Biden’ın buna Haiti başkanının öldürülmesinden önce hazırlandığını düşünüyorum. İzleyin ve Amerika’da bazı üzgün Haitililer olacağını görün. Baskıyı reddetmek isterlerse Haiti’ye geri dönemeyeceklerini biliyorlar. Haiti başkanının Amerikan politikaları yüzünden öldüğünü biliyorlar. Haitililer Florida’ya taşınmak için tekneler almaya başlarsa şaşırmam.

https://www.usatoday.com/in- derinlik/haber/ulus/2021/05/30/biden-oks-temporary-protected-status-haitian-migrants-living-tr/7469754002/

Author

85 Comments

1. Bu konu : ” Biden, ABD’de yaşayan Haitili göçmenler için Geçici Koruma Statüsüne Onay Verdi ” çok güzel. Slm paylaşımınız vallaha hayran edici, saolun , gaye – 161

2. Bu konu : ” Biden, ABD’de yaşayan Haitili göçmenler için Geçici Koruma Statüsüne Onay Verdi ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 101

3. Zonguldak dan kimler var. Biden, ABD’de yaşayan Haitili göçmenler için Geçici Koruma Statüsüne Onay Verdi . Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 485

4. Düzce dan kimler var. Biden, ABD’de yaşayan Haitili göçmenler için Geçici Koruma Statüsüne Onay Verdi . selam arkadaşlar web siteniz yeminle çok iyi, twitter da paylaştım , – 450

5. Merhaba paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

6. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Merhabalar web sitesi inan ki güzel, twitter da paylaştım

8. Afyon merkezden ben Aylin. Selam sayfa süper ötesi hayran edici, face de paylaştım 11-07-2021 02:35:55

9. Merhaba sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım

10. Yozgat dan kimler var. Biden, ABD’de yaşayan Haitili göçmenler için Geçici Koruma Statüsüne Onay Verdi . Merhaba herkese paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 14

11. Bu konu : ” Biden, ABD’de yaşayan Haitili göçmenler için Geçici Koruma Statüsüne Onay Verdi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ali – 388

12. Sinop dan kimler var. Biden, ABD’de yaşayan Haitili göçmenler için Geçici Koruma Statüsüne Onay Verdi . Slm sayfa vallaha çok iyi, saolun , emin – 121

13. Merhaba siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

14. Trabzon merkezden ben Hasan. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler 11-07-2021 02:44:06

15. Bolu merkezden ben memo. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha hoşuma gitti, sağolun 11-07-2021 02:44:34

16. Merhaba sayfan süper ötesi iyi, teraziye tıkladım

17. Selamın aleyküm sayfa inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım

18. Selamlar paylaşım gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım

19. Kahramanmaraş merkezden ben doruk. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım 11-07-2021 02:46:29

20. Ankara dan kimler var. Biden, ABD’de yaşayan Haitili göçmenler için Geçici Koruma Statüsüne Onay Verdi . Merhabalar web siteniz harbiden dikkatimi çekti, sağolun , hatice – 98

21. Çanakkale dan kimler var. Biden, ABD’de yaşayan Haitili göçmenler için Geçici Koruma Statüsüne Onay Verdi . selam arkadaşlar sayfa cidden ilgi uyandırıcı, saolun , ziya – 475

22. Malatya dan kimler var. Biden, ABD’de yaşayan Haitili göçmenler için Geçici Koruma Statüsüne Onay Verdi . Merhaba herkese sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, sağolun , Emine – 264

23. Merhaba herkese paylaşımınız valla güzel, saolun

24. Kütahya merkezden ben hatice. selam arkadaşlar sayfan cidden çok güzel, teraziye tıkladım 11-07-2021 02:50:56

25. Bu konu : ” Biden, ABD’de yaşayan Haitili göçmenler için Geçici Koruma Statüsüne Onay Verdi ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım valla çok iyi, teraziye tıkladım , gaye – 147

26. Selamlar siten ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

27. Bu konu : ” Biden, ABD’de yaşayan Haitili göçmenler için Geçici Koruma Statüsüne Onay Verdi ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz valla iyi, sağolun , Hasan – 226

28. Merhaba herkese siteniz inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım

29. Bu konu : ” Biden, ABD’de yaşayan Haitili göçmenler için Geçici Koruma Statüsüne Onay Verdi ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 76

30. elif yılmaz Reply

Mardin merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfanız valla çok hoşuma gitti, teşekkürler 11-07-2021 02:57:19

31. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Biden, ABD’de yaşayan Haitili göçmenler için Geçici Koruma Statüsüne Onay Verdi ” çok güzel. Selamlar sayfan ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 349

32. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

33. selamun aleyküm sayfan inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım

34. Merhaba paylaşımınız inanki dikkat çekici, face de paylaştım

35. Selam herkese siten vallaha billaha dikkat çekici, saolun

36. Selamlar web siteniz gerçekten dikkat çekici, teşekkürler

37. elif yılmaz Reply

Elazığ merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşımın ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım 11-07-2021 03:26:06

38. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Biden, ABD’de yaşayan Haitili göçmenler için Geçici Koruma Statüsüne Onay Verdi ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 439

39. Sinop dan kimler var. Biden, ABD’de yaşayan Haitili göçmenler için Geçici Koruma Statüsüne Onay Verdi . selamun aleyküm web siteniz inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ziya – 459

40. Bu konu : ” Biden, ABD’de yaşayan Haitili göçmenler için Geçici Koruma Statüsüne Onay Verdi ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, sağolun , Emine – 87

41. Bu konu : ” Biden, ABD’de yaşayan Haitili göçmenler için Geçici Koruma Statüsüne Onay Verdi ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 250

42. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Biden, ABD’de yaşayan Haitili göçmenler için Geçici Koruma Statüsüne Onay Verdi ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım , elif yılmaz – 129

43. Bu konu : ” Biden, ABD’de yaşayan Haitili göçmenler için Geçici Koruma Statüsüne Onay Verdi ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi vallaha çok iyi, face de paylaştım , mehmet – 179

44. Tunceli merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi dikkat çekici, tebrikler 11-07-2021 04:20:54

45. elif yılmaz Reply

Erzincan dan kimler var. Biden, ABD’de yaşayan Haitili göçmenler için Geçici Koruma Statüsüne Onay Verdi . Slm paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 435

46. Samsun merkezden ben . merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım 11-07-2021 06:25:28

47. Gürbüz Reply

Ağrı dan kimler var. Biden, ABD’de yaşayan Haitili göçmenler için Geçici Koruma Statüsüne Onay Verdi . Merhaba herkese siten yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Gürbüz – 41

48. Gürbüz Reply

Tunceli dan kimler var. Biden, ABD’de yaşayan Haitili göçmenler için Geçici Koruma Statüsüne Onay Verdi . Selam web siten gerçekten hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 235

49. Giresun dan kimler var. Biden, ABD’de yaşayan Haitili göçmenler için Geçici Koruma Statüsüne Onay Verdi . Selam paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Hasan – 500

50. Merhaba herkese siteniz valla çok hoşuma gitti, şukuladım

51. Merhaba herkese web sitesi yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım

52. Bu konu : ” Biden, ABD’de yaşayan Haitili göçmenler için Geçici Koruma Statüsüne Onay Verdi ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, saolun , memo – 111

53. Bu konu : ” Biden, ABD’de yaşayan Haitili göçmenler için Geçici Koruma Statüsüne Onay Verdi ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız cidden mükemmel, saolun , – 94

54. Selamın aleyküm siteniz vallaha dikkat çekici, face de paylaştım

55. İzmir dan kimler var. Biden, ABD’de yaşayan Haitili göçmenler için Geçici Koruma Statüsüne Onay Verdi . Selam sayfanız harbiden çok iyi, teşekkürler , gaye – 411

56. Bu konu : ” Biden, ABD’de yaşayan Haitili göçmenler için Geçici Koruma Statüsüne Onay Verdi ” çok güzel. Slm web siten valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , mehmet – 58

57. Selam herkese web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler

58. Bu konu : ” Biden, ABD’de yaşayan Haitili göçmenler için Geçici Koruma Statüsüne Onay Verdi ” çok güzel. Selam herkese sayfan vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım , ali – 99

59. selamun aleyküm web siten süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım

60. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler

61. Selam bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım

62. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Biden, ABD’de yaşayan Haitili göçmenler için Geçici Koruma Statüsüne Onay Verdi ” çok güzel. Selamlar sayfan inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 275

63. Düzce dan kimler var. Biden, ABD’de yaşayan Haitili göçmenler için Geçici Koruma Statüsüne Onay Verdi . Selam paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 217

64. Yalova dan kimler var. Biden, ABD’de yaşayan Haitili göçmenler için Geçici Koruma Statüsüne Onay Verdi . Selamın aleyküm paylaşımın vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 197

65. Osmaniye dan kimler var. Biden, ABD’de yaşayan Haitili göçmenler için Geçici Koruma Statüsüne Onay Verdi . Merhaba herkese bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 245

66. Bu konu : ” Biden, ABD’de yaşayan Haitili göçmenler için Geçici Koruma Statüsüne Onay Verdi ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden hayran edici, teraziye tıkladım , Gürbüz – 221

67. Bu konu : ” Biden, ABD’de yaşayan Haitili göçmenler için Geçici Koruma Statüsüne Onay Verdi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 329

68. Çanakkale merkezden ben memo. Selam siten gerçekten güzel, şukuladım 31-08-2021 19:28:12

69. Sinop dan kimler var. Biden, ABD’de yaşayan Haitili göçmenler için Geçici Koruma Statüsüne Onay Verdi . Merhaba web siten valla hayran edici, sağolun , ziya – 263

70. Hakkari dan kimler var. Biden, ABD’de yaşayan Haitili göçmenler için Geçici Koruma Statüsüne Onay Verdi . selamun aleyküm siteniz inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 251

71. Elazığ dan kimler var. Biden, ABD’de yaşayan Haitili göçmenler için Geçici Koruma Statüsüne Onay Verdi . Selam sayfanız harbiden hayran bıraktı, teşekkürler , Hasan – 186

72. Merhaba herkese sayfa vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

73. Bolu merkezden ben ahmet. Merhaba bu web sitesi valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım 19-09-2021 05:10:13

74. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım

75. Bu konu : ” Biden, ABD’de yaşayan Haitili göçmenler için Geçici Koruma Statüsüne Onay Verdi ” çok güzel. Mrb web siteniz inanki çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 292

76. Bu konu : ” Biden, ABD’de yaşayan Haitili göçmenler için Geçici Koruma Statüsüne Onay Verdi ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inan ki çok iyi, sağolun , doruk – 119

Write A Comment