haklısın. çok fazla silah sahibi var … ve bu genellikle hane üyesi başına en azından bir silahtır … ve eğer her aile ferdine bir silah varsa, babanın genellikle kendisi için bir kaç tane silahı vardır … ve eğer karım düşerse sahip olabilir. birkaç tane de … ve eğer karım ve babam aşağı inerse çocuklar da …

yeni bir mahalleye yeni taşındım ve eski evi piyasaya sürmek üzereyiz. eski ev komşularından, kapı komşusu aktif bir askerdir ve bacağında bir AK dövmesi ile vurulmuş, sokağın karşısındaki düşük anahtarlı bir askeri müteahhit birkaç tabancaya sahiptir, diğer kapı komşusu düzenli olarak avlanır. vuruldu ama karısı ve çocukları hakkında bir bilgim yok …

yeni evde, yan komşum emekli asker ve süper silahlı, arkamızdaki komşu aynı, sokağın karşısındaki komşu hobi olarak vurulmuş, yan komşusu emekli asker ve silah çıkartmaları var tüm araçlarında, bir aile olarak vurulduk, ailem de vuruldu, kayınvalidem de … ailemin culdesac’ında asker bir ailesi var ve onlar da vuruldu, kayınvalidem de bir culdesac ve kapı komşuları vuruldu, Culdesac’ın karşısındaki İngilizler bile vuruldu …

Oh kahretsin, New Jersey amcam lanet olasıca vuruldu ve bir koleksiyoncu, karısının Teksaslı amcası 1000 metrede hobi olarak yarışıyor ve lanet bir cephaneliği var, kuzenim avlanıyor ve çocukları ve karısı avlanıyor (açıkça vurulmuş), kapı komşusunun avı, başka bir kuzeni vuruldu ve kız kardeşinin kocası bir koleksiyoncu, bu yüzden çocukları gibi vuruldu (cuzzo onlardan hoşlanmıyor), kardeşimde sadece kirli harry tabancası var, bu yüzden ateşli silahı var ama “vurulmuş” değil …

şimdi, lütfen hiçbirimizin NRA üyesi olmadığını, ailemde hiç kimsenin kamyonlarında Glock etiketi olmadığını veya market alışverişinde Heckler ve Koch tişörtleri giymediğini düşünün … hepimizin silahları var ve bunların ev koruması için önemli olduğunu düşünüyoruz . koleksiyoncular bile gösteriş yapmıyor.

benim gibi bir aileyi alalım ve diğer kaç ailenin alçak anahtarla vurulduğunu hayal edelim … gösteriş yapmayı seven cahilleri ekleyin, alçakta silahları olan çocukları ekleyin ve onları ebeveynlerinden saklayın, ekleyin silahları olan ve kimseye söylemeyen randolar …

VE BAHÇELERDE YAŞIYORUM VE SIFIR ÜLKE ARKADAŞIMIZ VAR. hangi arkadaşlarımın silahı olduğunu (ve hiçbirinin avlanmadığını) öğrenirsek,% 100 benimkine bakarsınız ve karım kafamın üstünde üç tane vardır.

Hükümetin Amerika’ya zar atmak istemesine imkan yok – bilinmeyen değişkenler çok büyük, çok korkutucu … ve böyle olması gerekiyor.

Author

19 Comments

1. Bu konu : ” Biden, halkın silahlara erişimini ortadan kaldırmak için hareket edecek. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inan ki iyi, şukuladım , memo – 190

2. Kahramanmaraş dan kimler var. Biden, halkın silahlara erişimini ortadan kaldırmak için hareket edecek. . selam arkadaşlar sayfanız inan ki iyi, twitter da paylaştım , ali – 376

3. Artvin dan kimler var. Biden, halkın silahlara erişimini ortadan kaldırmak için hareket edecek. . Merhabalar sayfa vallaha dikkat çekici, saolun , Aylin – 400

4. Merhaba herkese siteniz harbiden çok güzel, tebrikler

5. Artvin merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfa yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 24-01-2021 02:15:40

6. Sivas dan kimler var. Biden, halkın silahlara erişimini ortadan kaldırmak için hareket edecek. . Selam paylaşım cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım , Hasan – 408

7. Bu konu : ” Biden, halkın silahlara erişimini ortadan kaldırmak için hareket edecek. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inanki ilgi uyandırıcı, saolun , banu – 93

8. Bu konu : ” Biden, halkın silahlara erişimini ortadan kaldırmak için hareket edecek. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız yeminle iyi, teraziye tıkladım , gaye – 448

9. elif yılmaz Reply

Mrb web sitesi ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

10. Kırklareli merkezden ben Emine. Selamlar web sitesi süper ötesi güzel, teşekkürler 02-02-2021 23:12:13

11. Bu konu : ” Biden, halkın silahlara erişimini ortadan kaldırmak için hareket edecek. ” çok güzel. Merhaba web sitesi inan ki dikkatimi çekti, sağolun , gaye – 353

12. Gürbüz Reply

selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi hayran edici, face de paylaştım

13. Hatay merkezden ben ahmet. Selamlar web siten vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 07-03-2021 17:38:28

14. Bursa dan kimler var. Biden, halkın silahlara erişimini ortadan kaldırmak için hareket edecek. . merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 251

15. Karabük merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 14-03-2021 02:23:27

16. Antalya dan kimler var. Biden, halkın silahlara erişimini ortadan kaldırmak için hareket edecek. . Mrb sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Hasan – 60

17. Afyon dan kimler var. Biden, halkın silahlara erişimini ortadan kaldırmak için hareket edecek. . Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, sağolun , – 385

18. Zonguldak dan kimler var. Biden, halkın silahlara erişimini ortadan kaldırmak için hareket edecek. . selam arkadaşlar paylaşım inanki çok güzel, facebookta paylaştım , ziya – 391

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link