Biden hakkında olumsuz bir şey söylerseniz, Facebook artık sizi “doğruluk kontrolü” yapacak ve gönderinizin altına yanlış veya kısmen yanlış etiket içeren bir bağlantı koyacaktır. Dolandırıcılıkla ilgili postayla ilgili kanıt göndermek için de aynısını yapın, aynı sonuç. Trump hakkında bariz bir şekilde yanlış şeyler yayınlarsanız, hiçbir şey elde edemezsiniz.

Biden hakkında olumsuz bir şey söylerseniz, Facebook artık sizi “doğruluk kontrolü” yapacak ve gönderinizin altına yanlış veya kısmen yanlış bir etiketle birlikte bir bağlantı koyacaktır. Dolandırıcılıkla ilgili postayla ilgili kanıt göndermek için de aynısını yapın, aynı sonuç. Trump hakkında bariz şekilde yanlış şeyler yayınlarsanız, hiçbir şey elde edemezsiniz.

Kendinizi kontrol edin. Şimdi Amerika Komünist Çin Devletlerinde yaşıyoruz.

“Biden hakkında olumsuz bir şey söylerseniz, Facebook artık sizi “doğruluk kontrolü” yapacak ve gönderinizin altına yanlış veya kısmen yanlış etiket içeren bir bağlantı koyacaktır. Dolandırıcılıkla ilgili postayla ilgili kanıt göndermek için de aynısını yapın, aynı sonuç. Trump hakkında bariz bir şekilde yanlış şeyler yayınlarsanız, hiçbir şey elde edemezsiniz.” üzerine 45 yorum

1. Bu konu : ” Biden hakkında olumsuz bir şey söylerseniz, Facebook artık sizi “doğruluk kontrolü” yapacak ve gönderinizin altına yanlış veya kısmen yanlış etiket içeren bir bağlantı koyacaktır. Dolandırıcılıkla ilgili postayla ilgili kanıt göndermek için de aynısını yapın, aynı sonuç. Trump hakkında bariz bir şekilde yanlış şeyler yayınlarsanız, hiçbir şey elde edemezsiniz. ” çok güzel. Selam herkese web siten harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 384

2. Samsun dan kimler var. Biden hakkında olumsuz bir şey söylerseniz, Facebook artık sizi “doğruluk kontrolü” yapacak ve gönderinizin altına yanlış veya kısmen yanlış etiket içeren bir bağlantı koyacaktır. Dolandırıcılıkla ilgili postayla ilgili kanıt göndermek için de aynısını yapın, aynı sonuç. Trump hakkında bariz bir şekilde yanlış şeyler yayınlarsanız, hiçbir şey elde edemezsiniz. . Selam herkese bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , hatice – 466

3. Yalova dan kimler var. Biden hakkında olumsuz bir şey söylerseniz, Facebook artık sizi “doğruluk kontrolü” yapacak ve gönderinizin altına yanlış veya kısmen yanlış etiket içeren bir bağlantı koyacaktır. Dolandırıcılıkla ilgili postayla ilgili kanıt göndermek için de aynısını yapın, aynı sonuç. Trump hakkında bariz bir şekilde yanlış şeyler yayınlarsanız, hiçbir şey elde edemezsiniz. . selamun aleyküm siten gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 262

4. Sinop dan kimler var. Biden hakkında olumsuz bir şey söylerseniz, Facebook artık sizi “doğruluk kontrolü” yapacak ve gönderinizin altına yanlış veya kısmen yanlış etiket içeren bir bağlantı koyacaktır. Dolandırıcılıkla ilgili postayla ilgili kanıt göndermek için de aynısını yapın, aynı sonuç. Trump hakkında bariz bir şekilde yanlış şeyler yayınlarsanız, hiçbir şey elde edemezsiniz. . Slm sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım , Hasan – 479

5. Bu konu : ” Biden hakkında olumsuz bir şey söylerseniz, Facebook artık sizi “doğruluk kontrolü” yapacak ve gönderinizin altına yanlış veya kısmen yanlış etiket içeren bir bağlantı koyacaktır. Dolandırıcılıkla ilgili postayla ilgili kanıt göndermek için de aynısını yapın, aynı sonuç. Trump hakkında bariz bir şekilde yanlış şeyler yayınlarsanız, hiçbir şey elde edemezsiniz. ” çok güzel. Merhaba sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , banu – 337

6. Bu konu : ” Biden hakkında olumsuz bir şey söylerseniz, Facebook artık sizi “doğruluk kontrolü” yapacak ve gönderinizin altına yanlış veya kısmen yanlış etiket içeren bir bağlantı koyacaktır. Dolandırıcılıkla ilgili postayla ilgili kanıt göndermek için de aynısını yapın, aynı sonuç. Trump hakkında bariz bir şekilde yanlış şeyler yayınlarsanız, hiçbir şey elde edemezsiniz. ” çok güzel. Slm siteniz yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 336

7. Bu konu : ” Biden hakkında olumsuz bir şey söylerseniz, Facebook artık sizi “doğruluk kontrolü” yapacak ve gönderinizin altına yanlış veya kısmen yanlış etiket içeren bir bağlantı koyacaktır. Dolandırıcılıkla ilgili postayla ilgili kanıt göndermek için de aynısını yapın, aynı sonuç. Trump hakkında bariz bir şekilde yanlış şeyler yayınlarsanız, hiçbir şey elde edemezsiniz. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi vallaha çok iyi, şukuladım , Gürbüz – 240

8. Kütahya dan kimler var. Biden hakkında olumsuz bir şey söylerseniz, Facebook artık sizi “doğruluk kontrolü” yapacak ve gönderinizin altına yanlış veya kısmen yanlış etiket içeren bir bağlantı koyacaktır. Dolandırıcılıkla ilgili postayla ilgili kanıt göndermek için de aynısını yapın, aynı sonuç. Trump hakkında bariz bir şekilde yanlış şeyler yayınlarsanız, hiçbir şey elde edemezsiniz. . Selamın aleyküm siteniz vallaha hayran edici, face de paylaştım , Hasan – 115

9. Kars merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siten vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım 12-10-2020 20:46:23

10. Çanakkale dan kimler var. Biden hakkında olumsuz bir şey söylerseniz, Facebook artık sizi “doğruluk kontrolü” yapacak ve gönderinizin altına yanlış veya kısmen yanlış etiket içeren bir bağlantı koyacaktır. Dolandırıcılıkla ilgili postayla ilgili kanıt göndermek için de aynısını yapın, aynı sonuç. Trump hakkında bariz bir şekilde yanlış şeyler yayınlarsanız, hiçbir şey elde edemezsiniz. . Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 353

11. Elazığ dan kimler var. Biden hakkında olumsuz bir şey söylerseniz, Facebook artık sizi “doğruluk kontrolü” yapacak ve gönderinizin altına yanlış veya kısmen yanlış etiket içeren bir bağlantı koyacaktır. Dolandırıcılıkla ilgili postayla ilgili kanıt göndermek için de aynısını yapın, aynı sonuç. Trump hakkında bariz bir şekilde yanlış şeyler yayınlarsanız, hiçbir şey elde edemezsiniz. . Mrb sayfa yeminle çok iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 353

12. Bu konu : ” Biden hakkında olumsuz bir şey söylerseniz, Facebook artık sizi “doğruluk kontrolü” yapacak ve gönderinizin altına yanlış veya kısmen yanlış etiket içeren bir bağlantı koyacaktır. Dolandırıcılıkla ilgili postayla ilgili kanıt göndermek için de aynısını yapın, aynı sonuç. Trump hakkında bariz bir şekilde yanlış şeyler yayınlarsanız, hiçbir şey elde edemezsiniz. ” çok güzel. Slm bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 385

13. Afyon dan kimler var. Biden hakkında olumsuz bir şey söylerseniz, Facebook artık sizi “doğruluk kontrolü” yapacak ve gönderinizin altına yanlış veya kısmen yanlış etiket içeren bir bağlantı koyacaktır. Dolandırıcılıkla ilgili postayla ilgili kanıt göndermek için de aynısını yapın, aynı sonuç. Trump hakkında bariz bir şekilde yanlış şeyler yayınlarsanız, hiçbir şey elde edemezsiniz. . Merhaba herkese web siten inanılmaz güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 434

14. Eskişehir dan kimler var. Biden hakkında olumsuz bir şey söylerseniz, Facebook artık sizi “doğruluk kontrolü” yapacak ve gönderinizin altına yanlış veya kısmen yanlış etiket içeren bir bağlantı koyacaktır. Dolandırıcılıkla ilgili postayla ilgili kanıt göndermek için de aynısını yapın, aynı sonuç. Trump hakkında bariz bir şekilde yanlış şeyler yayınlarsanız, hiçbir şey elde edemezsiniz. . merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim hayran bıraktı, saolun , mehmet – 95

15. Bilecik merkezden ben Gürbüz. Selamlar web sitesi inanılmaz dikkat çekici, sağolun 12-10-2020 20:53:37

16. Bu konu : ” Biden hakkında olumsuz bir şey söylerseniz, Facebook artık sizi “doğruluk kontrolü” yapacak ve gönderinizin altına yanlış veya kısmen yanlış etiket içeren bir bağlantı koyacaktır. Dolandırıcılıkla ilgili postayla ilgili kanıt göndermek için de aynısını yapın, aynı sonuç. Trump hakkında bariz bir şekilde yanlış şeyler yayınlarsanız, hiçbir şey elde edemezsiniz. ” çok güzel. Selam herkese web siten valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 341

17. Bu konu : ” Biden hakkında olumsuz bir şey söylerseniz, Facebook artık sizi “doğruluk kontrolü” yapacak ve gönderinizin altına yanlış veya kısmen yanlış etiket içeren bir bağlantı koyacaktır. Dolandırıcılıkla ilgili postayla ilgili kanıt göndermek için de aynısını yapın, aynı sonuç. Trump hakkında bariz bir şekilde yanlış şeyler yayınlarsanız, hiçbir şey elde edemezsiniz. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz gerçekten iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 188

18. Ordu dan kimler var. Biden hakkında olumsuz bir şey söylerseniz, Facebook artık sizi “doğruluk kontrolü” yapacak ve gönderinizin altına yanlış veya kısmen yanlış etiket içeren bir bağlantı koyacaktır. Dolandırıcılıkla ilgili postayla ilgili kanıt göndermek için de aynısını yapın, aynı sonuç. Trump hakkında bariz bir şekilde yanlış şeyler yayınlarsanız, hiçbir şey elde edemezsiniz. . Merhaba herkese siten inan ki hayran bıraktı, saolun , ziya – 325

19. Bingöl dan kimler var. Biden hakkında olumsuz bir şey söylerseniz, Facebook artık sizi “doğruluk kontrolü” yapacak ve gönderinizin altına yanlış veya kısmen yanlış etiket içeren bir bağlantı koyacaktır. Dolandırıcılıkla ilgili postayla ilgili kanıt göndermek için de aynısını yapın, aynı sonuç. Trump hakkında bariz bir şekilde yanlış şeyler yayınlarsanız, hiçbir şey elde edemezsiniz. . Slm sayfanız cidden hayran bıraktı, şukuladım , ali – 218

20. Bu konu : ” Biden hakkında olumsuz bir şey söylerseniz, Facebook artık sizi “doğruluk kontrolü” yapacak ve gönderinizin altına yanlış veya kısmen yanlış etiket içeren bir bağlantı koyacaktır. Dolandırıcılıkla ilgili postayla ilgili kanıt göndermek için de aynısını yapın, aynı sonuç. Trump hakkında bariz bir şekilde yanlış şeyler yayınlarsanız, hiçbir şey elde edemezsiniz. ” çok güzel. Mrb paylaşım vallaha mükemmel, teraziye tıkladım , ahmet – 445

21. Kayseri dan kimler var. Biden hakkında olumsuz bir şey söylerseniz, Facebook artık sizi “doğruluk kontrolü” yapacak ve gönderinizin altına yanlış veya kısmen yanlış etiket içeren bir bağlantı koyacaktır. Dolandırıcılıkla ilgili postayla ilgili kanıt göndermek için de aynısını yapın, aynı sonuç. Trump hakkında bariz bir şekilde yanlış şeyler yayınlarsanız, hiçbir şey elde edemezsiniz. . Selamlar siteniz valla mükemmel, face de paylaştım , Hasan – 277

22. Kars dan kimler var. Biden hakkında olumsuz bir şey söylerseniz, Facebook artık sizi “doğruluk kontrolü” yapacak ve gönderinizin altına yanlış veya kısmen yanlış etiket içeren bir bağlantı koyacaktır. Dolandırıcılıkla ilgili postayla ilgili kanıt göndermek için de aynısını yapın, aynı sonuç. Trump hakkında bariz bir şekilde yanlış şeyler yayınlarsanız, hiçbir şey elde edemezsiniz. . Merhabalar web siten süper ötesi çok iyi, şukuladım , ali – 485

23. Bu konu : ” Biden hakkında olumsuz bir şey söylerseniz, Facebook artık sizi “doğruluk kontrolü” yapacak ve gönderinizin altına yanlış veya kısmen yanlış etiket içeren bir bağlantı koyacaktır. Dolandırıcılıkla ilgili postayla ilgili kanıt göndermek için de aynısını yapın, aynı sonuç. Trump hakkında bariz bir şekilde yanlış şeyler yayınlarsanız, hiçbir şey elde edemezsiniz. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 267

24. Tunceli dan kimler var. Biden hakkında olumsuz bir şey söylerseniz, Facebook artık sizi “doğruluk kontrolü” yapacak ve gönderinizin altına yanlış veya kısmen yanlış etiket içeren bir bağlantı koyacaktır. Dolandırıcılıkla ilgili postayla ilgili kanıt göndermek için de aynısını yapın, aynı sonuç. Trump hakkında bariz bir şekilde yanlış şeyler yayınlarsanız, hiçbir şey elde edemezsiniz. . selam arkadaşlar siten gerçekten çok iyi, saolun , ziya – 476

25. Bu konu : ” Biden hakkında olumsuz bir şey söylerseniz, Facebook artık sizi “doğruluk kontrolü” yapacak ve gönderinizin altına yanlış veya kısmen yanlış etiket içeren bir bağlantı koyacaktır. Dolandırıcılıkla ilgili postayla ilgili kanıt göndermek için de aynısını yapın, aynı sonuç. Trump hakkında bariz bir şekilde yanlış şeyler yayınlarsanız, hiçbir şey elde edemezsiniz. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım , emin – 124

26. Malatya merkezden ben banu. Selam herkese paylaşımın inanki çok iyi, teşekkürler 12-10-2020 21:01:51

27. Bayburt dan kimler var. Biden hakkında olumsuz bir şey söylerseniz, Facebook artık sizi “doğruluk kontrolü” yapacak ve gönderinizin altına yanlış veya kısmen yanlış etiket içeren bir bağlantı koyacaktır. Dolandırıcılıkla ilgili postayla ilgili kanıt göndermek için de aynısını yapın, aynı sonuç. Trump hakkında bariz bir şekilde yanlış şeyler yayınlarsanız, hiçbir şey elde edemezsiniz. . Selam sayfa inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım , Emine – 45

28. Bursa dan kimler var. Biden hakkında olumsuz bir şey söylerseniz, Facebook artık sizi “doğruluk kontrolü” yapacak ve gönderinizin altına yanlış veya kısmen yanlış etiket içeren bir bağlantı koyacaktır. Dolandırıcılıkla ilgili postayla ilgili kanıt göndermek için de aynısını yapın, aynı sonuç. Trump hakkında bariz bir şekilde yanlış şeyler yayınlarsanız, hiçbir şey elde edemezsiniz. . Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım , ahmet – 339

29. Konya merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm paylaşım inan ki çok iyi, sağolun 12-10-2020 21:28:13

30. Ordu merkezden ben emin. Slm siteniz harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 12-10-2020 23:22:38

31. Bu konu : ” Biden hakkında olumsuz bir şey söylerseniz, Facebook artık sizi “doğruluk kontrolü” yapacak ve gönderinizin altına yanlış veya kısmen yanlış etiket içeren bir bağlantı koyacaktır. Dolandırıcılıkla ilgili postayla ilgili kanıt göndermek için de aynısını yapın, aynı sonuç. Trump hakkında bariz bir şekilde yanlış şeyler yayınlarsanız, hiçbir şey elde edemezsiniz. ” çok güzel. Merhaba siteniz inanki dikkat çekici, saolun , – 13

32. Aksaray dan kimler var. Biden hakkında olumsuz bir şey söylerseniz, Facebook artık sizi “doğruluk kontrolü” yapacak ve gönderinizin altına yanlış veya kısmen yanlış etiket içeren bir bağlantı koyacaktır. Dolandırıcılıkla ilgili postayla ilgili kanıt göndermek için de aynısını yapın, aynı sonuç. Trump hakkında bariz bir şekilde yanlış şeyler yayınlarsanız, hiçbir şey elde edemezsiniz. . Slm siten vallaha iyi, teşekkürler , ali – 266

33. Bu konu : ” Biden hakkında olumsuz bir şey söylerseniz, Facebook artık sizi “doğruluk kontrolü” yapacak ve gönderinizin altına yanlış veya kısmen yanlış etiket içeren bir bağlantı koyacaktır. Dolandırıcılıkla ilgili postayla ilgili kanıt göndermek için de aynısını yapın, aynı sonuç. Trump hakkında bariz bir şekilde yanlış şeyler yayınlarsanız, hiçbir şey elde edemezsiniz. ” çok güzel. Selam paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , banu – 336

34. Bu konu : ” Biden hakkında olumsuz bir şey söylerseniz, Facebook artık sizi “doğruluk kontrolü” yapacak ve gönderinizin altına yanlış veya kısmen yanlış etiket içeren bir bağlantı koyacaktır. Dolandırıcılıkla ilgili postayla ilgili kanıt göndermek için de aynısını yapın, aynı sonuç. Trump hakkında bariz bir şekilde yanlış şeyler yayınlarsanız, hiçbir şey elde edemezsiniz. ” çok güzel. Merhabalar siten valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 81

Yorum yapın