State Run Media haber kuruluşlarından sadece 3 soru aldı:

AP

Bloomberg

PBS Haber Saati

Cidden Demokratlar Trump gerçekten BU KADAR kötü müydü? Biden gazetecilerin sözünü kesti ve KENDİ YAZISINDAN okudu! Çünkü muhabirler kelimesi kelimesine cevap vermediler ve muhabirler iğrenç bir şekilde bunun olmasına izin verdi. O kadar barizdi ki. Trump hakkında istediğini söyle. Ancak saatlerce düşman medyadan sorular aldı. Dostum ısıyı aldı ve onlara geri verdi. Biden, State Run Medya’ya dünyanın en kolay sorularını sorduruyor. Ve sorunun tamamını bile hatırlayamıyorum.

Hileli seçimlerin sonuçları var! Joe Biden sıfır güven veriyor ve sıfır karizması var. Bu huzurevi sakini, Başkomutan olmaya devam edemez. Amerikan zayıflığı insanlara gösteriyor!

Çin, Rusya, İran ve Kuzey Kore kesinlikle sudaki Kan kokusunu alıyor. Bu bir felâket. Ve ancak destansı bir boktan durum ortaya çıktığında medya, Dementia Biden’daki Isıyı gündeme getiriyor.

18 Comments

1. Bu konu : ” Biden Basın Toplantısı Acınasıydı. Amerikalılar olarak güvenliğimizden ciddi olarak korkuyorum. neden yok ” çok güzel. Selam sayfa vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım , Emine – 494

2. Bu konu : ” Biden Basın Toplantısı Acınasıydı. Amerikalılar olarak güvenliğimizden ciddi olarak korkuyorum. neden yok ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım , ahmet – 221

3. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

4. Malatya dan kimler var. Biden Basın Toplantısı Acınasıydı. Amerikalılar olarak güvenliğimizden ciddi olarak korkuyorum. neden yok . selamun aleyküm sayfan inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 37

5. Adana dan kimler var. Biden Basın Toplantısı Acınasıydı. Amerikalılar olarak güvenliğimizden ciddi olarak korkuyorum. neden yok . Merhaba herkese web sitesi cidden iyi, twitter da paylaştım , Emine – 445

6. Kırklareli merkezden ben ali. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha çok güzel, facebookta paylaştım 26-08-2021 07:02:09

7. Bu konu : ” Biden Basın Toplantısı Acınasıydı. Amerikalılar olarak güvenliğimizden ciddi olarak korkuyorum. neden yok ” çok güzel. Slm paylaşımınız vallaha billaha güzel, sağolun , Gürbüz – 18

8. Gümüşhane dan kimler var. Biden Basın Toplantısı Acınasıydı. Amerikalılar olarak güvenliğimizden ciddi olarak korkuyorum. neden yok . Merhaba herkese sayfan gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım , memo – 375

9. Yozgat merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 31-08-2021 18:04:26

10. Bu konu : ” Biden Basın Toplantısı Acınasıydı. Amerikalılar olarak güvenliğimizden ciddi olarak korkuyorum. neden yok ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız vallaha güzel, sağolun , Emine – 124

11. Selamın aleyküm web siten inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım

12. Edirne dan kimler var. Biden Basın Toplantısı Acınasıydı. Amerikalılar olarak güvenliğimizden ciddi olarak korkuyorum. neden yok . merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki dikkat çekici, şukuladım , banu – 428

13. Niğde merkezden ben hatice. selamun aleyküm web siten gerçekten çok iyi, tebrikler 16-09-2021 06:09:34

14. Osmaniye dan kimler var. Biden Basın Toplantısı Acınasıydı. Amerikalılar olarak güvenliğimizden ciddi olarak korkuyorum. neden yok . Slm bu web sitesi inanki mükemmel, twitter da paylaştım , doruk – 300

Write A Comment