Yani bu birkaç kez kısmen ele alındı, ancak bir İngiliz olarak her şey aşırı derecede tuhaf hale geliyor. Alzheimer hastası gibi görünmeden bir cümleyi birbirine bağlayamıyor, orta yolda durup ne hakkında konuştuğunu unutuyor, Ve bu, yayında olduğu çok nadir zamanlarda oluyor. Görevdeki cumhurbaşkanı olarak biri, endüstrinin liderleriyle, kayda değer insanlarla, diğer ülkelerin liderleriyle ancak bir zarfın açılışında ortaya çıkacak olan Trump’ın tam muhalefeti ile karşılaşacak şekilde basının her yerinde olacağını düşünebilirdi.

Washington, her köşesinde asker ve teçhizatın bulunduğu milterize bir bölge gibi görünüyor. Bana öyle geliyor ki ülkenizi yöneten bir hükümet yok ve alfabe ajansları ve para ve nüfuz açısından gücü olan elitlerin öncülüğünde bir darbe gerçekleşti. Orada senin için endişeleniyorum ve yaza kadar Biden’ı bir ‘kaza’ geçirene ve şerif yardımcısı devralana kadar – ve onun iplerini kim çekiyor?

Author

10 Comments

1. Afyon dan kimler var. Biden ile neler oluyor . Selamlar sayfan cidden mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 433

2. Bu konu : ” Biden ile neler oluyor ” çok güzel. Selam herkese siten inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım , doruk – 460

3. Bu konu : ” Biden ile neler oluyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 486

4. Kastamonu dan kimler var. Biden ile neler oluyor . Selamın aleyküm siten valla ilgi uyandırıcı, tebrikler , hatice – 55

5. Bu konu : ” Biden ile neler oluyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten yeminle çok iyi, saolun , emin – 432

6. Muş dan kimler var. Biden ile neler oluyor . Mrb siteniz valla çok hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 133

7. Konya merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşım yeminle hayran bıraktı, tebrikler 08-04-2021 12:36:40

8. Karabük merkezden ben ahmet. Merhabalar web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun 14-04-2021 06:19:47

9. Tokat merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm paylaşımın cidden çok güzel, face de paylaştım 20-04-2021 13:06:04

10. Ankara merkezden ben ziya. Selamın aleyküm siten inanki güzel, şukuladım 20-04-2021 22:15:18

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link