Biden Başkanlık tahmini

Antifa ve MAGA seçkinlere karşı birleşiyor

veya daha doğrusu Aşırı Sol ve Aşırı Sağ

Siyasi partinin ötesinde olduğu, bunun yerine GovHalls’ı işgal ettiği Occupy gibi olacak

temelde NeoLibs ve NeoCon’lar sürekli olarak protesto edilecek ve konuşma etkinlikleri imkansız olacak

Bir gerileme olduğunu görmüyorum. İnsanlar sadece daha fazla üzülüyor. Trump’ın günah keçisi gittiğinde … pekala, zaten oluyor. Daha önce “Başkan Yok” diyen DC isyanı vardı

Medyada konuşan kafalar sonsuza kadar “gözetleme sisteme olan inancını kaybedecek” demeye devam ediyor, ancak SIFIR’dan daha düşük olamaz. Uzun zamandır olduğu gibi.

… BlueIce5 tarafından gönderilen
[comments]

“Biden Başkanlık tahmini” üzerine 17 yorum

1. Kilis merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 07-01-2021 17:12:44

2. Bu konu : ” Biden Başkanlık tahmini ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi ciddiyim çok güzel, tebrikler , gaye – 185

3. Tokat merkezden ben ali. Slm sayfanız gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 07-01-2021 23:13:42

4. Bu konu : ” Biden Başkanlık tahmini ” çok güzel. Selamlar paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , ahmet – 301

5. Sivas merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşımın harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 09-01-2021 03:23:46

6. Kahramanmaraş dan kimler var. Biden Başkanlık tahmini . selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha çok iyi, sağolun , memo – 150

7. Bitlis dan kimler var. Biden Başkanlık tahmini . Selamlar siteniz süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 391

8. Ardahan merkezden ben emin. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim mükemmel, teşekkürler 14-01-2021 06:41:03

9. Rize dan kimler var. Biden Başkanlık tahmini . Selam herkese web sitesi yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 85

10. Bu konu : ” Biden Başkanlık tahmini ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ali – 460

11. Erzurum dan kimler var. Biden Başkanlık tahmini . selam arkadaşlar siteniz ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım , – 379

12. Bu konu : ” Biden Başkanlık tahmini ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ahmet – 297

13. Bu konu : ” Biden Başkanlık tahmini ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 258

14. Mardin dan kimler var. Biden Başkanlık tahmini . Merhaba web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , banu – 213

15. Bu konu : ” Biden Başkanlık tahmini ” çok güzel. Mrb sayfa vallaha çok güzel, sağolun , Emine – 224

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link