Beni saatler süren uzun araştırmalardan kurtarmanı istediğim için özür dilerim. Ama belki burada bunu okuyan Ukraynalılar vardır? Ukrayna’da Biden ailesinin bazı şüpheli işlerini zar zor okudum, Hunter Burisma yönetim kurulundaydı. Bulduğum rastgele bir twitter hesabı aracılığıyla bu video.

Bu bilgilerle ne yapacağımı tam olarak bilmiyorum. Altyazıları konuşma hızında okumak çok yorucu olduğundan videonun tamamını izlemedim ve ayrıca tüm durum hakkında gerçekten çok bilgim yok. Bu konuda biraz arka plan açıklamayı düşünen var mı?

Bana ilgi çekici geldi ama yine, bu bilgiyi nasıl yorumlayacağımı bilmiyorum.

Author

25 Comments

1. Merhaba herkese siteniz gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

2. Afyon merkezden ben ali. Merhaba sayfan cidden çok güzel, tebrikler 29-12-2020 03:34:15

3. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Biden / Ukrayna ile ilgili olarak: Ukrayna basın toplantısında Biden ailesine yasa dışı para transferleri anlatılıyor. Arka planı olan var mı? ” çok güzel. Merhabalar web siten valla mükemmel, sağolun , Gürbüz – 253

4. selamun aleyküm web siteniz cidden hayran edici, saolun

5. Bu konu : ” Biden / Ukrayna ile ilgili olarak: Ukrayna basın toplantısında Biden ailesine yasa dışı para transferleri anlatılıyor. Arka planı olan var mı? ” çok güzel. Merhaba sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım , ziya – 437

6. Sakarya dan kimler var. Biden / Ukrayna ile ilgili olarak: Ukrayna basın toplantısında Biden ailesine yasa dışı para transferleri anlatılıyor. Arka planı olan var mı? . selam arkadaşlar siten cidden hayran edici, twitter da paylaştım , – 147

7. İzmir dan kimler var. Biden / Ukrayna ile ilgili olarak: Ukrayna basın toplantısında Biden ailesine yasa dışı para transferleri anlatılıyor. Arka planı olan var mı? . Selam sayfa vallaha güzel, teşekkürler , Emine – 69

8. Bu konu : ” Biden / Ukrayna ile ilgili olarak: Ukrayna basın toplantısında Biden ailesine yasa dışı para transferleri anlatılıyor. Arka planı olan var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 443

9. Düzce dan kimler var. Biden / Ukrayna ile ilgili olarak: Ukrayna basın toplantısında Biden ailesine yasa dışı para transferleri anlatılıyor. Arka planı olan var mı? . Selamlar sayfa vallaha billaha iyi, tebrikler , ziya – 94

10. Mrb web siteniz inanki güzel, twitter da paylaştım

11. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, saolun

12. Erzincan dan kimler var. Biden / Ukrayna ile ilgili olarak: Ukrayna basın toplantısında Biden ailesine yasa dışı para transferleri anlatılıyor. Arka planı olan var mı? . Selamlar siteniz vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ziya – 306

13. Yozgat dan kimler var. Biden / Ukrayna ile ilgili olarak: Ukrayna basın toplantısında Biden ailesine yasa dışı para transferleri anlatılıyor. Arka planı olan var mı? . selam arkadaşlar sayfa yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Aylin – 226

14. Mrb web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım

15. Kırıkkale merkezden ben . Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 02-03-2021 18:13:29

16. Amasya merkezden ben ali. Selamlar web siten süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım 02-03-2021 20:48:59

17. Elazığ dan kimler var. Biden / Ukrayna ile ilgili olarak: Ukrayna basın toplantısında Biden ailesine yasa dışı para transferleri anlatılıyor. Arka planı olan var mı? . Mrb paylaşım gerçekten çok güzel, saolun , gaye – 141

18. Bartın dan kimler var. Biden / Ukrayna ile ilgili olarak: Ukrayna basın toplantısında Biden ailesine yasa dışı para transferleri anlatılıyor. Arka planı olan var mı? . selam arkadaşlar web siten valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 33

19. Tunceli dan kimler var. Biden / Ukrayna ile ilgili olarak: Ukrayna basın toplantısında Biden ailesine yasa dışı para transferleri anlatılıyor. Arka planı olan var mı? . Merhaba herkese sayfa valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 362

20. Trabzon merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, saolun 25-03-2021 18:28:56

21. Bolu dan kimler var. Biden / Ukrayna ile ilgili olarak: Ukrayna basın toplantısında Biden ailesine yasa dışı para transferleri anlatılıyor. Arka planı olan var mı? . Merhaba herkese paylaşım inanki mükemmel, teraziye tıkladım , Aylin – 490

22. İzmir dan kimler var. Biden / Ukrayna ile ilgili olarak: Ukrayna basın toplantısında Biden ailesine yasa dışı para transferleri anlatılıyor. Arka planı olan var mı? . merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Aylin – 157

23. Elazığ dan kimler var. Biden / Ukrayna ile ilgili olarak: Ukrayna basın toplantısında Biden ailesine yasa dışı para transferleri anlatılıyor. Arka planı olan var mı? . Selam sayfanız yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 48

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link