Biden taviz konuşmasında ne söylemeli?

Dolandırıcılık kanıtlarının tsunamisi geliştikçe, üç düzine dava mahkemelerde yavaşça ilerlerken, bu sadece Biden ve neşeli grubunun kabul edip etmeyecekleri değil, ne zaman olduğu meselesi.

Bunu kovuşturmadan kaçınmak (denemek) için yapacaklardır.

İmtiyaz konuşmasına neyi dahil etmesi gerektiğini düşünüyorsunuz? Farkında olmadığını mı söylemeye çalışın? Savunması ne olmalı?

“Biden taviz konuşmasında ne söylemeli?” üzerine 22 yorum

1. İstanbul merkezden ben memo. Merhaba herkese sayfan süper ötesi çok iyi, face de paylaştım 06-12-2020 09:47:24

2. Yalova merkezden ben Hasan. Selam siteniz gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım 06-12-2020 14:04:37

3. Bu konu : ” Biden taviz konuşmasında ne söylemeli? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz vallaha güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 254

4. Rize dan kimler var. Biden taviz konuşmasında ne söylemeli? . selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler , gaye – 342

5. Kastamonu dan kimler var. Biden taviz konuşmasında ne söylemeli? . Selam herkese paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Hasan – 172

6. Bu konu : ” Biden taviz konuşmasında ne söylemeli? ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun , Emine – 144

7. Samsun merkezden ben emin. Selamın aleyküm siten inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 29-12-2020 03:41:48

8. Bu konu : ” Biden taviz konuşmasında ne söylemeli? ” çok güzel. Selam siten valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 496

9. Edirne dan kimler var. Biden taviz konuşmasında ne söylemeli? . Mrb paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 264

10. Sinop dan kimler var. Biden taviz konuşmasında ne söylemeli? . Merhabalar siteniz yeminle hoşuma gitti, saolun , ali – 413

11. Bu konu : ” Biden taviz konuşmasında ne söylemeli? ” çok güzel. Selam bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ahmet – 285

12. Ardahan merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 19-01-2021 20:12:45

13. Bu konu : ” Biden taviz konuşmasında ne söylemeli? ” çok güzel. Mrb sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler , emin – 377

14. Bu konu : ” Biden taviz konuşmasında ne söylemeli? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 85

15. Bu konu : ” Biden taviz konuşmasında ne söylemeli? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 352

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link