Biden kazanırsa Q anon’a ne olacak?

Evet, gönderide birkaç sorum var

Cevaplar arıyorum

Birkaç yıldır Q’nun ilgilenen ve umutlu bir takipçisi, ancak son birkaç aydır şüphelerim var ve şüphelerim artıyor

Ama … bu yazı için sorum

Biden kazanırsa Q anon’a ne olacak?

Biden kazanırsa Q hareketine ne olacak?

Q tutuklamalar hakkında konuşuyor (her zaman gelecekte)

Q soruşturmalardan bahsediyor

Biden kazanırsa tüm bunlara ne olacak?

Biden kazanırsa Q kaybolur mu?
Biden kazanırsa Durham soruşturmasına ne olacak?

Açık olmak gerekirse

Ben Trump destekçisiyim

şüphesiz Kasım ayında Trump için (şahsen) oylama yapılacaktır.

“Biden kazanırsa Q anon’a ne olacak?” üzerine 15 yorum

1. Mardin merkezden ben ahmet. Mrb web siten yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 08-10-2020 01:48:45

2. Isparta merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfan süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 08-10-2020 02:22:33

3. Nevşehir merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımın cidden hayran bıraktı, şukuladım 08-10-2020 02:24:42

4. Aksaray merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki çok güzel, saolun 08-10-2020 06:39:03

5. Niğde merkezden ben mehmet. Mrb paylaşımınız süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım 08-10-2020 07:58:40

6. Kırklareli merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım 17-10-2020 12:35:47

7. Bingöl dan kimler var. Biden kazanırsa Q anon’a ne olacak? . Merhaba paylaşım inanki mükemmel, linkedinde paylaştım , ziya – 253

8. Sivas merkezden ben Hasan. Merhabalar web siten yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım 19-10-2020 05:16:18

9. Bu konu : ” Biden kazanırsa Q anon’a ne olacak? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 183

10. Bu konu : ” Biden kazanırsa Q anon’a ne olacak? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi cidden dikkat çekici, şukuladım , – 489

11. Bu konu : ” Biden kazanırsa Q anon’a ne olacak? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 303

Yorum yapın