Biden konuştuğunda “Defol” filmindeki bir karaktere benziyor (https://en.wikipedia.org/wiki/Get_Out) onun durumunda, yaşlı bir beyaz adamın vücudunu alıp başka birinin bilincini yerleştirdikleri yer dışında, çünkü bu, uzak solun Beyaz Saray’a girebilmesinin tek yoluydu. Bazen gözlerinin içine bakarsanız, gerçek Biden’ın yardım için yalvarışını görebilirsiniz. Onun için neredeyse üzülüyorum.

… cogioia tarafından gönderildi
[comments]

Author

25 Comments

1. Bu konu : ” Biden üzerine teori. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 447

2. Malatya merkezden ben Aylin. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 14-05-2021 16:10:13

3. Selam siteniz süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım

4. Selamın aleyküm paylaşım yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Malatya dan kimler var. Biden üzerine teori. . Slm bu web sitesi yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , Emine – 272

6. Karaman merkezden ben . Mrb web sitesi inan ki hayran edici, facebookta paylaştım 14-05-2021 16:42:50

7. Edirne dan kimler var. Biden üzerine teori. . selamun aleyküm paylaşım yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 392

8. Bu konu : ” Biden üzerine teori. ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz valla iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 2

9. Denizli dan kimler var. Biden üzerine teori. . Slm web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 311

10. Gürbüz Reply

Kayseri merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımın valla dikkat çekici, teraziye tıkladım 19-05-2021 03:53:46

11. Slm sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım

12. Bu konu : ” Biden üzerine teori. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten güzel, teşekkürler , ali – 234

13. Bu konu : ” Biden üzerine teori. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz vallaha hoşuma gitti, tebrikler , Emine – 121

14. Bu konu : ” Biden üzerine teori. ” çok güzel. Selam herkese sayfa ciddiyim iyi, facebookta paylaştım , doruk – 104

15. Bu konu : ” Biden üzerine teori. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi çok güzel, şukuladım , memo – 484

16. Bu konu : ” Biden üzerine teori. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız valla hayran bıraktı, tebrikler , emin – 89

17. Van merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar siten harbiden hayran bıraktı, sağolun 22-06-2021 12:39:38

18. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Biden üzerine teori. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , elif yılmaz – 194

19. Bu konu : ” Biden üzerine teori. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 47

20. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, sağolun

21. Bu konu : ” Biden üzerine teori. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten vallaha mükemmel, twitter da paylaştım , – 378

22. Ordu merkezden ben mehmet. Slm web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 15-07-2021 10:01:31

23. Bu konu : ” Biden üzerine teori. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 37

24. Batman dan kimler var. Biden üzerine teori. . selam arkadaşlar sayfa inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım , Emine – 62

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link