Açık konuşalım, siyaset lanet kadar sahte

Bunu söyledikten sonra, kimsenin Biden’ı ciddiye aldığını sanmıyorum. Adam artık zihinsel olarak orada değil. Ben kaba davranmıyorum ya da siyaset umurunda değil

O yaşlı, zayıf bir adam ve beyni mücadele ediyor. Hepimizin başına gelecek, öyleyse neden Biden’ın başına gelmiyormuş gibi davranalım?

Adam yakında ölüyor.

Author

90 Comments

1. Sakarya merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siten harbiden hayran bıraktı, saolun 15-08-2020 14:38:47

2. Adana merkezden ben Emine. selamun aleyküm bu web sitesi cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 19-08-2020 10:30:17

3. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi dikkat çekici, sağolun

4. Merhaba herkese siten valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Merhaba web siten gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım

6. Gümüşhane merkezden ben ziya. selamun aleyküm siteniz inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 04-09-2020 19:54:05

7. Aksaray merkezden ben ali. Selam web sitesi inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım 05-09-2020 04:59:36

8. Batman merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşım inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 09-09-2020 10:23:42

9. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

10. Merhaba herkese paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler

11. Burdur merkezden ben Aylin. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim güzel, teraziye tıkladım 02-10-2020 10:11:29

12. Mrb paylaşımın gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım

13. Zonguldak merkezden ben banu. Mrb paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım 10-10-2020 00:50:28

14. Selam herkese web siteniz inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım

15. Selamlar paylaşım cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım

16. Gaziantep dan kimler var. Biden gerçekten başka bir tecrit istiyor mu? . Slm web siteniz vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Emine – 118

17. Manisa merkezden ben ziya. Selamlar sayfan vallaha iyi, şukuladım 14-11-2020 00:38:15

18. Bu konu : ” Biden gerçekten başka bir tecrit istiyor mu? ” çok güzel. Merhabalar sayfan valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 193

19. Bu konu : ” Biden gerçekten başka bir tecrit istiyor mu? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım , Emine – 479

20. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Biden gerçekten başka bir tecrit istiyor mu? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız inan ki çok iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 130

21. Slm paylaşımınız vallaha çok iyi, face de paylaştım

22. Gümüşhane dan kimler var. Biden gerçekten başka bir tecrit istiyor mu? . Selamlar web siten harbiden çok güzel, tebrikler , doruk – 237

23. Gürbüz Reply

Van merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web siten inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 15-12-2020 22:47:58

24. Bu konu : ” Biden gerçekten başka bir tecrit istiyor mu? ” çok güzel. Selamlar sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 109

25. Bingöl dan kimler var. Biden gerçekten başka bir tecrit istiyor mu? . Merhaba paylaşım ciddiyim iyi, twitter da paylaştım , banu – 125

26. Bu konu : ” Biden gerçekten başka bir tecrit istiyor mu? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız vallaha hoşuma gitti, sağolun , mehmet – 185

27. Trabzon dan kimler var. Biden gerçekten başka bir tecrit istiyor mu? . selamun aleyküm siten gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım , – 361

28. Ankara merkezden ben banu. Merhaba herkese web sitesi inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 28-12-2020 14:43:41

29. Selamlar web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

30. elif yılmaz Reply

Samsun merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha çok güzel, sağolun 03-01-2021 11:59:44

31. Bu konu : ” Biden gerçekten başka bir tecrit istiyor mu? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle çok güzel, teşekkürler , – 64

32. Yalova dan kimler var. Biden gerçekten başka bir tecrit istiyor mu? . selamun aleyküm siten vallaha mükemmel, teşekkürler , ziya – 375

33. Edirne dan kimler var. Biden gerçekten başka bir tecrit istiyor mu? . Merhabalar paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ahmet – 401

34. Kütahya merkezden ben Hasan. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz çok güzel, teşekkürler 11-01-2021 22:35:04

35. Kastamonu merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla güzel, şukuladım 11-01-2021 23:39:53

36. elif yılmaz Reply

Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfanız ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım 13-01-2021 06:10:58

37. Bu konu : ” Biden gerçekten başka bir tecrit istiyor mu? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız yeminle iyi, twitter da paylaştım , doruk – 39

38. Niğde merkezden ben Aylin. Merhaba siten inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 20-01-2021 02:37:32

39. Bu konu : ” Biden gerçekten başka bir tecrit istiyor mu? ” çok güzel. Slm sayfan cidden hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 277

40. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım

41. Isparta merkezden ben hatice. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 08-02-2021 12:18:27

42. Bu konu : ” Biden gerçekten başka bir tecrit istiyor mu? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inanki dikkat çekici, teşekkürler , emin – 50

43. Bursa dan kimler var. Biden gerçekten başka bir tecrit istiyor mu? . Selam herkese sayfanız vallaha iyi, saolun , gaye – 129

44. Kırklareli merkezden ben ahmet. Slm paylaşım cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 03-03-2021 03:26:53

45. Çanakkale dan kimler var. Biden gerçekten başka bir tecrit istiyor mu? . Selam herkese sayfa ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 63

46. Bu konu : ” Biden gerçekten başka bir tecrit istiyor mu? ” çok güzel. Slm sayfanız cidden mükemmel, facebookta paylaştım , hatice – 70

47. elif yılmaz Reply

Konya dan kimler var. Biden gerçekten başka bir tecrit istiyor mu? . Merhabalar siten süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 434

48. Samsun merkezden ben memo. Slm paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun 27-03-2021 16:00:08

49. Bu konu : ” Biden gerçekten başka bir tecrit istiyor mu? ” çok güzel. Mrb sayfa süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Emine – 50

50. Diyarbakır dan kimler var. Biden gerçekten başka bir tecrit istiyor mu? . Selamlar sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun , doruk – 396

51. Çanakkale merkezden ben gaye. Selamlar web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım 07-04-2021 15:36:36

52. Bu konu : ” Biden gerçekten başka bir tecrit istiyor mu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim iyi, saolun , ali – 159

53. Selam herkese web siten inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım

54. Rize merkezden ben mehmet. selamun aleyküm bu web sitesi cidden çok iyi, face de paylaştım 17-04-2021 14:25:53

55. Tokat dan kimler var. Biden gerçekten başka bir tecrit istiyor mu? . Merhabalar bu web sitesi inanılmaz güzel, teraziye tıkladım , gaye – 320

56. Bu konu : ” Biden gerçekten başka bir tecrit istiyor mu? ” çok güzel. Selam paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 239

57. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Biden gerçekten başka bir tecrit istiyor mu? ” çok güzel. Merhabalar siteniz valla ilgi uyandırıcı, sağolun , Gürbüz – 240

58. Mersin dan kimler var. Biden gerçekten başka bir tecrit istiyor mu? . Mrb sayfa cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 418

59. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

60. Selam sayfanız yeminle mükemmel, facebookta paylaştım

61. merhaba arkadaşlar siten vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım

62. Selam sayfanız inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

63. elif yılmaz Reply

Tokat dan kimler var. Biden gerçekten başka bir tecrit istiyor mu? . Merhaba sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 492

64. Slm bu web sitesi gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım

65. Selam herkese sayfanız vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım

66. Uşak merkezden ben emin. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler 29-05-2021 02:24:24

67. Bu konu : ” Biden gerçekten başka bir tecrit istiyor mu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki hayran bıraktı, sağolun , ziya – 131

68. Selam web siteniz süper ötesi hayran edici, şukuladım

69. Kırıkkale dan kimler var. Biden gerçekten başka bir tecrit istiyor mu? . merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun , – 164

70. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım

71. Çorum dan kimler var. Biden gerçekten başka bir tecrit istiyor mu? . Merhaba siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun , mehmet – 113

72. Bu konu : ” Biden gerçekten başka bir tecrit istiyor mu? ” çok güzel. Mrb sayfanız inan ki mükemmel, tebrikler , emin – 213

73. Kilis merkezden ben ziya. Mrb sayfanız inan ki hayran edici, face de paylaştım 23-06-2021 03:14:32

74. Sivas dan kimler var. Biden gerçekten başka bir tecrit istiyor mu? . Slm paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , emin – 492

75. Bu konu : ” Biden gerçekten başka bir tecrit istiyor mu? ” çok güzel. Merhaba sayfan vallaha billaha mükemmel, şukuladım , Hasan – 314

76. selamun aleyküm sayfa inanki hayran edici, facebookta paylaştım

77. Gürbüz Reply

Konya merkezden ben Gürbüz. Mrb bu web sitesi cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 25-06-2021 18:01:16

78. Bu konu : ” Biden gerçekten başka bir tecrit istiyor mu? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa harbiden hayran edici, teraziye tıkladım , mehmet – 76

79. Bu konu : ” Biden gerçekten başka bir tecrit istiyor mu? ” çok güzel. Selam paylaşım gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 367

80. Isparta merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha hayran edici, facebookta paylaştım 30-06-2021 21:40:09

81. Bu konu : ” Biden gerçekten başka bir tecrit istiyor mu? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 318

82. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Biden gerçekten başka bir tecrit istiyor mu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, saolun , elif yılmaz – 76

83. Kahramanmaraş dan kimler var. Biden gerçekten başka bir tecrit istiyor mu? . Merhaba paylaşımınız yeminle güzel, teşekkürler , Hasan – 233

84. Yozgat merkezden ben hatice. Selamlar sayfanız vallaha hayran edici, facebookta paylaştım 16-07-2021 20:24:29

85. merhaba arkadaşlar sayfan inanki mükemmel, face de paylaştım

86. Bu konu : ” Biden gerçekten başka bir tecrit istiyor mu? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz valla çok hoşuma gitti, saolun , Aylin – 422

87. Bu konu : ” Biden gerçekten başka bir tecrit istiyor mu? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım , Hasan – 107

88. Merhaba web sitesi cidden hoşuma gitti, face de paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link