ok öyleyse lil Nas, 2018’de Five Guys yakınlarındaki East Street Recording Studio’da popüler tek eski şehir yolunu yarattı, başkan yardımcısı Biden kayıttan sadece 20 dakika sonra yandaki bir müzik dükkanında görüldü, şarkıda yaşlı bir beyefendinin konuştuğunu duyabiliyorsunuz arkaplan. Biden iki olay arasındaki tüm bağlantıları reddetse de, ona gerçekten güvenebilir miyiz?

Author

19 Comments

1. Sivas dan kimler var. Biden gerçekten söylediği kişi mi? . Merhabalar siten harbiden çok güzel, teşekkürler , Emine – 220

2. Balıkesir merkezden ben Emine. Mrb siteniz inan ki güzel, teraziye tıkladım 04-02-2021 08:14:04

3. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz güzel, teşekkürler

4. Merhaba herkese siteniz inanki güzel, face de paylaştım

5. Karaman dan kimler var. Biden gerçekten söylediği kişi mi? . Selam siten gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 455

6. Çankırı dan kimler var. Biden gerçekten söylediği kişi mi? . Selam siten vallaha çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 321

7. Burdur merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siten inanki dikkat çekici, face de paylaştım 15-02-2021 00:52:56

8. Mrb paylaşım vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Kırıkkale dan kimler var. Biden gerçekten söylediği kişi mi? . merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , Hasan – 371

10. Samsun merkezden ben hatice. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz iyi, sağolun 01-03-2021 15:23:58

11. Selam herkese paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım

12. Bu konu : ” Biden gerçekten söylediği kişi mi? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten güzel, şukuladım , doruk – 229

13. elif yılmaz Reply

Amasya merkezden ben elif yılmaz. Mrb siten harbiden hayran bıraktı, şukuladım 19-03-2021 14:38:58

14. Bu konu : ” Biden gerçekten söylediği kişi mi? ” çok güzel. Slm siteniz gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 228

15. Uşak merkezden ben ali. Merhabalar web siteniz inanılmaz çok güzel, face de paylaştım 01-04-2021 16:15:43

16. Bu konu : ” Biden gerçekten söylediği kişi mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim hoşuma gitti, saolun , memo – 232

17. Bu konu : ” Biden gerçekten söylediği kişi mi? ” çok güzel. Slm paylaşımın yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 455

18. Yozgat dan kimler var. Biden gerçekten söylediği kişi mi? . Mrb web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 364

19. Artvin dan kimler var. Biden gerçekten söylediği kişi mi? . Selamlar web siteniz valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 367

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link