Big Tech Censorship in Real Time for 1:42 seconds I constantly refreshed the page and this article never reached 60 upvotes. Remember guys it’s only Fascism when Trump does it. This is fucking pathetic. from NoNewNormal

Umarım gerçek kullanıcılar değil, Botlardır. 1:42 saniye boyunca sayfayı yeniledim ve bu konu bir dakikadan fazla 60 upvote ulaşmadı. Bu ölçekte neredeyse hiç aşağı oy oranı görmüyorum. +3 -5 +2 -3. Bu konunun 60 upvote ulaşıp ulaşamayacağını görmek istedim. 1:42 saniye sonra sıkılıp tıkladım. Savunan bir Sansür yok. Sansür çağrısı yapan insanları sansürlemenin ironisi. 4 yıl boyunca her küçük şey için Trump’ı çağırdınız.

Bu küçük bir şey değil. Bu tam bir Bilgi Savaşıdır. Sansür iyi değil. Ve sansürü destekliyorsanız faşistsiniz. Nefret Söylemi hâlâ korumalıdır. Yanlış bilgi veya Dezenformasyon hala korunuyor Konuşma. Sahte Haber hala korumalı Konuşma. Hangi boktan terminolojiyi kullanırsanız kullanın Konuşma yine de Konuşmadır. Neyin Sahte, neyin Gerçek olduğunu kim belirler? Nefret Söyleminin ne olup ne olmadığını kim belirler?

Biz bir Hive Mind değiliz. 4 yıl boyunca Demokratlar kendilerinin “Direniş” olduklarını iddia ettiler. Büyük Teknoloji, Büyük Hükümet ve Büyük Eczacılık sizin tarafınızdaysa, siz Direniş değilsiniz! Kurban gibi davranan kurum sizsiniz.

74 Comments

1. Gürbüz Reply

Isparta merkezden ben Gürbüz. Slm bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 18-07-2021 00:34:21

2. İstanbul dan kimler var. Biden Rejimi, Sansürden bile bahseden makaleleri aktif olarak olumsuz oyluyor! Gerçek zamanlı olarak izleyin . Mrb sayfanız cidden çok hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 239

3. Afyon dan kimler var. Biden Rejimi, Sansürden bile bahseden makaleleri aktif olarak olumsuz oyluyor! Gerçek zamanlı olarak izleyin . Selam bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, sağolun , doruk – 144

4. Sivas merkezden ben ali. Selam sayfanız süper ötesi güzel, facebookta paylaştım 18-07-2021 00:46:26

5. Bu konu : ” Biden Rejimi, Sansürden bile bahseden makaleleri aktif olarak olumsuz oyluyor! Gerçek zamanlı olarak izleyin ” çok güzel. Selamlar sayfa valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 58

6. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Biden Rejimi, Sansürden bile bahseden makaleleri aktif olarak olumsuz oyluyor! Gerçek zamanlı olarak izleyin ” çok güzel. Selam herkese sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 85

7. Kütahya merkezden ben Hasan. selamun aleyküm web sitesi inan ki hayran edici, sağolun 18-07-2021 00:52:33

8. selamun aleyküm paylaşımın harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım

9. Elazığ merkezden ben . Selamın aleyküm web siteniz vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 18-07-2021 00:55:39

10. Şanlıurfa dan kimler var. Biden Rejimi, Sansürden bile bahseden makaleleri aktif olarak olumsuz oyluyor! Gerçek zamanlı olarak izleyin . Slm web sitesi vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , Aylin – 177

11. Konya merkezden ben emin. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi dikkat çekici, sağolun 18-07-2021 00:57:50

12. Merhaba herkese sayfanız harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım

13. Merhaba web siten inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

14. Gürbüz Reply

İzmir dan kimler var. Biden Rejimi, Sansürden bile bahseden makaleleri aktif olarak olumsuz oyluyor! Gerçek zamanlı olarak izleyin . selamun aleyküm web siteniz harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 187

15. Amasya dan kimler var. Biden Rejimi, Sansürden bile bahseden makaleleri aktif olarak olumsuz oyluyor! Gerçek zamanlı olarak izleyin . Merhabalar sayfan gerçekten hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 403

16. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Biden Rejimi, Sansürden bile bahseden makaleleri aktif olarak olumsuz oyluyor! Gerçek zamanlı olarak izleyin ” çok güzel. Selamlar siten valla dikkat çekici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 399

17. Kocaeli dan kimler var. Biden Rejimi, Sansürden bile bahseden makaleleri aktif olarak olumsuz oyluyor! Gerçek zamanlı olarak izleyin . merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha güzel, teşekkürler , Hasan – 287

18. Bolu merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfan inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım 18-07-2021 01:10:54

19. Adıyaman dan kimler var. Biden Rejimi, Sansürden bile bahseden makaleleri aktif olarak olumsuz oyluyor! Gerçek zamanlı olarak izleyin . Merhaba web siteniz inanki mükemmel, twitter da paylaştım , doruk – 134

20. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar web sitesi inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım

21. Bu konu : ” Biden Rejimi, Sansürden bile bahseden makaleleri aktif olarak olumsuz oyluyor! Gerçek zamanlı olarak izleyin ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden iyi, face de paylaştım , – 22

22. Muş dan kimler var. Biden Rejimi, Sansürden bile bahseden makaleleri aktif olarak olumsuz oyluyor! Gerçek zamanlı olarak izleyin . selam arkadaşlar web sitesi vallaha çok iyi, teşekkürler , banu – 498

23. Bu konu : ” Biden Rejimi, Sansürden bile bahseden makaleleri aktif olarak olumsuz oyluyor! Gerçek zamanlı olarak izleyin ” çok güzel. Merhabalar sayfan inan ki iyi, teraziye tıkladım , doruk – 329

24. Bingöl merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfan gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım 18-07-2021 01:35:10

25. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden çok güzel, şukuladım

26. Bolu merkezden ben ali. selam arkadaşlar web sitesi harbiden hayran edici, twitter da paylaştım 18-07-2021 01:45:38

27. Eskişehir dan kimler var. Biden Rejimi, Sansürden bile bahseden makaleleri aktif olarak olumsuz oyluyor! Gerçek zamanlı olarak izleyin . Selamlar sayfa yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler , ziya – 250

28. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Biden Rejimi, Sansürden bile bahseden makaleleri aktif olarak olumsuz oyluyor! Gerçek zamanlı olarak izleyin ” çok güzel. Merhaba siten yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım , Gürbüz – 322

29. Isparta dan kimler var. Biden Rejimi, Sansürden bile bahseden makaleleri aktif olarak olumsuz oyluyor! Gerçek zamanlı olarak izleyin . selamun aleyküm sayfa ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 402

30. Karaman merkezden ben hatice. Selam siten harbiden iyi, face de paylaştım 18-07-2021 01:56:21

31. Bu konu : ” Biden Rejimi, Sansürden bile bahseden makaleleri aktif olarak olumsuz oyluyor! Gerçek zamanlı olarak izleyin ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim çok güzel, saolun , mehmet – 328

32. Bu konu : ” Biden Rejimi, Sansürden bile bahseden makaleleri aktif olarak olumsuz oyluyor! Gerçek zamanlı olarak izleyin ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 37

33. Selam sayfanız yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

34. Gaziantep dan kimler var. Biden Rejimi, Sansürden bile bahseden makaleleri aktif olarak olumsuz oyluyor! Gerçek zamanlı olarak izleyin . merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 186

35. Hakkari dan kimler var. Biden Rejimi, Sansürden bile bahseden makaleleri aktif olarak olumsuz oyluyor! Gerçek zamanlı olarak izleyin . selamun aleyküm web siten inanki güzel, saolun , banu – 375

36. Gümüşhane merkezden ben mehmet. Merhaba herkese siteniz inanki çok hoşuma gitti, sağolun 18-07-2021 02:09:07

37. Bu konu : ” Biden Rejimi, Sansürden bile bahseden makaleleri aktif olarak olumsuz oyluyor! Gerçek zamanlı olarak izleyin ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 243

38. Bu konu : ” Biden Rejimi, Sansürden bile bahseden makaleleri aktif olarak olumsuz oyluyor! Gerçek zamanlı olarak izleyin ” çok güzel. Selam siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 160

39. Gürbüz Reply

Ardahan merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfan inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 18-07-2021 02:11:32

40. Bu konu : ” Biden Rejimi, Sansürden bile bahseden makaleleri aktif olarak olumsuz oyluyor! Gerçek zamanlı olarak izleyin ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım , ali – 177

41. Aydın dan kimler var. Biden Rejimi, Sansürden bile bahseden makaleleri aktif olarak olumsuz oyluyor! Gerçek zamanlı olarak izleyin . Merhaba paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım , ahmet – 272

42. Merhaba herkese sayfanız yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

43. Uşak merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfanız cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 18-07-2021 02:22:04

44. Yozgat dan kimler var. Biden Rejimi, Sansürden bile bahseden makaleleri aktif olarak olumsuz oyluyor! Gerçek zamanlı olarak izleyin . Selamlar paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 419

45. Mrb bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım

46. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Biden Rejimi, Sansürden bile bahseden makaleleri aktif olarak olumsuz oyluyor! Gerçek zamanlı olarak izleyin ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 166

47. Bingöl merkezden ben banu. Slm web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 18-07-2021 02:28:44

48. Bu konu : ” Biden Rejimi, Sansürden bile bahseden makaleleri aktif olarak olumsuz oyluyor! Gerçek zamanlı olarak izleyin ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 210

49. Selam herkese paylaşımın harbiden çok iyi, twitter da paylaştım

50. Ankara dan kimler var. Biden Rejimi, Sansürden bile bahseden makaleleri aktif olarak olumsuz oyluyor! Gerçek zamanlı olarak izleyin . selam arkadaşlar sayfa valla çok güzel, teşekkürler , emin – 39

51. selamun aleyküm siten gerçekten iyi, teşekkürler

52. Bu konu : ” Biden Rejimi, Sansürden bile bahseden makaleleri aktif olarak olumsuz oyluyor! Gerçek zamanlı olarak izleyin ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun , emin – 156

53. elif yılmaz Reply

Artvin dan kimler var. Biden Rejimi, Sansürden bile bahseden makaleleri aktif olarak olumsuz oyluyor! Gerçek zamanlı olarak izleyin . Slm paylaşımın vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 206

54. Slm bu web sitesi inan ki çok iyi, twitter da paylaştım

55. Gürbüz Reply

Aydın dan kimler var. Biden Rejimi, Sansürden bile bahseden makaleleri aktif olarak olumsuz oyluyor! Gerçek zamanlı olarak izleyin . selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 206

56. Selamlar paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler

57. Giresun dan kimler var. Biden Rejimi, Sansürden bile bahseden makaleleri aktif olarak olumsuz oyluyor! Gerçek zamanlı olarak izleyin . Merhabalar web siteniz harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , banu – 241

58. Mardin dan kimler var. Biden Rejimi, Sansürden bile bahseden makaleleri aktif olarak olumsuz oyluyor! Gerçek zamanlı olarak izleyin . selam arkadaşlar web siten vallaha hayran bıraktı, şukuladım , mehmet – 252

59. Bu konu : ” Biden Rejimi, Sansürden bile bahseden makaleleri aktif olarak olumsuz oyluyor! Gerçek zamanlı olarak izleyin ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 420

60. Karaman merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki iyi, şukuladım 03-08-2021 18:30:00

61. Bu konu : ” Biden Rejimi, Sansürden bile bahseden makaleleri aktif olarak olumsuz oyluyor! Gerçek zamanlı olarak izleyin ” çok güzel. Selam bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun , gaye – 221

62. selamun aleyküm sayfan harbiden iyi, linkedinde paylaştım

63. Batman merkezden ben Aylin. Selam paylaşım inanılmaz iyi, face de paylaştım 12-08-2021 11:48:40

64. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım

65. elif yılmaz Reply

Mrb web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler

66. Bu konu : ” Biden Rejimi, Sansürden bile bahseden makaleleri aktif olarak olumsuz oyluyor! Gerçek zamanlı olarak izleyin ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inan ki güzel, teraziye tıkladım , emin – 90

67. Tekirdağ merkezden ben doruk. Selam sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım 26-08-2021 21:57:38

68. Bu konu : ” Biden Rejimi, Sansürden bile bahseden makaleleri aktif olarak olumsuz oyluyor! Gerçek zamanlı olarak izleyin ” çok güzel. selamun aleyküm web siten valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 267

69. Kastamonu dan kimler var. Biden Rejimi, Sansürden bile bahseden makaleleri aktif olarak olumsuz oyluyor! Gerçek zamanlı olarak izleyin . Selamın aleyküm bu web sitesi cidden güzel, teşekkürler , Hasan – 349

70. Samsun dan kimler var. Biden Rejimi, Sansürden bile bahseden makaleleri aktif olarak olumsuz oyluyor! Gerçek zamanlı olarak izleyin . Slm paylaşımınız harbiden iyi, şukuladım , emin – 262

71. Bu konu : ” Biden Rejimi, Sansürden bile bahseden makaleleri aktif olarak olumsuz oyluyor! Gerçek zamanlı olarak izleyin ” çok güzel. Mrb web sitesi yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 163

72. selamun aleyküm web siten gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım

73. Muğla merkezden ben Emine. Mrb web siten valla çok hoşuma gitti, saolun 23-09-2021 00:15:19

Write A Comment