Bidens basın toplantısında kelimenin tam anlamıyla Miami Dade ilçesi belediye başkanıyla konuştuğunu söylüyor, ardından ifadelerini geri alıyor ve belediye başkanıyla Miami binasının çöküşü hakkında konuşmadığını söylüyor. Sonra oraya fema getirmek istediğini söylemeye devam ediyor. Buna acil durum diyorlar. ha? Adam hadi. Joe! Hasar zaten verilmiş acil bir durum değil. Sadece bir düdense, federallerin veya federal hükümetin orada olması için hiçbir sebep yok. Bir şeyler pişiyor.

Author

23 Comments

1. İstanbul merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha çok iyi, sağolun 26-06-2021 05:32:52

2. Bu konu : ” Biden Miami’deki bina çöküşü hakkında konuşurken dilini çıkardı ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki çok güzel, facebookta paylaştım , doruk – 70

3. Ordu dan kimler var. Biden Miami’deki bina çöküşü hakkında konuşurken dilini çıkardı . Merhaba herkese siten cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 40

4. Bu konu : ” Biden Miami’deki bina çöküşü hakkında konuşurken dilini çıkardı ” çok güzel. Mrb paylaşımın gerçekten dikkat çekici, tebrikler , mehmet – 227

5. Çorum dan kimler var. Biden Miami’deki bina çöküşü hakkında konuşurken dilini çıkardı . selam arkadaşlar paylaşımın cidden hayran edici, twitter da paylaştım , mehmet – 381

6. Selamın aleyküm sayfanız yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler

7. Manisa dan kimler var. Biden Miami’deki bina çöküşü hakkında konuşurken dilini çıkardı . Selam herkese web siten inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 82

8. Selam herkese sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler

9. Selam herkese siteniz yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım

10. Bu konu : ” Biden Miami’deki bina çöküşü hakkında konuşurken dilini çıkardı ” çok güzel. selam arkadaşlar siten gerçekten güzel, şukuladım , Emine – 271

11. Bu konu : ” Biden Miami’deki bina çöküşü hakkında konuşurken dilini çıkardı ” çok güzel. Selam herkese siten vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım , ziya – 261

12. Burdur dan kimler var. Biden Miami’deki bina çöküşü hakkında konuşurken dilini çıkardı . Selam web sitesi gerçekten çok güzel, saolun , ali – 241

13. Siirt merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 06-08-2021 17:14:18

14. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Bu konu : ” Biden Miami’deki bina çöküşü hakkında konuşurken dilini çıkardı ” çok güzel. Mrb siten valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , emin – 474

16. Sivas merkezden ben hatice. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, şukuladım 20-08-2021 17:38:26

17. Kütahya merkezden ben Hasan. Selam paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 21-08-2021 06:48:32

18. Bursa dan kimler var. Biden Miami’deki bina çöküşü hakkında konuşurken dilini çıkardı . Merhaba sayfanız vallaha çok iyi, tebrikler , ali – 333

19. Bitlis dan kimler var. Biden Miami’deki bina çöküşü hakkında konuşurken dilini çıkardı . selam arkadaşlar sayfan harbiden hayran bıraktı, sağolun , ahmet – 299

20. Bu konu : ” Biden Miami’deki bina çöküşü hakkında konuşurken dilini çıkardı ” çok güzel. Selam sayfa vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım , banu – 364

21. Merhaba herkese siteniz gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım

Write A Comment