Komplonun ön sayfasına geldiğimde ve Gary Webb’in resmini gördüğümde, aklıma bir fikir geldi. Joe Biden ve diğer eski politikacılar, 80’lerde ve 90’larda ABD’ye büyük miktarda uyuşturucu akışının farkında olmalılar. Belli ki acil bir konuydu. Öyleyse neden ’94 uyuşturucu yasasını geçirmeye bu kadar hevesliler? Bu toplulukları temizlemeye odaklanmış olsalardı, bugün çok daha kötü durumda olmazlardı. Bu politikacıların (cumhuriyetçi ve demokrat) acımasız uyuşturucu yasalarını zorlamak için (suçluları cezalandırmanın dışında) bir nedeni var mıydı? Ya uyuşturucu ithalatında bir rolleri olsaydı ve aynı zamanda bu suç tasarısını ücretsiz emek / özel hapishane karı için düzenledilerse?

Author

15 Comments

1. Bu konu : ” Biden gibi ABD senatörleri 90’larda uyuşturucu akışına suç ortaklığı yaptığını biliyor muydu? ” çok güzel. Slm bu web sitesi vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 328

2. Aydın dan kimler var. Biden gibi ABD senatörleri 90’larda uyuşturucu akışına suç ortaklığı yaptığını biliyor muydu? . Selam paylaşımın valla çok güzel, linkedinde paylaştım , – 52

3. Kars merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım 25-02-2021 17:08:09

4. elif yılmaz Reply

Giresun dan kimler var. Biden gibi ABD senatörleri 90’larda uyuşturucu akışına suç ortaklığı yaptığını biliyor muydu? . Selamlar paylaşımın inan ki çok güzel, tebrikler , elif yılmaz – 13

5. elif yılmaz Reply

Samsun dan kimler var. Biden gibi ABD senatörleri 90’larda uyuşturucu akışına suç ortaklığı yaptığını biliyor muydu? . merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 444

6. elif yılmaz Reply

Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımın inanki hayran edici, face de paylaştım 26-02-2021 14:03:14

7. Eskişehir merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımınız valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 26-02-2021 14:35:04

8. Afyon merkezden ben ahmet. Merhabalar web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım 08-03-2021 01:20:48

9. elif yılmaz Reply

Selam herkese sayfanız inanki güzel, twitter da paylaştım

10. Çanakkale dan kimler var. Biden gibi ABD senatörleri 90’larda uyuşturucu akışına suç ortaklığı yaptığını biliyor muydu? . Slm bu web sitesi süper ötesi hayran edici, tebrikler , memo – 156

11. Çankırı merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siten harbiden hayran edici, facebookta paylaştım 26-03-2021 23:30:39

12. Hatay dan kimler var. Biden gibi ABD senatörleri 90’larda uyuşturucu akışına suç ortaklığı yaptığını biliyor muydu? . Merhaba herkese siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 288

13. Diyarbakır dan kimler var. Biden gibi ABD senatörleri 90’larda uyuşturucu akışına suç ortaklığı yaptığını biliyor muydu? . Selam herkese sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım , banu – 324

14. Bu konu : ” Biden gibi ABD senatörleri 90’larda uyuşturucu akışına suç ortaklığı yaptığını biliyor muydu? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız cidden iyi, twitter da paylaştım , hatice – 87

15. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link