Onu son dakikada gerçek adaylarıyla değiştirecekler. İnsanların gerçek bir ayırt etme olmadan körü körüne oy vereceği, yalnızca isim tanınmasıyla seçilebilen biri.

Polonya’da görevdeki Andrzej Duda ile rakibi Malgorzata Kidawa-Blonska son dakikada Rafal Trzaskowski ile değiştirildiğinde olanın aynısı.

https://ibb.co/TWz6zBt

https://ibb.co/3pn0JyV

… pikcoolski tarafından gönderildi
[comments]

Author

81 Comments

1. Aydın merkezden ben doruk. Mrb paylaşım süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım 27-09-2020 06:46:01

2. Merhabalar sayfanız harbiden mükemmel, teşekkürler

3. Balıkesir merkezden ben banu. Selam herkese sayfa inan ki güzel, linkedinde paylaştım 02-10-2020 09:07:07

4. elif yılmaz Reply

Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siten cidden mükemmel, teşekkürler 02-10-2020 11:18:28

5. Kastamonu merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki çok iyi, twitter da paylaştım 02-10-2020 12:22:46

6. Selamlar sayfa harbiden hayran bıraktı, tebrikler

7. Gürbüz Reply

Karaman merkezden ben Gürbüz. Slm web sitesi cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 12:23:04

8. elif yılmaz Reply

Ordu merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 04-10-2020 15:06:24

9. Mrb paylaşımın inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

10. Merhaba paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım

11. Giresun merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler 10-10-2020 21:12:33

12. Sivas dan kimler var. Biden bir yer tutucu adaydır .. . merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden iyi, sağolun , mehmet – 42

13. Burdur dan kimler var. Biden bir yer tutucu adaydır .. . Merhaba herkese siten vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 139

14. Ankara dan kimler var. Biden bir yer tutucu adaydır .. . Merhabalar web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, saolun , Aylin – 254

15. Van dan kimler var. Biden bir yer tutucu adaydır .. . Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Emine – 362

16. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım

17. Uşak dan kimler var. Biden bir yer tutucu adaydır .. . Slm siten ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 120

18. Bu konu : ” Biden bir yer tutucu adaydır .. ” çok güzel. Selam paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler , gaye – 166

19. Gürbüz Reply

Kayseri dan kimler var. Biden bir yer tutucu adaydır .. . selam arkadaşlar siten harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 490

20. Bu konu : ” Biden bir yer tutucu adaydır .. ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım , emin – 15

21. Selamlar siten inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

22. Bu konu : ” Biden bir yer tutucu adaydır .. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım , emin – 365

23. Bu konu : ” Biden bir yer tutucu adaydır .. ” çok güzel. Selamlar web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ziya – 171

24. Bu konu : ” Biden bir yer tutucu adaydır .. ” çok güzel. Mrb web siten inanılmaz mükemmel, teşekkürler , ali – 164

25. Gürbüz Reply

Bingöl dan kimler var. Biden bir yer tutucu adaydır .. . merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 443

26. Bu konu : ” Biden bir yer tutucu adaydır .. ” çok güzel. Selam bu web sitesi inanılmaz güzel, tebrikler , – 151

27. Bitlis dan kimler var. Biden bir yer tutucu adaydır .. . Merhabalar paylaşım vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım , Aylin – 30

28. Merhabalar siten inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

29. Konya dan kimler var. Biden bir yer tutucu adaydır .. . Selamın aleyküm siteniz inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler , Emine – 12

30. Gürbüz Reply

Mrb web sitesi harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım

31. Gürbüz Reply

Yozgat dan kimler var. Biden bir yer tutucu adaydır .. . selam arkadaşlar sayfan vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 128

32. Slm bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun

33. Bu konu : ” Biden bir yer tutucu adaydır .. ” çok güzel. Mrb sayfa ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler , – 26

34. Antalya dan kimler var. Biden bir yer tutucu adaydır .. . Selam herkese web siteniz gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım , banu – 152

35. İzmir merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden mükemmel, twitter da paylaştım 11-12-2020 07:34:42

36. Muş dan kimler var. Biden bir yer tutucu adaydır .. . Merhaba herkese paylaşım süper ötesi güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 229

37. Bolu dan kimler var. Biden bir yer tutucu adaydır .. . Selam herkese web siteniz inanılmaz çok güzel, teşekkürler , ali – 499

38. Bitlis merkezden ben banu. Selamlar web siteniz valla iyi, face de paylaştım 29-12-2020 23:10:45

39. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim mükemmel, face de paylaştım

40. Bu konu : ” Biden bir yer tutucu adaydır .. ” çok güzel. Selam sayfan cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , banu – 336

41. Bu konu : ” Biden bir yer tutucu adaydır .. ” çok güzel. Selam herkese sayfan valla çok hoşuma gitti, tebrikler , Emine – 221

42. Nevşehir dan kimler var. Biden bir yer tutucu adaydır .. . Selamlar siteniz inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 311

43. Bursa merkezden ben Aylin. Mrb paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, şukuladım 14-01-2021 11:45:13

44. Kayseri dan kimler var. Biden bir yer tutucu adaydır .. . Slm siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 82

45. Bingöl merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle çok iyi, teraziye tıkladım 18-01-2021 13:34:38

46. Bu konu : ” Biden bir yer tutucu adaydır .. ” çok güzel. Mrb web siteniz inan ki hayran bıraktı, sağolun , emin – 112

47. Sivas merkezden ben memo. Selam paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 30-01-2021 07:16:47

48. Tunceli merkezden ben banu. Merhaba herkese web siten yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 05-02-2021 18:20:10

49. Bu konu : ” Biden bir yer tutucu adaydır .. ” çok güzel. Selamlar sayfanız cidden güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 294

50. selamun aleyküm sayfanız inanki hoşuma gitti, teşekkürler

51. Slm paylaşımın cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

52. Bartın merkezden ben emin. Selamlar bu web sitesi harbiden iyi, şukuladım 28-02-2021 20:33:20

53. Gaziantep dan kimler var. Biden bir yer tutucu adaydır .. . Selamın aleyküm web siteniz gerçekten hoşuma gitti, sağolun , – 8

54. Bu konu : ” Biden bir yer tutucu adaydır .. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inan ki iyi, sağolun , Hasan – 414

55. Kastamonu merkezden ben ahmet. Selamlar sayfanız ciddiyim çok iyi, saolun 22-03-2021 02:44:46

56. Bu konu : ” Biden bir yer tutucu adaydır .. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 217

57. Bu konu : ” Biden bir yer tutucu adaydır .. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Aylin – 116

58. Bu konu : ” Biden bir yer tutucu adaydır .. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 95

59. Kilis dan kimler var. Biden bir yer tutucu adaydır .. . Selamın aleyküm siten süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 26

60. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Biden bir yer tutucu adaydır .. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 233

61. Nevşehir merkezden ben ziya. Selam herkese sayfa inan ki çok iyi, teşekkürler 16-04-2021 08:21:03

62. Bu konu : ” Biden bir yer tutucu adaydır .. ” çok güzel. Selam sayfan yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 27

63. Bursa merkezden ben doruk. Selamlar web siten yeminle iyi, twitter da paylaştım 20-04-2021 07:40:20

64. Adana dan kimler var. Biden bir yer tutucu adaydır .. . merhaba arkadaşlar siteniz valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , doruk – 486

65. Bu konu : ” Biden bir yer tutucu adaydır .. ” çok güzel. Merhaba sayfan vallaha güzel, saolun , emin – 35

66. Hakkari merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfan ciddiyim çok iyi, tebrikler 07-05-2021 03:10:45

67. Erzincan dan kimler var. Biden bir yer tutucu adaydır .. . Merhaba herkese paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 448

68. Kırıkkale dan kimler var. Biden bir yer tutucu adaydır .. . selam arkadaşlar bu web sitesi cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 448

69. Hatay dan kimler var. Biden bir yer tutucu adaydır .. . Selamlar web siteniz inanki hayran edici, teşekkürler , ziya – 194

70. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım

71. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

72. Tekirdağ merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşım vallaha iyi, sağolun 23-05-2021 05:32:32

73. Aksaray dan kimler var. Biden bir yer tutucu adaydır .. . Slm bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 347

74. Bu konu : ” Biden bir yer tutucu adaydır .. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , mehmet – 287

75. Aydın dan kimler var. Biden bir yer tutucu adaydır .. . merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, saolun , gaye – 233

76. Selam herkese paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link