Biden kampanyası seçim sahtekarlığını gösteren makaleler yayınladığım için r / siyasetten kalıcı olarak yasaklandım.

O denizaltı ne boktan bir gösteri. Birden fazla eyalette, oy pusulalarında posta istifleyen ve onları ölü, evsiz ve huzurevi hastaları için dolduran biden kampanyacıları için iddia ve soruşturmalar var.

Her oyu sayıyorum ama sadece onaylanırsa. Değilse siktir et. Bir son tarih var. “Dolandırıcılık zamanı gibi zaman yok”

Lanet olsun, bu Biden oylarının tanınmamasıyla ilgili büyük bir sorunları var ve kimse bunu kabul etmiyor. Bazı abonelerde bunun hakkında konuşmaya çalışırken bota spam gönderiliyor. Bu bir kabus. Amerika’yı sahtekarlık ve yalanlarla yok ediyorlar.

“Biden kampanyası seçim sahtekarlığını gösteren makaleler yayınladığım için r / siyasetten kalıcı olarak yasaklandım.” üzerine 32 yorum

1. Bu konu : ” Biden kampanyası seçim sahtekarlığını gösteren makaleler yayınladığım için r / siyasetten kalıcı olarak yasaklandım. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz dikkat çekici, şukuladım , elif yılmaz – 131

2. Afyon dan kimler var. Biden kampanyası seçim sahtekarlığını gösteren makaleler yayınladığım için r / siyasetten kalıcı olarak yasaklandım. . Selam siteniz valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 392

3. Bu konu : ” Biden kampanyası seçim sahtekarlığını gösteren makaleler yayınladığım için r / siyasetten kalıcı olarak yasaklandım. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 201

4. Bu konu : ” Biden kampanyası seçim sahtekarlığını gösteren makaleler yayınladığım için r / siyasetten kalıcı olarak yasaklandım. ” çok güzel. Selam herkese siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , banu – 312

5. Hakkari merkezden ben emin. Merhabalar paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 05-11-2020 08:26:02

6. Çanakkale dan kimler var. Biden kampanyası seçim sahtekarlığını gösteren makaleler yayınladığım için r / siyasetten kalıcı olarak yasaklandım. . Selamın aleyküm siteniz inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 231

7. Bu konu : ” Biden kampanyası seçim sahtekarlığını gösteren makaleler yayınladığım için r / siyasetten kalıcı olarak yasaklandım. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha güzel, tebrikler , hatice – 326

8. Artvin dan kimler var. Biden kampanyası seçim sahtekarlığını gösteren makaleler yayınladığım için r / siyasetten kalıcı olarak yasaklandım. . Selam bu web sitesi valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , gaye – 119

9. Mardin dan kimler var. Biden kampanyası seçim sahtekarlığını gösteren makaleler yayınladığım için r / siyasetten kalıcı olarak yasaklandım. . merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 448

10. Şanlıurfa dan kimler var. Biden kampanyası seçim sahtekarlığını gösteren makaleler yayınladığım için r / siyasetten kalıcı olarak yasaklandım. . Selamlar sayfan gerçekten güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 142

11. Çanakkale merkezden ben hatice. Selam herkese siten inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 15-12-2020 22:41:41

12. Konya merkezden ben hatice. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki çok güzel, şukuladım 20-12-2020 04:17:27

13. Bu konu : ” Biden kampanyası seçim sahtekarlığını gösteren makaleler yayınladığım için r / siyasetten kalıcı olarak yasaklandım. ” çok güzel. Selam web siten yeminle mükemmel, teraziye tıkladım , Aylin – 482

14. Kocaeli dan kimler var. Biden kampanyası seçim sahtekarlığını gösteren makaleler yayınladığım için r / siyasetten kalıcı olarak yasaklandım. . merhaba arkadaşlar web siten yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 226

15. Bu konu : ” Biden kampanyası seçim sahtekarlığını gösteren makaleler yayınladığım için r / siyasetten kalıcı olarak yasaklandım. ” çok güzel. Slm paylaşımınız valla mükemmel, şukuladım , – 178

16. Bu konu : ” Biden kampanyası seçim sahtekarlığını gösteren makaleler yayınladığım için r / siyasetten kalıcı olarak yasaklandım. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inanki hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 160

17. Bu konu : ” Biden kampanyası seçim sahtekarlığını gösteren makaleler yayınladığım için r / siyasetten kalıcı olarak yasaklandım. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız cidden çok iyi, şukuladım , ahmet – 36

18. Manisa merkezden ben memo. Merhabalar sayfan inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 26-02-2021 01:53:46

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link