***UYARI***. Lütfen kolayca rahatsız oluyorsanız izlemeyin. Bu video berbat ötesi ve çok şiddetli.

https://twitter.com/AkbarMohmand2/status/1428338836921151491

SS: Badgisli bir Afgan polis şefi, kendisine zarar verilmeyeceği sözüyle teslim oldu ve Taliban tarafından esir alındı. Daha önce onlarla birlikte esaret altında yaşıyordu ve kısa bir süre sonra kurşun yağmuruna tutularak idam edildi.

Belli ki orada durum hala huzurlu ama değil mi?….. Değil mi?…

Author

25 Comments

1. Bu konu : ” Biden ve Co’nun Afganistan’da Taliban’dan şiddet görmediğini söylediğini hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten çok güzel, teşekkürler , emin – 61

2. Yozgat merkezden ben . Merhabalar paylaşım inan ki iyi, face de paylaştım 20-08-2021 07:47:39

3. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Biden ve Co’nun Afganistan’da Taliban’dan şiddet görmediğini söylediğini hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 139

4. Karaman dan kimler var. Biden ve Co’nun Afganistan’da Taliban’dan şiddet görmediğini söylediğini hatırlıyor musunuz? . Slm web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 360

5. Denizli dan kimler var. Biden ve Co’nun Afganistan’da Taliban’dan şiddet görmediğini söylediğini hatırlıyor musunuz? . selamun aleyküm sayfan inan ki iyi, teraziye tıkladım , – 274

6. elif yılmaz Reply

Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım 20-08-2021 08:24:52

7. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

8. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi mükemmel, sağolun

9. Selam herkese bu web sitesi valla iyi, teşekkürler

10. Bu konu : ” Biden ve Co’nun Afganistan’da Taliban’dan şiddet görmediğini söylediğini hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Mrb web sitesi gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 139

11. Çorum merkezden ben . Selam sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 20-08-2021 15:10:22

12. Selam siten vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Bu konu : ” Biden ve Co’nun Afganistan’da Taliban’dan şiddet görmediğini söylediğini hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. selamun aleyküm siten inanki dikkat çekici, tebrikler , emin – 172

14. Bu konu : ” Biden ve Co’nun Afganistan’da Taliban’dan şiddet görmediğini söylediğini hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba web siten inan ki hoşuma gitti, sağolun , gaye – 362

15. Nevşehir merkezden ben Aylin. Selam herkese bu web sitesi valla hoşuma gitti, şukuladım 26-08-2021 20:26:06

16. Nevşehir merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımın vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım 31-08-2021 18:05:22

17. elif yılmaz Reply

Bartın dan kimler var. Biden ve Co’nun Afganistan’da Taliban’dan şiddet görmediğini söylediğini hatırlıyor musunuz? . Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 491

18. Afyon merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, teşekkürler 06-09-2021 21:51:40

19. Aydın merkezden ben banu. Slm sayfanız valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım 10-09-2021 13:15:17

20. Bolu merkezden ben ali. Selamın aleyküm siteniz inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 12-09-2021 19:41:06

21. Aydın dan kimler var. Biden ve Co’nun Afganistan’da Taliban’dan şiddet görmediğini söylediğini hatırlıyor musunuz? . Merhabalar siteniz süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 53

22. Muş merkezden ben Gürbüz. Selam web siteniz vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 15-09-2021 08:57:15

23. elif yılmaz Reply

Zonguldak merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 15-09-2021 22:32:24

24. Bu konu : ” Biden ve Co’nun Afganistan’da Taliban’dan şiddet görmediğini söylediğini hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , memo – 442

Write A Comment