120 yıl önce bir kimliğe bile ihtiyacınız yoktu ve parmak izleri alınan tek kişi kölelerdi ve yaşlarını ve ait olduklarını kanıtlamak için kağıtlara sahip olmaları gerekiyordu çünkü meta olarak değiş tokuş ediliyorlardı ve bu yüzden evraklara ihtiyaçları vardı. Şimdi hepimize bakın, yakında aşı pasaportuna bile ihtiyacımız olacak. Sınıf bilinci ile başlamak bile istemiyorum, insanlar bunun farkında bile değiller, neden sadece okulda problem çözmeyi öğrendiklerini ve vergi ödemeyi veya bir iş kurmayı nasıl okuyacaklarını bilmiyorlar, çünkü sen Bunu yapmak niyetinde değilsiniz, kahrolası bir işçisiniz ve yapmanız gereken bu, başkaları için çalışın, kendiniz için değil. Kölelerin yaptığı bu değil miydi, başkaları için çalıştı. Belki de insanlar şimdi başlarına gelenleri hak ediyor. Özgürlüklerine ve insanlıklarına ne kadar saygı duyduklarını öğrenmek için BBC’ye ihtiyaçları var.

Author

12 Comments

1. Bu konu : ” Biden, Kimlik politikaları gibi ana akım medyadan sunulan şeyleri paylaşan aptallar, durdurun! İnsanlıktan çıkarma süreci artı sınıf bilincinin olmaması asıl sorun ve asıl yanan konu ” çok güzel. Selam herkese siteniz yeminle mükemmel, sağolun , memo – 214

2. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Biden, Kimlik politikaları gibi ana akım medyadan sunulan şeyleri paylaşan aptallar, durdurun! İnsanlıktan çıkarma süreci artı sınıf bilincinin olmaması asıl sorun ve asıl yanan konu ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim iyi, teşekkürler , Gürbüz – 361

3. Konya dan kimler var. Biden, Kimlik politikaları gibi ana akım medyadan sunulan şeyleri paylaşan aptallar, durdurun! İnsanlıktan çıkarma süreci artı sınıf bilincinin olmaması asıl sorun ve asıl yanan konu . Slm siteniz cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 229

4. Selamın aleyküm web siten valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

5. Nevşehir dan kimler var. Biden, Kimlik politikaları gibi ana akım medyadan sunulan şeyleri paylaşan aptallar, durdurun! İnsanlıktan çıkarma süreci artı sınıf bilincinin olmaması asıl sorun ve asıl yanan konu . Slm paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun , Emine – 440

6. Selam web siteniz vallaha billaha mükemmel, sağolun

7. Afyon merkezden ben emin. Merhabalar sayfan süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım 26-03-2021 23:30:45

8. Bu konu : ” Biden, Kimlik politikaları gibi ana akım medyadan sunulan şeyleri paylaşan aptallar, durdurun! İnsanlıktan çıkarma süreci artı sınıf bilincinin olmaması asıl sorun ve asıl yanan konu ” çok güzel. Slm sayfan vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 288

9. Bu konu : ” Biden, Kimlik politikaları gibi ana akım medyadan sunulan şeyleri paylaşan aptallar, durdurun! İnsanlıktan çıkarma süreci artı sınıf bilincinin olmaması asıl sorun ve asıl yanan konu ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım , emin – 373

10. Siirt merkezden ben Emine. Selamlar web sitesi vallaha mükemmel, teşekkürler 17-04-2021 03:02:51

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link