Tamam! Biden’ın göreve başlama törenini yeni izledim ve şimdi, sonunda, sonunda gerçekten gerçekten sonunda gerçekten gerçekten ALDIM!

Trump onları istediği yere doğru tutuyor!

Görmüyor musun ???

Bu beklediğimiz, dua ettiğimiz, yalvardığımız, yalvardığımız, kırıntılar için kafa karıştırdığımız an !!!

Bu 18 boyutlu satranç yegenlerim !!!

Şimdi görüyorsun?

Vatanseverler Kontrol Altında !!! PANİK – anladın mı?

Biden POTUS’tur, ancak Biden sandığınız kişi değildir.

Bayanlar ve Baylar, Q’nun kim olduğunu merak ediyor musunuz?

O artık Birleşik Devletler Başkanı! Bataklığı kurutacak! Woo hoo !!!

Evet!!! Biden, QAnon’dur! Görmüyor musun DC’de asla panik olmadı! Kontrol her zaman Patriots’du! Uzaktan kumanda! Biden, Trump tarafından kontrol edilen Q tarafından kontrol edilen bir klon botudur!

TRUMP HALEN BAŞKAN !!!!!!!

… ve çünkü bunu eklemek bana pek çok saçma yorum bırakacak:

/ s

Author

20 Comments

1. elif yılmaz Reply

Kocaeli dan kimler var. Biden Göreve Başladı, Ama Q’nun Hala Bir Planı Var! . Selamlar bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler , elif yılmaz – 131

2. selam arkadaşlar web siteniz cidden güzel, teraziye tıkladım

3. Bu konu : ” Biden Göreve Başladı, Ama Q’nun Hala Bir Planı Var! ” çok güzel. Selamlar web siteniz inanki çok iyi, tebrikler , gaye – 416

4. Bu konu : ” Biden Göreve Başladı, Ama Q’nun Hala Bir Planı Var! ” çok güzel. Mrb web siten süper ötesi hayran edici, tebrikler , ali – 194

5. Selam web siteniz cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Bu konu : ” Biden Göreve Başladı, Ama Q’nun Hala Bir Planı Var! ” çok güzel. Mrb sayfan valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 297

7. Mersin merkezden ben hatice. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım 29-01-2021 23:55:48

8. Bu konu : ” Biden Göreve Başladı, Ama Q’nun Hala Bir Planı Var! ” çok güzel. Selam web siten cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 490

9. Diyarbakır dan kimler var. Biden Göreve Başladı, Ama Q’nun Hala Bir Planı Var! . Selam paylaşımınız inanki mükemmel, sağolun , Emine – 338

10. Kırıkkale merkezden ben emin. Merhaba web siteniz harbiden dikkat çekici, tebrikler 06-02-2021 04:03:21

11. Kastamonu merkezden ben . Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 10-02-2021 18:37:14

12. Bu konu : ” Biden Göreve Başladı, Ama Q’nun Hala Bir Planı Var! ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 117

13. Düzce merkezden ben mehmet. Slm paylaşımınız inanki mükemmel, linkedinde paylaştım 25-02-2021 14:38:54

14. Zonguldak merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımın yeminle hoşuma gitti, tebrikler 04-03-2021 03:45:15

15. Adana merkezden ben ziya. Merhabalar sayfanız inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 14-03-2021 02:29:11

16. Bu konu : ” Biden Göreve Başladı, Ama Q’nun Hala Bir Planı Var! ” çok güzel. Merhabalar web siteniz yeminle hayran edici, sağolun , Aylin – 463

17. Bu konu : ” Biden Göreve Başladı, Ama Q’nun Hala Bir Planı Var! ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten vallaha çok hoşuma gitti, sağolun , – 479

18. Niğde merkezden ben emin. Selam herkese siten valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 05-04-2021 00:45:47

19. Adana merkezden ben hatice. selamun aleyküm paylaşımın inanki iyi, saolun 06-04-2021 17:44:16

20. Mardin merkezden ben banu. Mrb sayfan gerçekten hoşuma gitti, şukuladım 08-04-2021 23:12:26

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link