Biden bir yer tutucu adaydır ..

Onu son dakikada gerçek adaylarıyla değiştirecekler. İnsanların gerçek bir ayırt etme olmadan körü körüne oy vereceği, yalnızca isim tanınmasıyla seçilebilen biri.

Polonya’da görevdeki Andrzej Duda ile rakibi Malgorzata Kidawa-Blonska son dakikada Rafal Trzaskowski ile değiştirildiğinde olanın aynısı.

https://ibb.co/TWz6zBt

https://ibb.co/3pn0JyV

… pikcoolski tarafından gönderildi
[comments]

“Biden bir yer tutucu adaydır ..” üzerine 19 yorum

1. Balıkesir merkezden ben banu. Selam herkese sayfa inan ki güzel, linkedinde paylaştım 02-10-2020 09:07:07

2. Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siten cidden mükemmel, teşekkürler 02-10-2020 11:18:28

3. Kastamonu merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki çok iyi, twitter da paylaştım 02-10-2020 12:22:46

4. Karaman merkezden ben Gürbüz. Slm web sitesi cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 12:23:04

5. Ordu merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 04-10-2020 15:06:24

6. Giresun merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler 10-10-2020 21:12:33

7. Sivas dan kimler var. Biden bir yer tutucu adaydır .. . merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden iyi, sağolun , mehmet – 42

8. Burdur dan kimler var. Biden bir yer tutucu adaydır .. . Merhaba herkese siten vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 139

9. Ankara dan kimler var. Biden bir yer tutucu adaydır .. . Merhabalar web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, saolun , Aylin – 254

10. Van dan kimler var. Biden bir yer tutucu adaydır .. . Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Emine – 362

11. Uşak dan kimler var. Biden bir yer tutucu adaydır .. . Slm siten ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 120

12. Bu konu : ” Biden bir yer tutucu adaydır .. ” çok güzel. Selam paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler , gaye – 166

Yorum yapın