamun aleyküm siten harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 24-06-2021 00:19:55

18. Sakarya dan kimler var. Bezos, Gates, Buffet ve Musk Dünyanın En Zengin İnsanları DEĞİLDİR … Yakın Bile Değil . Selam siten ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım , ali – 274

19. Isparta merkezden ben doruk. Merhabalar bu web sitesi vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım 07-07-2021 23:08:44

20. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bezos, Gates, Buffet ve Musk Dünyanın En Zengin İnsanları DEĞİLDİR … Yakın Bile Değil ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan vallaha iyi, saolun , elif yılmaz – 209

21. Selam herkese bu web sitesi inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım

22. Selam siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

23. Selamın aleyküm sayfan inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

24. Adana merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 24-07-2021 06:32:44

25. Bu konu : ” Bezos, Gates, Buffet ve Musk Dünyanın En Zengin İnsanları DEĞİLDİR … Yakın Bile Değil ” çok güzel. Slm paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 380

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link