Kategoriler
Genel

BI Projesi (Biyolojik Ölümsüzlük Projesi)

Bunu yanlışlıkla buldum

tarafından Michael Sokolov

itibaren IvanHarhan İnternet sitesi

Resim yayınla

30 Mart 2002Q Durum Uyarısı! Sadece Top Eyes!

İstihbarat Bilgilendirmesi

(Uygun Kurum İçi Yetkisi Olmaksızın Dış Ajanslara, Bölümlere, Yürütme, Yasama veya Yargı Şubelerine Serbest Bırakılmamalıdır)

Bu kurum, yaşlanma kodunun Biyolojik Ölümsüzlüğü kesin olarak kesinleştirdiğini açıkladı. Bunun gelecekteki bir olay olmadığını ve verilerin şu anda bilimsel testlerle kanıtlandığını lütfen unutmayın.

açıklama

Biyolojik / Fiziksel Ölümsüzlük veya ölüm ve ölme sorunu kalıcı olarak ele geçirilmiştir. İnsan Genom Projesi Birkaç İstihbarat Topluluğu Acentesi yönetiminde TRINE, UMBRA, SACRED, JEHOVAH, MAJESTIC, ZODIAC, SPIRITUAL, ÇEVRE ve MEDEA, ölümlü / fiziksel ölüm fethetti.

Veri

Son zamanlarda yayılmış olan bilgileri kullanma SSCB, bu ajans ve diğerlerinin çeşitli UFO / Dünyadışı projeler (dosyalanmış faaliyet gösteren diğer ülkeler de dahil olmak üzere), bu ajans Biyolojik Ölümsüzlük ile ilgili test edilmiş veriler hakkında kesin bilgi aldı.

Dünya dışı veriler 1952’ye kadar geri alındığında aşağıdaki kesin bilgileri verdi:

1) Tüm fiziksel hayvan ve / veya insanlar gerçekte (daha iyi bir kelime olmaması nedeniyle) bir insan / et kabına bağlı ruhlar. Hayvan ve / veya insan denekler üzerinde yapılan kesin testler, bunun artık pozitif olarak tanımlanabileceğini ve kanıtlanabileceğini göstermektedir.2) Bu verilerin çok yakından ve kolayca tespit edilmesini engelleyen fiziksel / zihinsel bir mekanizma vardır. Verilerin çarpıklığı, zihinsel olarak daha yakından gözlemlendiğinde ortaya çıkar. Bunun bir örneği, insanların etten yapıldığı ve bir ruha sahip olduğu fikri olabilir. Doğru veriler, insanlar bir ruhtur ve bir beden bedenine bağlı olacaktır.3) Bu zihinsel / fiziksel çarpıtma nedeniyle, bu brifingi okuyanların onu tam olarak anlamakta zorlanan zamanları ve içerdiği bilgilerin büyüklüğü olacaktır. Çalışmalar, bir şeyin belirsiz veya anlaşılabilir olmadığını, aynı materyalin tekrar tekrar okunmasının yanlış anlamaları giderebileceğini ve temizleyeceğini göstermektedir. Bu bilgilerin açıklığa kavuşturulması için her bireyin birkaç okuması gerekecektir.4) Bozulmayı yaratan bu olumsuz zihinsel mekanizmayı tetikleyen şey, doğrudan inanç sistemleri olarak “köktendinci” dünya dinleriyle bağlantılıdır. İnanç ne kadar köktenci olursa, bu mekanizma o kadar güçlü bir şekilde harekete geçirilir.5) aşırı tutuculuk bu vesile ile, tüm büyük dünya dinlerinde bulunan kutsal kitapların ve kutsal kitapların katı ve gerçek bir yorumu olarak tanımlanmaktadır.6) Tetik, köktenci olmayan dinlerle tamamen harekete geçirilmez. Mekanizmanın tüm dinlerde bir etkisi vardır.7) Dinler Dünya yaşamından daha iyi bir öbür dünyayı teşvik eden en güçlü aktivasyon tetikleyicisine sahiptir. Bu daha sonra daha hızlı yaşlanmayı destekleyen ikincil bir tetikleyiciye bağlanır. Bunun nedeni, insan özne kısmında, ölümün yaşam için tercih edilebilir olması ve ölümden sonraki yaşamın mevcut yaşamın sunabileceği herhangi bir hazzın ötesinde olacağını düşünmeyle doğrudan bağlantılı olmasıdır.8) Bu mekanizmalar aynı zamanda kıyamet günü etkisi de içerir. Dünya çapında harekete geçiyorlar, ancak yukarıda belirtilenlerle insan yapımı felaketler “toplu bilinçdışı tetikleyiciler”(A ve B bölümleri). Her insanın bu tetikleyicileri vardır. Yaşlanma devam ettikçe yoğun bir şekilde aktive olurlar, çünkü yaşlılık ve fiziksel ölüm dini kavramlara yaklaştıkça nüfus için daha önemli hale gelir.9) Yüzünden zihinsel bozulma (madde 2’de belirtilmiştir), tetikleyicilerin etkisi altındaki bireysel insanlar daha çok güç olarak adlandırılan daha yüksek bir güç veya varlık düşünür Tanrı, bu felaket olaylarını yönlendirir ( kıyamet etkisi.) İnsan deneklerin “inanıldıkları” Tanrı belirli dinlerinin düşmanlarını yok edecek ve aynı din veya mezhep üyeleri için daha iyi bir dünya başlatacak. Bu, dinleri ne olursa olsun, bu zihinsel tetikleyicilerden etkilenen tüm insanlar için geçerlidir.

ÖNEMLİ**:**A) “İNANÇ” TANRI BU OLAYLARIN DOĞRUDAN DOĞRUDUR.B) BU ETKİNLİKLER, BİREYSEL DİNLERİN HER BİRİNE DİNLENMEYE ÖZEL KENDİ KENDİNE YER ALAN BÜTÜNLÜKLERLE YAPILMIŞTIR VE DÜNYA ETKİNLİKLERİNİN BİREYSELLERE GÖRE YORUMU.C) BUNLARDAN YA DA YA DA VEYA İNSAN YARIŞMASI VE İNSAN YARIŞMASININ SONUÇLARINI TANIMLAMAK İÇİN HERKESLE (BİRLİKTE TRIGGER MEKANİZMALARI İLE BİRLİKTE) ÇALIŞAN BİREYSEL ÇALIŞIR.D) DOOMSDAY’I OCCUR’E ETKİLEYEN İNSANLARIN BU EYLEMLERİN YORUMU VE GERÇEKLEŞTİRİLMESİDİR.E) MAN BU EYLEMLERİ VE SENARYOLARI SEBEP EDİYOR VE YERİNE GETİRİYOR TANRI ÇOK FARKLI FUARLARIN BİRÇOK YORUMU Bu Tetikleyicilerin Tek Etkisi, Yükselen Terörizm ve Geniş Nükleer ve Biyolojik Dünya Savaşı Kesinleşerek Dünya Sonu Senaryosuyla Tüm İnsan Irkının Tamamen Yok Edilmesidir.10) Şu anda, çeşitli teoriler olmasına rağmen, bu mekanizmaların başlangıçta insan popülasyonuna nasıl aktarıldığı belirsizdir. Sadece 1-9 öğelerinin doğru ve kanıtlanmış olduğu açıktır.

Şubat 2002’den Bu Yana Güncel Veriler:

1) NASA çeşitli kapak öyküleri altında başarıyla koordine edildi, ancak perde arkasında güneş sistemimizin gezegensel keşfi “Yüksek Öncelikli ‘A Sınıfı’ Durumu”Tetik mekanizmalarının etkisinin tam olması nedeniyle 11 Eylül 2001. Bu büro tarafından kullanılan bilgisayar matrisleri ve dünya çapındaki diğer istihbarat teşkilatlarının koordinatları,% 99.99 doğrulukla, diğer gezegenlerin hızlı bir şekilde kolonileştirilmediği ve / veya çok sayıda yapay uzay istasyonunun yaratıldı ve kullanıldı. Önceki brifinglerde yer alan bilgiler “Yüksek Öncelikli ‘A Sınıfı’ Durumu“Bir”Bilmem gerek”Esasına göre.2) En önemlisi, BI Projesi (Biyolojik Ölümsüzlük Projesi) tamamlandı. Bu projenin tamamlanması, yaşamı sürdürebilen ve Dünya’ya benzer eko-sistemlere sahip gezegenleri olan yayılan yıldız sistemlerine gezegenler arası seyahat için geçen süre nedeniyle gerekli bir adımdı. Yeterli zaman verildiğinde, teknolojik gelişmeler ET’Ler olmadan gezegenler arası seyahat için yeterli olurdu BI. Zaman kıtlığı nedeniyle, BI nispeten yeni bilgilerden toplanan bilgilerle tamamlanması daha kolay bir projeydi İnsan Genom Projesi.3) Şu anda “hemen“, Gezegen genelinde devam eden mevcut” tetikleyici “durumlardan kurtarıldı. Temasa geçilecek kişiler sağlam bilimsel zihin ve bedenin yanı sıra, tetikleyicilerin (virüsün) ev gezegeni menzilinin dışında bir kez devam etmesine izin verecek herhangi bir dini bağlantıdan uzak olmalıdır. Üst düzey personel taşındıktan sonra, insanlığın diğer bölümleri zamanın elverdiği ölçüde kurtarılacaktır.4) Dünya Genelinde İstihbarat Topluluğu’Nin planı, insan ırkının herhangi bir bölümünün kaybedilmesi değil, en iyisi önce kurtarılmasıdır. Bu protokolü mümkün olduğunca hızlı ve adil bir şekilde uygulamak için projeler devam etmektedir.5) Anlaşılır olmasına rağmen BI çünkü tüm insan ırkı büyük bir girişimdir, aynı zamanda uygulanan “problem / çözüm matrisi” ile BI uygulandığında “tetikleyiciler” işlevini durduracak ve böylece Dünya çatışması ve savaşının büyük bir kısmını sona erdirecektir. Matris, TÜM çatışmanın bitmeyeceğini, ancak uygulanabilir çözümler uygulanarak yönetilebilir hale geleceğini belirterek devam ediyor.6) Matris, BI gezegensel insan kurtuluşu için geniş kapsamlı etkileri olacaktır. Mümkün olan herkes elde ettikten sonra BI başarıyla, dünya çapında barış daha kolay sağlanacak, çevre, gıda ve enerji endişeleri ele alınacak ve daha sonra insan ırkı istenirse Dünya’ya dönebilecektir.7) Matris, BI zaman içinde sorunun bir parçası olmayı bırakacaktır, çünkü BI gezegensel kolonizasyon / kaçış için bir ön koşuldur ve “tetik mekanizmaları” kendilerini tamamlamaya götürecek, böylece virüsü temizleyecek ve gezegensel yeniden önyüklemeye izin verecektir.8) “Tetik mekanizması” olanlara takip etme fırsatı verilecek BIancak “tetikleyiciler” kişisel denklemlerinden çıkarıldıktan sonra. Bu tetikleyicileri kaldırmak için kısa süre içinde bilimsel süreçler uygulanacaktır. Bu büro veya herhangi bir dünya çapındaki istihbarat birimi, bu süreçleri veya herhangi bir kişide tetikleyicileri kaldırmaya zorlamaz.9) Bu tetikleyiciler kişisel dini inançlarla yakından bağlantılı olduğundan, ABD Anayasası altında dine verilen korumaları veya diğer ülkelerde dünya çapında benzer koruyucu belgeleri ve yasaları ihlal etmemeye özen gösterilecektir.10) Yukarıda belirtilen planın tamamı, bu brifing tarihinden itibaren 10 ila 50 yıllık bir zaman çizelgesi içinde yürütülmelidir. İnsan ırkının hayatta kalma oranı, ilk 10’dan 50. yıla ulaşana kadar her yıl katlanarak azalır ve bu da tamamlanma / kaçmayı neredeyse imkansız hale getirecek şekilde artan ve daha aşılmaz sorunlara yol açar.11) NASA projenin bir parçası için uygun fon sağlanacaktır. Süreci hızlandırmak için normal kanalları finansman için atlamak kullanılacaktır.12) İnsan Genom Projesi üzerinde anlaşmaya varıldığı gibi sürekli fon alacaktır. Süreci hızlandırmak için normal kanalları finansman için atlamak kullanılacaktır.13) Bu projenin tüm aşamaları HEMEN yürürlüğe girecek! Süreci hızlandırmak için finansman ve strateji uygulaması için normal kanalları atlamak kullanılacaktır.14) Amerika Birleşik Devletleri Başkan Vekili, diğer ülke liderleri (ABD ve diğerleri) ile birlikte, bu bilginin ciddiyeti ve herhangi bir işlem yapılmazsa senaryonun sonucu hakkında bilgilendirildikten sonra uzay araştırmaları ile ilgili kendi kapak hikayelerini oluşturacaktır. çabuklaştırılmış BI ve kolonizasyon.

Orijinal içerikli dosyayı indir BURAYA

“BI Projesi (Biyolojik Ölümsüzlük Projesi)” için 31 yanıt

Çankırı merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, tebrikler 07-04-2020 09:18:14

Burdur merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım 08-04-2020 06:31:11

Yalova merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden hayran bıraktı, sağolun 10-04-2020 20:04:08

Kilis merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım 18-04-2020 21:33:43

Burdur merkezden ben gaye. Selam web siten vallaha billaha hayran edici, sağolun 23-04-2020 04:56:50

Elazığ merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım 26-04-2020 14:02:28

Samsun merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım 29-04-2020 08:30:33

Çorum merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web sitesi vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 30-04-2020 19:56:32

Osmaniye merkezden ben gaye. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım 06-05-2020 05:13:41

Aksaray merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım 06-05-2020 07:20:30

Siirt merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşımınız yeminle dikkat çekici, teşekkürler 13-05-2020 08:16:23

Gümüşhane merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfan inan ki iyi, twitter da paylaştım 14-05-2020 00:28:38

Batman merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 14-05-2020 08:26:04

Adana merkezden ben doruk. Merhaba herkese siten süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 15-05-2020 02:16:55

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir