Biden şimdi “Cehennemden Gelen Dizüstü Bilgisayar” ile yüzleşmek zorunda

https://twitter.com/cjtruth/status/1318706061138907136?s=21

https://youtu.be/8bXgULtz6cI

https://twitter.com/babyqplus/status/1317768584760733697?s=21

İddialar çok sayıda ancak şu ana kadar bildiklerimiz:

1. Hunter Biden, babası (büyük adam) adına ÇKP, Ukrayna, Burisma, Ruslar ve diğerleri ile anlaşmalar yaptı.

2. Joe bu anlaşmalar için dolar olarak 50 sente kadar ödendi

3. Hunter bu rüşvet parasıyla ahlaksız bir yaşam sürdü

4. Hunter’ın reşit olmayan kızlara tecavüz ettiği iddia ediliyor

Bu bilgiler aşağıdaki şahıslara aittir:

1. FBI bu bilgiye 2019’dan beri sahip.

2. Nancy Pelosi bu bilgiye 2019’dan beri sahip.

3. Bannon, Giuliani ve Trump bu bilgilere 2019’dan beri sahipler.

4. DNC bunu uzun zamandır biliyordu

[THEY] Açıkça biliyorlardı ve hizipler o zamandan beri kendileriyle ve bizimle lanet oyunlar oynuyorlar. Eğer [THEY] Benim iddiamın Joe’yu otobüsün altına atmaya karar verdiklerini biliyordu. Bu yüzden Bernie’yi becerdiler, bu yüzden Tulsi’yi becerdiler. Temelde Pedo Joe otobüsün altına atılıyor ve bu kuşak bataklık farelerinin tüm suçları için bir günah keçisi olarak kullanılacak. Biden’ı Trump’ı yenecek adam olarak koydular, beni rahat bırak. Pocahantas bile Trump’ı ezip geçebilirdi ve Bernie ya da Tulsi onu daha da derinlemesine yenebilirdi. Her iki taraftaki derin devlet DC bataklık fareleri, değersiz postlarını sakladıkları sürece gerçekten umursamıyorlar. Ayrıca Bush ve Clinton hanedanları, McCain ve Romney gibi pislikler, Shifty Liddle Pencil neck, Standard Hotel Schiff ve diğerleri gibi insan çöpleri de önemli değil. sadece işleri her zamanki gibi yürütme işine geri dönmek istiyorum. Bir şey mi kaçırdım?

“Biden şimdi “Cehennemden Gelen Dizüstü Bilgisayar” ile yüzleşmek zorunda” üzerine 50 yorum

1. Bu konu : ” Biden şimdi “Cehennemden Gelen Dizüstü Bilgisayar” ile yüzleşmek zorunda ” çok güzel. Selam herkese web sitesi vallaha mükemmel, twitter da paylaştım , ziya – 388

2. Bu konu : ” Biden şimdi “Cehennemden Gelen Dizüstü Bilgisayar” ile yüzleşmek zorunda ” çok güzel. Merhabalar sayfan inanılmaz hayran edici, tebrikler , hatice – 109

3. Mersin merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfa cidden mükemmel, saolun 21-10-2020 03:31:07

4. Bursa merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşım valla hayran bıraktı, face de paylaştım 21-10-2020 05:34:52

5. Bu konu : ” Biden şimdi “Cehennemden Gelen Dizüstü Bilgisayar” ile yüzleşmek zorunda ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Emine – 429

6. Sinop merkezden ben doruk. Selam siteniz harbiden çok güzel, face de paylaştım 21-10-2020 09:15:47

7. Bu konu : ” Biden şimdi “Cehennemden Gelen Dizüstü Bilgisayar” ile yüzleşmek zorunda ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, sağolun , doruk – 108

8. Bu konu : ” Biden şimdi “Cehennemden Gelen Dizüstü Bilgisayar” ile yüzleşmek zorunda ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz güzel, şukuladım , ali – 322

9. Bu konu : ” Biden şimdi “Cehennemden Gelen Dizüstü Bilgisayar” ile yüzleşmek zorunda ” çok güzel. Merhaba herkese siten ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 123

10. Kırklareli dan kimler var. Biden şimdi “Cehennemden Gelen Dizüstü Bilgisayar” ile yüzleşmek zorunda . Mrb siten yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , gaye – 120

11. Sinop dan kimler var. Biden şimdi “Cehennemden Gelen Dizüstü Bilgisayar” ile yüzleşmek zorunda . Merhaba paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım , hatice – 25

12. Bu konu : ” Biden şimdi “Cehennemden Gelen Dizüstü Bilgisayar” ile yüzleşmek zorunda ” çok güzel. Selamlar web siteniz gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım , gaye – 320

13. Antalya dan kimler var. Biden şimdi “Cehennemden Gelen Dizüstü Bilgisayar” ile yüzleşmek zorunda . Selamlar web siten harbiden dikkat çekici, saolun , ahmet – 76

14. Bu konu : ” Biden şimdi “Cehennemden Gelen Dizüstü Bilgisayar” ile yüzleşmek zorunda ” çok güzel. Selam bu web sitesi inan ki güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 132

15. Hakkari dan kimler var. Biden şimdi “Cehennemden Gelen Dizüstü Bilgisayar” ile yüzleşmek zorunda . selamun aleyküm siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , mehmet – 364

16. Batman dan kimler var. Biden şimdi “Cehennemden Gelen Dizüstü Bilgisayar” ile yüzleşmek zorunda . Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, şukuladım , ziya – 269

17. Muş dan kimler var. Biden şimdi “Cehennemden Gelen Dizüstü Bilgisayar” ile yüzleşmek zorunda . Selam herkese sayfa vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 79

18. Ağrı dan kimler var. Biden şimdi “Cehennemden Gelen Dizüstü Bilgisayar” ile yüzleşmek zorunda . merhaba arkadaşlar sayfan inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 148

19. Bu konu : ” Biden şimdi “Cehennemden Gelen Dizüstü Bilgisayar” ile yüzleşmek zorunda ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 494

20. Bu konu : ” Biden şimdi “Cehennemden Gelen Dizüstü Bilgisayar” ile yüzleşmek zorunda ” çok güzel. Selam herkese sayfanız cidden mükemmel, teraziye tıkladım , gaye – 497

21. Ağrı dan kimler var. Biden şimdi “Cehennemden Gelen Dizüstü Bilgisayar” ile yüzleşmek zorunda . merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha çok iyi, sağolun , Aylin – 272

22. Osmaniye merkezden ben Gürbüz. Merhaba bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 10-12-2020 07:52:10

23. Ordu dan kimler var. Biden şimdi “Cehennemden Gelen Dizüstü Bilgisayar” ile yüzleşmek zorunda . Selamın aleyküm paylaşımın valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 247

24. Denizli dan kimler var. Biden şimdi “Cehennemden Gelen Dizüstü Bilgisayar” ile yüzleşmek zorunda . Slm sayfa süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 376

25. Afyon dan kimler var. Biden şimdi “Cehennemden Gelen Dizüstü Bilgisayar” ile yüzleşmek zorunda . merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz güzel, facebookta paylaştım , gaye – 279

26. Tunceli dan kimler var. Biden şimdi “Cehennemden Gelen Dizüstü Bilgisayar” ile yüzleşmek zorunda . Selam paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 314

27. Bingöl merkezden ben emin. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım 31-12-2020 15:17:22

28. Bu konu : ” Biden şimdi “Cehennemden Gelen Dizüstü Bilgisayar” ile yüzleşmek zorunda ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi yeminle dikkat çekici, teşekkürler , – 341

29. Bu konu : ” Biden şimdi “Cehennemden Gelen Dizüstü Bilgisayar” ile yüzleşmek zorunda ” çok güzel. Merhabalar sayfa vallaha hayran bıraktı, sağolun , emin – 272

30. Isparta merkezden ben emin. Selam herkese sayfanız cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 12-01-2021 00:55:21

31. Bu konu : ” Biden şimdi “Cehennemden Gelen Dizüstü Bilgisayar” ile yüzleşmek zorunda ” çok güzel. Selam herkese sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım , mehmet – 440

32. Bilecik dan kimler var. Biden şimdi “Cehennemden Gelen Dizüstü Bilgisayar” ile yüzleşmek zorunda . Selamın aleyküm paylaşımın vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 280

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link