“Biden, tartışmalardan çekilmek için Covid alıyormuş numarası yapacak.” Trump “Covid’i alıyor” ve tartışmalardan çekiliyor. Buradaki kişiler: “……………………..”

İyi şeyler çocuklar. İnsanların yalnızca siyasi saiklerini zorlayan komplo teorileri buldukları gerçeğine mükemmel bir örnek sunmanın yolu. Bu aralar komplo hareketinin benzinidir. “Komplo teorisyenlerinin”% 90’ından fazlasının “gerçeği arama” ile hiçbir ilgisi yok. Topluluğun çoğu, diğer takımı kötü gösteren teorileri ileri sürmek için burada. Bu yüzden yukarıda olduğunuzu düşündüğünüz oyunu oynarken eğlenin.

““Biden, tartışmalardan çekilmek için Covid alıyormuş numarası yapacak.” Trump “Covid’i alıyor” ve tartışmalardan çekiliyor. Buradaki kişiler: “……………………..”” üzerine 10 yorum

1. Antalya merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşım harbiden çok güzel, sağolun 08-10-2020 17:50:52

2. Konya merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar siten inanki iyi, teşekkürler 08-10-2020 21:09:10

3. Uşak merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfanız vallaha çok iyi, facebookta paylaştım 09-10-2020 00:13:08

4. Sakarya merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web sitesi cidden iyi, teşekkürler 12-10-2020 03:38:13

5. Bu konu : ” “Biden, tartışmalardan çekilmek için Covid alıyormuş numarası yapacak.” Trump “Covid’i alıyor” ve tartışmalardan çekiliyor. Buradaki kişiler: “……………………..” ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 53

6. Isparta dan kimler var. “Biden, tartışmalardan çekilmek için Covid alıyormuş numarası yapacak.” Trump “Covid’i alıyor” ve tartışmalardan çekiliyor. Buradaki kişiler: “……………………..” . Mrb siten cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 23

7. Gaziantep merkezden ben ziya. Selam herkese sayfan inanılmaz çok güzel, saolun 19-10-2020 13:28:15

8. Ordu merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siteniz vallaha hayran bıraktı, teşekkürler 19-10-2020 21:25:44

Yorum yapın