Komplo, sikişmemesinin geçmişte herhangi bir yönetim tarafından tolere edilemeyeceğidir. Demokratları ve Cumhuriyetçileri kastediyorum.

Teksas’ta olağanüstü hal ilan etti, sanki sen veya ben başkan olsaydık ve ne yaptığımız hakkında hiçbir fikrimiz yoktu. Biz bunu yapardı çünkü çok açık. Bunun dışında … gerçekten, o nerede? Teksas en büyük eyalettir ve muazzam bir nüfusa sahiptir. Milyonlarca kişi güçsüzdü. En az 30 kişi öldü, ancak ölümler / yaralanmalarla ilgili daha fazla araştırma yapıldıkça bu sayının artması bekleniyor. Birçok kaynak bunun saçma bir şey olmadığını söylüyor. Bakkallarda yiyecek yoktu. Şimdi yiyeceklerin yeniden stoklandığına inanıyorum. İnsanların suyu kirlendi ve kaynatmaları tavsiye edildi, ancak gaz sobası kullanan kişiler gaz olmadığı için suyu kaynatamadı. Bu gerçek bir felaket. Teksas’a gitmeyi “planlıyor” ve tam anlamıyla bir yük olacaksa gitmeyeceğini söyledi. O dedi ki … ne oluyor. Bunları söylerken başkan olduğunun farkında mı? Hepsinden önemlisi Teksas halkı için NE yaptığını bilmek istiyorum. Hava damlalarını yiyecek, pil, ısıtıcı ve su için kolayca ayarlayabilirdi. En azından, Amerikalılar, özellikle Teksaslılar olarak bizimle yüzleşmeli ve bir dayanışma ve güç mesajı ortaya koymalıdır. Bunun yerine her zamanki gibi saklanıyor. Evet komik bir mim haha ​​o bodrumda ama … şimdi, korkunç olsa bile kesinlikle o bodrumda kaldığını biliyoruz. Ve hiç kimse buna kızgın görünmüyor. Bence insanlar muhtemelen kızgın ama haberler ona dokunmuyor.

Author

14 Comments

1. Aydın merkezden ben mehmet. Slm paylaşımın cidden güzel, tebrikler 26-02-2021 05:08:24

2. Gürbüz Reply

Yalova merkezden ben Gürbüz. Merhabalar bu web sitesi gerçekten iyi, teşekkürler 26-02-2021 05:10:32

3. Tekirdağ merkezden ben Hasan. Selamlar sayfanız gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım 26-02-2021 08:55:02

4. Sinop dan kimler var. Biden, Teksas’ta olanları zar zor kabul etti. . Slm sayfanız gerçekten iyi, twitter da paylaştım , banu – 249

5. Merhaba paylaşımınız inanılmaz güzel, twitter da paylaştım

6. Gümüşhane merkezden ben Hasan. Mrb web siteniz valla dikkatimi çekti, tebrikler 26-02-2021 13:55:39

7. Bu konu : ” Biden, Teksas’ta olanları zar zor kabul etti. ” çok güzel. selamun aleyküm siten vallaha çok iyi, twitter da paylaştım , Emine – 375

8. Kars merkezden ben . selamun aleyküm paylaşımın cidden çok iyi, face de paylaştım 27-02-2021 05:29:25

9. Bartın merkezden ben . Selam herkese sayfanız vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım 10-03-2021 12:59:14

10. Selamlar web sitesi süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım

11. Bu konu : ” Biden, Teksas’ta olanları zar zor kabul etti. ” çok güzel. Merhabalar siteniz süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 10

12. Bu konu : ” Biden, Teksas’ta olanları zar zor kabul etti. ” çok güzel. Selam herkese sayfan inan ki çok güzel, sağolun , mehmet – 364

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link