Biden göreve geldiğinde, Q postaları kalkacak mı?

Trump büyük olasılıkla 20 Ocak’ta görevden ayrılacak. Tüm Qtard’lar sonunda pes edecek ve yoluna devam edecek mi? Açıkçası kurtarıcıları Trump bir sivil kadar çok şey başaramayacak, bu nedenle Q bokunun her zaman bir LARP olduğunu kanıtlayacak. Sahte bir virüs korkusuna dayanan zalimce, berbat bir hükümet dışında hiçbir şey gelmiyor.

… MagsNfragS tarafından gönderildi
[comments]

“Biden göreve geldiğinde, Q postaları kalkacak mı?” üzerine 22 yorum

1. Bu konu : ” Biden göreve geldiğinde, Q postaları kalkacak mı? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım inan ki hayran edici, facebookta paylaştım , Hasan – 52

2. Kırklareli dan kimler var. Biden göreve geldiğinde, Q postaları kalkacak mı? . Selam herkese paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 118

3. Şanlıurfa dan kimler var. Biden göreve geldiğinde, Q postaları kalkacak mı? . Mrb web siteniz cidden hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 318

4. Bu konu : ” Biden göreve geldiğinde, Q postaları kalkacak mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun , doruk – 474

5. Bu konu : ” Biden göreve geldiğinde, Q postaları kalkacak mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 62

6. Çankırı dan kimler var. Biden göreve geldiğinde, Q postaları kalkacak mı? . Merhaba herkese sayfanız inanılmaz çok güzel, tebrikler , ahmet – 247

7. Ankara dan kimler var. Biden göreve geldiğinde, Q postaları kalkacak mı? . Selamlar paylaşım vallaha hayran edici, tebrikler , mehmet – 229

8. Bu konu : ” Biden göreve geldiğinde, Q postaları kalkacak mı? ” çok güzel. Merhabalar sayfan cidden güzel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 395

9. Adana merkezden ben Aylin. Slm web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 15-12-2020 22:39:35

10. Hatay dan kimler var. Biden göreve geldiğinde, Q postaları kalkacak mı? . Slm sayfa vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 9

11. Bu konu : ” Biden göreve geldiğinde, Q postaları kalkacak mı? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 356

12. Bolu dan kimler var. Biden göreve geldiğinde, Q postaları kalkacak mı? . Selamlar sayfa harbiden hayran bıraktı, şukuladım , Gürbüz – 415

13. Bu konu : ” Biden göreve geldiğinde, Q postaları kalkacak mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , emin – 209

14. Çanakkale merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 03-01-2021 12:31:25

15. Samsun dan kimler var. Biden göreve geldiğinde, Q postaları kalkacak mı? . merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 481

16. Bu konu : ” Biden göreve geldiğinde, Q postaları kalkacak mı? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inanılmaz hayran edici, teşekkürler , Hasan – 478

17. Mardin dan kimler var. Biden göreve geldiğinde, Q postaları kalkacak mı? . Selamın aleyküm paylaşım cidden dikkatimi çekti, sağolun , Hasan – 332

18. Bayburt dan kimler var. Biden göreve geldiğinde, Q postaları kalkacak mı? . merhaba arkadaşlar siteniz yeminle dikkat çekici, face de paylaştım , elif yılmaz – 154

19. Bu konu : ” Biden göreve geldiğinde, Q postaları kalkacak mı? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız cidden güzel, face de paylaştım , ziya – 326

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link